Bris na streptokok

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to je rutinska pretraga.. i ja sam dobila uputnicu od svog dr., a bris cu radit sad na 1.kontroili u TA, u 36.tj.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    to je rutinska pretraga.. i ja sam dobila uputnicu od svog dr., a bris cu radit sad na 1.kontroili u TA, u 36.tj.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    ok

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    kako pratim trudnocu na dvije strane (kod socijalne ginicke i kod privatnika), mogu rec da mi socijalna ginicka nije spomenula bris, ali zato kod privatnog to nije promaklo… rađen je prosli tjedan i sad cekam rezultate… ne znam zasto je tako tesko dat tu jednu uputnicu, tim vise da sam cula da te u Ri rodilistu obavezno pitaju za to… a u razgovoru sa zenama oko mene koje su rodila kazu da to nisu morale radit, pa mi vise nista nije jasno… Uglavnom, ja ga napravila pa cu biti mirnija…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bris na streptokok je po novom obavezan, ali ga jos uvijek ne rade svi ginici bas tako rutinski. S obzirom da je rizik veliki da streptokok prilikom poroda predje na dijete, ja bi svakako inzistirala na njemu. I da na Merkuru su mene na prvom pregledu u TA trazli nalaz tog brisa.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    meni moj gin na zadnjem pregledu uzeo bris pa sam morala nosit na Štampara jer mi je rekao da će mi u Vinogradskoj tražiti taj nalaz…tak da svi koji planiraju u Vinogradsku na porod nek zahtjevaju bris ako im gin neuradi sam

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    meni su ga danas napravili u TA u Merkuru, uz komentar sestre da sta to nije mogao moj dr.napravit i nek ga sama odnesem u mikorbiolosku… ugl. odnijela sam ga, a nalaz cu podici iduci tj.

  • Avatar Nata Mala2

    Nata Mala2

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    meni je bris uzeo prošli tjedan dr. Prka u TA na sv.Duhu, nisam iskreno ni znala da treba i pozitivan mi je streptokok b. sada sam 36 tt. jel netko zna jel to kasno za kuru antibiotika?

  • Pea

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    meni je jučer gin radio bris na streptokok, nalaz će biti gotov idući tjedan, nisam trebala nikud nosit bris, već je gin to poslao. sada sam 35tt

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Pa ja mislim da nije kasno, zato su i provjeravali, da mogu reagirati ako je bris pozitivan, ne?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.