BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    inesss

    Moj malecki imao 1580,malecka 1800,sad imaju sest kila oboje


    Prate se u sto grama gore dole

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ribic koliko su tvoje cure teske? Moji su ogromni narasli ne mogu vjerovati da su to one mrve od kila ipo,

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Curke moje sretan vam Uskrs,zao mi je da se vise ne cujemo i ne razmjenjujemo iskustva

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar Tina-Miha

    Tina-Miha

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs 🙂
    Mi smo već veliki, 14.5mj
    Pusa svim budućim i sadašnjim mamama duplića 😘

    [lilypie.com]

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Super je čuti pozitivna iskustva, hvala svima. Nadam se da će sve biti ok. Od uto će pratiti protoke pa će odlučiti šta dalje. 

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    Ribic koliko su tvoje cure teske? Moji su ogromni narasli ne mogu vjerovati da su to one mrve od kila ipo,


    5.5 i 6 kg.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Kako ste mame,spavate li i kako se vi osjećate psihicki,ako kome treba pomoc tu sam ❤️

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    inesss

    Kako ste mame,spavate li i kako se vi osjećate psihicki,ako kome treba pomoc tu sam ❤️


    Inesss, evo ja moram priznati da sam baš strašno iscrpljena, neispavana, a s tim dolazi i nervoza i frustracija. Ima noci kad se i uspijem naspavati, ali više je ovih gdje ne uspijem. Mala ima te kolike valjda i uđe u neko to stanje i nikako ju smiriti. Uzasno dramaticno place, sva se zacrveni, napuhne i nemoguce ju bude smiriti, nanašamo ju simo tamo, držimo po rukama na ovaj i onaj nacin, njihamo, stavljam je na cicu, ma nista ne pomaze na dulje od par minuta. I tako bude pola noci i onda se umiri i sve ok. Sad zadnja dva dana cak i ranije pocne. Mislili smo prvo da su grcevi, i nekad i budu jer vidimo da se napinje i prducka, al nekad bude bas bez razloga, nakon sto je ispraznila crijeva. Dajemo joj Biogaiu, a probali smo i Espumisan ali nista ne pomaze. Ako imas kakav savjet, dobrodosao je!

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Monolena

    inesss

    Kako ste mame,spavate li i kako se vi osjećate psihicki,ako kome treba pomoc tu sam ❤️

    Inesss, evo ja moram priznati da sam baš strašno iscrpljena, neispavana, a s tim dolazi i nervoza i frustracija. Ima noci kad se i uspijem naspavati, ali više je ovih gdje ne uspijem. Mala ima te kolike valjda i uđe u neko to stanje i nikako ju smiriti. Uzasno dramaticno place, sva se zacrveni, napuhne i nemoguce ju bude smiriti, nanašamo ju simo tamo, držimo po rukama na ovaj i onaj nacin, njihamo, stavljam je na cicu, ma nista ne pomaze na dulje od par minuta. I tako bude pola noci i onda se umiri i sve ok. Sad zadnja dva dana cak i ranije pocne. Mislili smo prvo da su grcevi, i nekad i budu jer vidimo da se napinje i prducka, al nekad bude bas bez razloga, nakon sto je ispraznila crijeva. Dajemo joj Biogaiu, a probali smo i Espumisan ali nista ne pomaze. Ako imas kakav savjet, dobrodosao je!


    Jeste probali bijeli šum? Nošenje u marami? Koža na kožu? Moje bi uglavnom umirilo sisanje, ali bilo je tu i tamo tog neutješnog plakanja pa su neke od tih stvari znale upaliti…

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    danadanas

    Monolena

    inesss

    Kako ste mame,spavate li i kako se vi osjećate psihicki,ako kome treba pomoc tu sam ❤️

    Inesss, evo ja moram priznati da sam baš strašno iscrpljena, neispavana, a s tim dolazi i nervoza i frustracija. Ima noci kad se i uspijem naspavati, ali više je ovih gdje ne uspijem. Mala ima te kolike valjda i uđe u neko to stanje i nikako ju smiriti. Uzasno dramaticno place, sva se zacrveni, napuhne i nemoguce ju bude smiriti, nanašamo ju simo tamo, držimo po rukama na ovaj i onaj nacin, njihamo, stavljam je na cicu, ma nista ne pomaze na dulje od par minuta. I tako bude pola noci i onda se umiri i sve ok. Sad zadnja dva dana cak i ranije pocne. Mislili smo prvo da su grcevi, i nekad i budu jer vidimo da se napinje i prducka, al nekad bude bas bez razloga, nakon sto je ispraznila crijeva. Dajemo joj Biogaiu, a probali smo i Espumisan ali nista ne pomaze. Ako imas kakav savjet, dobrodosao je!

    Jeste probali bijeli šum? Nošenje u marami? Koža na kožu? Moje bi uglavnom umirilo sisanje, ali bilo je tu i tamo tog neutješnog plakanja pa su neke od tih stvari znale upaliti…


    Puštam im zvuk kiše i to je zna umiriti, ali ne uvijek. Kad je baš jako “uzrujana” onda ne pali. Marame taman mislimo nabaviti pa ću pokušati. A sisanje prvo ponudim, i kao krene, smiri se na par sekundi, i onda opet urlanje, pa opet uhvati bradavicu, pa urlanje, i tak stalno i onda odustanem od toga. Velim, sve zavisi koji je stupanj uzrujanosti. Ako je manji, onda je sisa umiri.

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.