BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.


    Vjerojatno ovisi o dr. Ja nisam bila hospitalizirana. Zadnji pregled bio taman oko 36+0, dogovoren CR. Pustili me doma za vikend, došla u ponedjeljak samo da naprave pretrage i pripremu, CR bio u srijedu s 36+5.

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    danadanas

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.

    Vjerojatno ovisi o dr. Ja nisam bila hospitalizirana. Zadnji pregled bio taman oko 36+0, dogovoren CR. Pustili me doma za vikend, došla u ponedjeljak samo da naprave pretrage i pripremu, CR bio u srijedu s 36+5.


    Znači, definitivno ovisi od doktora do doktora. Zapravo si u bolnici provela 2 dana prije CR, i naravno još 4 nakon CR. Hvala da si se javila 😊!

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.


    A kod koga si ti? Profa (znaci glavna tamo) i Rudmanica i opcenito Vinogradska (do ocito sad) ne drzi blizance dulje od 37tt i hospitalizacija ide tjedan prije. Jedino objasnjenje mi je guzva zbog preuredenja Merkura i Petrove. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    danadanas

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.

    Vjerojatno ovisi o dr. Ja nisam bila hospitalizirana. Zadnji pregled bio taman oko 36+0, dogovoren CR. Pustili me doma za vikend, došla u ponedjeljak samo da naprave pretrage i pripremu, CR bio u srijedu s 36+5.


    Ti si Vinogradska? Al vidis da isto carski nije bio iza 37t

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Pupica34

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.


    Monolena evo ja sam bila u bolnici na pregledu prvi put, pa mi je receno da me nece zadrzati, i onda drugi put su me zadrzali 3 dana (jucer dosla doma) uz moje inzistiranje da me puste dr. popustio i rekao da bi on rađe da sam tu, ali da razumije da doma lakse se namjestim itd (moja svaka beba ima skoro 3000g).
    U pon. opet ctg i pregled, rekao je da svejedno da imam torbu. Carski je planiran 6.3. tocno 37tt.

    TP 27.3.2023.
    Panorama 👍 Stižu dečko i curica 💙💜

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    ribic

    danadanas

    Monolena

    Obavila sam danas ultrazvuk. Moj doktor mi je rekao da se vidimo opet iduci tjedan i da nakon toga u 37. tjednu ide dogovor za carski rez. Pitala sam ga što s hospitalizacijom u 36. tjednu pa je rekao da ako je sve u redu da nema potrebe za tim. Mislim, i frendica i vi ovdje ste bile hospitalizirane, a sve je bilo u redu, tako da to valjda ovisi od doktora do doktora. Mislim, nije da se bunim, svakako mi je draze doma doma biti, ali evo iznenađuje me da ja konstantno dobivam drugačije upute.

    Vjerojatno ovisi o dr. Ja nisam bila hospitalizirana. Zadnji pregled bio taman oko 36+0, dogovoren CR. Pustili me doma za vikend, došla u ponedjeljak samo da naprave pretrage i pripremu, CR bio u srijedu s 36+5.

    Ti si Vinogradska? Al vidis da isto carski nije bio iza 37t


    Ja sam bila na SD. Tamo ne drže duže od 37 tjedana.
    @Monolena - da, samo 2 dana prije CR. Kasnije smo ostali 10 dana, ali to zato što je curka bila ispod 2 kg pa nas nisu pustili dok ona nije došla na 2 kg.

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Djajip

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Cao žene, danas sam bila na UZ. Jednoj bebi kuca srce i od početka je dr u fazonu, jedna beba. Kad me upitala da li imamo blizance i da ne zna za tačku pored da li se formira još jedan plod ili hematom. 7+6 sam po UZ. Da li se nekome desilo da nisu odmah uočili blizance? Šta se na kraju  ispostavilo? Hvala

    💙17.8.2020.👦
    👩‍❤️‍💋‍👨 27 i 31 god.
    22.1. +
    24.2. ❤️ kuca

  • Pupica34

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Monolena kakva je situacija?

    TP 27.3.2023.
    Panorama 👍 Stižu dečko i curica 💙💜

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Pupica34, bila sam na pregledu sad u cetvrtak i doktor je rekao da ce CR biti najvjerojatnije 13.3. (ponedjeljak). Tada cu biti 37+1 tt. Moguce da se nezgrapno izrazio onaj puta pa je ispalo da sa 37. tjedana ide tek dogovor za CR. Hospitalizaciju mi nije spominjao.  U srijedu sam opet kod njega za pregled i konačan dogovor. Ne znam ni tko ce izvesti rez, moj doktor je opet na putu. Uzbuđenje mi raste, a bogme i strah. Samo da sve glatko prođe i da su bebe žive i zdrave.
    Kako se ti držiš? Ti ćeš ih za dva dana upoznati, ajme! Pretpostavljam da si u bolnici. Ako jesi, od kad?

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Avatar September

    September

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, ako ima netko slicnu situaciju molila bi vas da podijeli samnom iskustvo. Jucer mi je bilo tocno 29+5, puknuo mi je vodenjak i jako su brzo krenuli trudovi te ih nisu uspjeli zaustavit pa sam zavrsila na carskom jer sam se otvorila za sest prsta u roku od sat ili sat i pol. Bila sam na ultrazvuku prije 10 dana i tad je sve bilo ok kao i uvijek, bila sam zatvorena. Jedna beba je 1550g i 41cm, druga 1570 i 42cm. Trenutno su u inkubatoru i preko noci su bili stabilno, doktori su zadovoljni ali to se sve moze promijenit i svaki dan moze bit drugaciji. Imam neki pozitivan osjecaj ali naravno da me s druge strane bas strah. Bilo bi mi lakse kad bi netko napisao svoje iskustvo ❤️

    02.09. 2022.➕️ beta 10 dpo: 21.98, 13 dpo: 146.9, 15 dpo: 383, 17 dpo: 841.50, 21 dpo: 3883
    6+2 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.