BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    September

    Pozdrav zene, ako ima netko slicnu situaciju molila bi vas da podijeli samnom iskustvo. Jucer mi je bilo tocno 29+5, puknuo mi je vodenjak i jako su brzo krenuli trudovi te ih nisu uspjeli zaustavit pa sam zavrsila na carskom jer sam se otvorila za sest prsta u roku od sat ili sat i pol. Bila sam na ultrazvuku prije 10 dana i tad je sve bilo ok kao i uvijek, bila sam zatvorena. Jedna beba je 1550g i 41cm, druga 1570 i 42cm. Trenutno su u inkubatoru i preko noci su bili stabilno, doktori su zadovoljni ali to se sve moze promijenit i svaki dan moze bit drugaciji. Imam neki pozitivan osjecaj ali naravno da me s druge strane bas strah. Bilo bi mi lakse kad bi netko napisao svoje iskustvo ❤️


    Draga September, čestitam na prinovama, puno sreće u oporavku i držim 🤞🤞🤞 da se i bebice čim prije oporave i nadebljaju 💪💪 Ne znam koliko ćeš ovdje dobiti konkretnih iskustava jer forum nije baš jako aktivan. Ali, ako si na Fejsu, toplo preporučam grupu “Blizanci i udruga Gemini” gdje se okupljaju roditelji blizanaca. Ima jako puno iskustava, pa čak i ovako dosta ranije rođenih bebica. Ako postaviš i post, sigurna sam da ćeš dobiti jako puno odgovora i iskustava. Ovako mi djeluje da su tvoje bebice s obzirom na tjedne dosta dobre kilažom tako da vjerujem da će sve biti ok. Držite se i puno sreće! ❤️❤️❤️

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    September

    Pozdrav zene, ako ima netko slicnu situaciju molila bi vas da podijeli samnom iskustvo. Jucer mi je bilo tocno 29+5, puknuo mi je vodenjak i jako su brzo krenuli trudovi te ih nisu uspjeli zaustavit pa sam zavrsila na carskom jer sam se otvorila za sest prsta u roku od sat ili sat i pol. Bila sam na ultrazvuku prije 10 dana i tad je sve bilo ok kao i uvijek, bila sam zatvorena. Jedna beba je 1550g i 41cm, druga 1570 i 42cm. Trenutno su u inkubatoru i preko noci su bili stabilno, doktori su zadovoljni ali to se sve moze promijenit i svaki dan moze bit drugaciji. Imam neki pozitivan osjecaj ali naravno da me s druge strane bas strah. Bilo bi mi lakse kad bi netko napisao svoje iskustvo ❤️


    Nemam osobno iskustvo al kilazice za te tjedne su odlicne. Neke curke su tolike imale s djecicom u 33/34tt. Sretno i hrabro dalje i da sve bude u redu i vi svi zajedno doma.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Jel ima ovdje blizanki koje i same imaju blizance? Blizanka sam, imam sestru i dvojajčane smo pa me zanima kolike su mi šanse? 😅 nisam trudna, počeli smo tek raditi na trudnoći, ali me ovo baš kopka 😃

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • eni233

    Broj poruka: 1538

    Prijavi adminu

    Noir

    Jel ima ovdje blizanki koje i same imaju blizance? Blizanka sam, imam sestru i dvojajčane smo pa me zanima kolike su mi šanse? 😅 nisam trudna, počeli smo tek raditi na trudnoći, ali me ovo baš kopka 😃

    Nisam strucanjak ali mislim da će veće šanse imati tvoja djeca nego ti , tak nekak to ide :)

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Lena1897

    Lena1897

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    September, to nije moj slučaj, tek sam malo trudna s blizancima, ali ti mogu reci da sam ja bila takva mala beba koja je požurila. Mislim da sam imala i manje od 1,5kg kako su mi pričali i čak sam počela gubit na težini jer mama nije imala mlijeko, ali evo, pišem ti ovo XX godina kasnije ;) Nadam se da je sve super sada kod tebe. 

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Semptember moji su bili kilo ipo i kilo i osamsto rodjeni u 35 tjednu,tvoji su superrrrr nista ne brini,kako ste sada? Ostale trudnice ima li koja da su stigle bebice???Ribic kako su tvoje curice

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo ja nikako da se javim, ja sam rodila prije dva mjeseca, bio je carski. Od tada sam jedva stigla predahnuti, jos uvijek nemamo nikakvi rutinu i jako ne vole spavanje, bas se mucimo. Kako je kod drugih situacija? 

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    lynard

    Pozdrav, evo ja nikako da se javim, ja sam rodila prije dva mjeseca, bio je carski. Od tada sam jedva stigla predahnuti, jos uvijek nemamo nikakvi rutinu i jako ne vole spavanje, bas se mucimo. Kako je kod drugih situacija?

    Moje imaju 2,5 mj i bude se jednom do dva puta po noci. Moje prek dana spavaju, u zanje vrijeme su budne navecer od 18-20h otprilike.. Vole puno papati.. Nama ona kanta od 800 g traje tri i pol dana. Jel su ti na dohrani? Koliko tebi traje?

  • lynard

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Lilala

    lynard

    Pozdrav, evo ja nikako da se javim, ja sam rodila prije dva mjeseca, bio je carski. Od tada sam jedva stigla predahnuti, jos uvijek nemamo nikakvi rutinu i jako ne vole spavanje, bas se mucimo. Kako je kod drugih situacija?
    Moje imaju 2,5 mj i bude se jednom do dva puta po noci. Moje prek dana spavaju, u zanje vrijeme su budne navecer od 18-20h otprilike.. Vole puno papati.. Nama ona kanta od 800 g traje tri i pol dana. Jel su ti na dohrani? Koliko tebi traje?


    Nisu sada na dohrani, bili su ispocetka dok sam skupljali kile onda smo pomalo izbacivali sada skoro iskljucivo dojim plus dam dodatno izdojeno po potrebu, al pratimo i malo kilazu da budemo sigurni da napreduju. Ali ispocetka dok smo davali znam da sam se cudila kako brzo potrosimo kantu, u 3 dana. 

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    A koliki ti je razmak izmedu dojenja? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.