BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    danadanas

    danadanas

    Monolena

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi?

    Meni su bili proslijeđeni pa ne zbog gdje su kupljeni, ali najsličnije što pronalazim online je ovako neštohttps://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Rekla bi da je važno da je ljetna verzija tako da nije sve skupa preglomazno i time nespretno…

    https://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Link gore ne radi… možda sad uspije


    Ništa 😔 Traži “baby carry nest summer” - čim lakša verzija, tim bolje…

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    danadanas

    danadanas

    danadanas

    Monolena

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi?

    Meni su bili proslijeđeni pa ne zbog gdje su kupljeni, ali najsličnije što pronalazim online je ovako neštohttps://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Rekla bi da je važno da je ljetna verzija tako da nije sve skupa preglomazno i time nespretno…

    https://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Link gore ne radi… možda sad uspije

    Ništa 😔 Traži “baby carry nest summer” - čim lakša verzija, tim bolje…


    Ima dosta dobrih i na ma-desire.hr

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Cure/žene koje ste rodile….jesu obje bebice bile podjednake težinom? Moja jedna je 2230g, a druga 1800g (dobila samo cca 100g u 4 tjedna). Bila sam danas na Rebru na fetalnoj ehokardiografiji i rekli su da su kod oboje srca u redu, sve radi kako bi trebalo.
    Ta manja beba ima SUA sindrom, ali kaže mi dr na Rebru da po njemu to sve dobro funkcionira…
    Ugl jako me sad ovo brine . 

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ani92

    Cure/žene koje ste rodile….jesu obje bebice bile podjednake težinom? Moja jedna je 2230g, a druga 1800g (dobila samo cca 100g u 4 tjedna). Bila sam danas na Rebru na fetalnoj ehokardiografiji i rekli su da su kod oboje srca u redu, sve radi kako bi trebalo.
    Ta manja beba ima SUA sindrom, ali kaže mi dr na Rebru da po njemu to sve dobro funkcionira…
    Ugl jako me sad ovo brine .


    Moji su bili na porodu 2620g i 1940g - dosta velika razlika. Iako su meni na svim uzv do samog kraja govorili da su podjednaki i procjenjivali ih oboje na cca 2,5 kg. Protoci su im uvijek bili ok, iako je curka pred kraj isto slabije napredovala i imala blagi zastoj u rastu. I danas je s 18 mjeseci sitna - ima jedva 9 kg, ali živahna, spretna, vrckava… uglavnom, unatoč razlici, bilo sve ok - apgar 10/10 kod oboje, ni dana inkubatora ili nekih drugih problema, dojenje uspostavili u rodilištu, išli doma nakon 10 dana kad je curka prešla 2 kg.

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    danadanas

    Ani92

    Cure/žene koje ste rodile….jesu obje bebice bile podjednake težinom? Moja jedna je 2230g, a druga 1800g (dobila samo cca 100g u 4 tjedna). Bila sam danas na Rebru na fetalnoj ehokardiografiji i rekli su da su kod oboje srca u redu, sve radi kako bi trebalo.
    Ta manja beba ima SUA sindrom, ali kaže mi dr na Rebru da po njemu to sve dobro funkcionira…
    Ugl jako me sad ovo brine .

    Moji su bili na porodu 2620g i 1940g - dosta velika razlika. Iako su meni na svim uzv do samog kraja govorili da su podjednaki i procjenjivali ih oboje na cca 2,5 kg. Protoci su im uvijek bili ok, iako je curka pred kraj isto slabije napredovala i imala blagi zastoj u rastu. I danas je s 18 mjeseci sitna - ima jedva 9 kg, ali živahna, spretna, vrckava… uglavnom, unatoč razlici, bilo sve ok - apgar 10/10 kod oboje, ni dana inkubatora ili nekih drugih problema, dojenje uspostavili u rodilištu, išli doma nakon 10 dana kad je curka prešla 2 kg.


    Ajme baš mi je drago da su dobro i uvijek mi je drago pročitati pozitivno iskustvo. U kojem su tjednu rođeni?

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ani92

    danadanas

    Ani92

    Cure/žene koje ste rodile….jesu obje bebice bile podjednake težinom? Moja jedna je 2230g, a druga 1800g (dobila samo cca 100g u 4 tjedna). Bila sam danas na Rebru na fetalnoj ehokardiografiji i rekli su da su kod oboje srca u redu, sve radi kako bi trebalo.
    Ta manja beba ima SUA sindrom, ali kaže mi dr na Rebru da po njemu to sve dobro funkcionira…
    Ugl jako me sad ovo brine .

    Moji su bili na porodu 2620g i 1940g - dosta velika razlika. Iako su meni na svim uzv do samog kraja govorili da su podjednaki i procjenjivali ih oboje na cca 2,5 kg. Protoci su im uvijek bili ok, iako je curka pred kraj isto slabije napredovala i imala blagi zastoj u rastu. I danas je s 18 mjeseci sitna - ima jedva 9 kg, ali živahna, spretna, vrckava… uglavnom, unatoč razlici, bilo sve ok - apgar 10/10 kod oboje, ni dana inkubatora ili nekih drugih problema, dojenje uspostavili u rodilištu, išli doma nakon 10 dana kad je curka prešla 2 kg.

    Ajme baš mi je drago da su dobro i uvijek mi je drago pročitati pozitivno iskustvo. U kojem su tjednu rođeni?


    Dogovoreni CR sa 36+5. Bili su poprečno postavljeni pa je CR bio jedina opcija.

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Ani92

    Cure/žene koje ste rodile….jesu obje bebice bile podjednake težinom? Moja jedna je 2230g, a druga 1800g (dobila samo cca 100g u 4 tjedna). Bila sam danas na Rebru na fetalnoj ehokardiografiji i rekli su da su kod oboje srca u redu, sve radi kako bi trebalo.
    Ta manja beba ima SUA sindrom, ali kaže mi dr na Rebru da po njemu to sve dobro funkcionira…
    Ugl jako me sad ovo brine .


    Meni je dečkić cijelo vrijeme bio veći od curke po mjerenjima, i onda odjednom je on dobio duplo manje grama od nje i tu ga je prešišala. Nitko nije ništa komentirao, a ja sam pretpostavila da je greška u mjerenju. Kad su se rodili, ona je imala 2940 g, a on 2440 g.  Rekli su mi u bolnici da je normalno da jedan zna biti tako teži. Apgar oboje 10/10,  jedino što je on imao niži GUK pa je dva dana primao glukozu i onda je sve bilo ok. 

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    danadanas

    danadanas

    danadanas

    Monolena

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi?

    Meni su bili proslijeđeni pa ne zbog gdje su kupljeni, ali najsličnije što pronalazim online je ovako neštohttps://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Rekla bi da je važno da je ljetna verzija tako da nije sve skupa preglomazno i time nespretno…

    https://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Link gore ne radi… možda sad uspije

    Ništa 😔 Traži “baby carry nest summer” - čim lakša verzija, tim bolje…


    E super, hvala ti, i hvala na trudu s linkovima 🙂

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Do cca 28tt curke su se pratile i onda je vodeca pocela biti veca/teza. Rodene s 2.920 g i 2.200 g. Sad su smanjile tu razliku na cca 400 g.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Moj malecki imao 1580,malecka 1800,sad imaju sest kila oboje 

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.