BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Kako su ostale cure

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Svaka cast! Nas satralo sa bocicom i uz pomoc muza i svekrve. A kamoli da jos samo ja trebam sve jer su na cici.

    Mi smo ok. Ide na bolje :)

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    ribic

    Svaka cast! Nas satralo sa bocicom i uz pomoc muza i svekrve. A kamoli da jos samo ja trebam sve jer su na cici.

    Mi smo ok. Ide na bolje :)


    Moji sami jedu jer sam sama cijeli dan pa moraju,stavim ih u onu njihaljku poviseno,ja isto me znam da dojim mislim da ne bi islo nikako,Ribic jeli setate,ja sama nisam isla s njima setat jedino dok je muz jer moramo autom,a strah me samu s njima u auto jer bljuckaju

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    ribic

    Svaka cast! Nas satralo sa bocicom i uz pomoc muza i svekrve. A kamoli da jos samo ja trebam sve jer su na cici.

    Mi smo ok. Ide na bolje :)

    Moji sami jedu jer sam sama cijeli dan pa moraju,stavim ih u onu njihaljku poviseno,ja isto me znam da dojim mislim da ne bi islo nikako,Ribic jeli setate,ja sama nisam isla s njima setat jedino dok je muz jer moramo autom,a strah me samu s njima u auto jer bljuckaju

    Mi smo svaki dan vani. Al ne moram autom. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😄 čestitam na bebicama i imam pitanje vezano za dojenje. Sada sam 33+3 TT, a kada rodim htjela bih pokušati dojiti, pa me zanima koristite li jastuke za dojenje? Jesu od pomoći i je li to nešto što bi bilo dobro nabaviti prije nego se rode? Ili tražiti u hodu ako će trebati.
    Ne bi se htjela zatrpavali stvarima, pogotovo za dojenje jer općenito u obitelji nitko nije uspio dugo ili uopće dojiti. Ali opet, ne znam hoću imati vremena tražiti i kupovati uz 2 male bebe ako nam ipak krene.

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ani92

    Pozdrav svima 😄 čestitam na bebicama i imam pitanje vezano za dojenje. Sada sam 33+3 TT, a kada rodim htjela bih pokušati dojiti, pa me zanima koristite li jastuke za dojenje? Jesu od pomoći i je li to nešto što bi bilo dobro nabaviti prije nego se rode? Ili tražiti u hodu ako će trebati.
    Ne bi se htjela zatrpavali stvarima, pogotovo za dojenje jer općenito u obitelji nitko nije uspio dugo ili uopće dojiti. Ali opet, ne znam hoću imati vremena tražiti i kupovati uz 2 male bebe ako nam ipak krene.


    Pozdrav… svakako će vam trebati nekakav jastuk ako želite dojiti oboje jer vam je najbolje čim prije uvježbati tandem. Ja sam kupila Peanut & Piglet jastuk, ali mi nikad nije pasao i koristila sam običan “banana” jastuk u kombinaciji s onim jastucima u kojima se može držati novorođenče jer sam ih tako mogla sama podići i namjestiti, odnosno spustiti. Idealno bi bilo da se može isprobati, ali kako kod nas baš nema ponude, onda ako ćete naručivati, vidite da možete vratiti ako ne odgovara. Iz tog razloga bi vam preporučila da bananu nabavite odmah jer će vam vjerojatno svakako dobro doći i prije poroda, a za jastuke za dojenje vidite nakon poroda hoće li vam trebati. Potražite moje ranije postove jer sam dosta pisala o dojenju…

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi? 

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pronašla sam na face grupi - burza blizanačke opreme twinZpillow. Nadam se da će stići to sa slike i prema dogovoru 🤭.  Ovaj jastuk mi se čini super jer može biti i za dojenje, ali i za hranjenje na bočicu u isto vrijeme, za malo spustiti bebe na neko vrijeme, a da budu sigurne… Ovako u teoriji mi se dosta svidio, pa se nadam da ćemo ga koristiti. 

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Monolena

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi?


    Meni su bili proslijeđeni pa ne zbog gdje su kupljeni, ali najsličnije što pronalazim online je ovako nešto https://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Rekla bi da je važno da je ljetna verzija tako da nije sve skupa preglomazno i time nespretno…

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

  • danadanas

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    danadanas

    Monolena

    Danadanas, jel mi možeš poslati link odakle si naručila te jastuke za držanje novorođenčadi?

    Meni su bili proslijeđeni pa ne zbog gdje su kupljeni, ali najsličnije što pronalazim online je ovako neštohttps://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Rekla bi da je važno da je ljetna verzija tako da nije sve skupa preglomazno i time nespretno…


    https://online.babiesworld.com.pk/carry-nest-ta3012-034–.html [online.babiesworld.com.pk]
    Link gore ne radi… možda sad uspije

    Tristan i Nora, 6.10.2021. 💙❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.