BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Pupica34

    Novopečene mame baš da ću pitati, kako ide? 🥰Jeste li uspjele uspostaviti nekakvu rutinu i kako ona izgleda? Ako dojite, dojite li u tandemu? Također ako imate kakav savjet, slobodno napišite…
    Ostale čekalice kako ide? Ja sam 32tt, zatvorena, cervix 3.0 al jedva čekam rodit…sve mi je jako teško tako da mi dani prolaze uzasno sporo. Pozdrav svima 👋🌷


    Ne dojim ,dajem im uvijek u isto vrijeme jesti,al svakako uvik netko je budan pa probudi drugog,rijetko kad i spavaju u isto vrijeme ,uvik ma rukama ,mogu slobodno prodat krevetic😭😭😭😭,on se muci s grcevima,nadam se da ce bit lakse,jucer sam zaspala na kaucu nisam ni cula da djeca vriste muz preuzme cijelu noc eto koliko me umor svladao 😅😅😅,savjet ti ne znam dar jer ni sebi ne znam olaksat

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Pupica34

    Novopečene mame baš da ću pitati, kako ide? 🥰Jeste li uspjele uspostaviti nekakvu rutinu i kako ona izgleda? Ako dojite, dojite li u tandemu? Također ako imate kakav savjet, slobodno napišite…
    Ostale čekalice kako ide? Ja sam 32tt, zatvorena, cervix 3.0 al jedva čekam rodit…sve mi je jako teško tako da mi dani prolaze uzasno sporo. Pozdrav svima 👋🌷


    Moje su jucer napunile mjesec dana, jedu svaka 2-3 sata, dojila sam jednu po jednu, tesko je manevrirat s dvije u isto vrijeme kad su male bebice, moje su rodene oko mjesec dana ranije. One cijeli dan spavaju, budim ih za hranjenje. Navecer kad bi isli spavati krece sou program, njima se odjednom ne spava, dozivaju, jedu valjda dva sata u komadu jedna pa druga pa jedna pa druga i tako u krug.. i onda to zavrsi… a po noci ih hrani muz, nekad pojedu i nastave spavat a nekad placu i opet bi jele.

  • Ginny

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pratim vas i čitam redovito. 
    Trenutno sam u 11. TT, moji blizanci su dvojajčani 
    Nisam imala nikakvih tegoba, no sad mi se pojavio nizak TSH (0,05,). 
    Slabo pronalazim informacije na internetu, pa bih Vas ljubazno molila da podijelite iskustva ako ste imale isti problem.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    iris5

    Drage mame i one koje će uskoro postati.
    Meni je ovo prva trudnoća, i pokušavam poloviti puno toga.
    Ono što me dosta muči su odabir kolica, u startu za blizance je manje ponuda pa bi vas molila neki savjet/iskustvo? Hvala pozz 😊


    Mi imamo baby monsters easy twin4 i zadovoljni. Cijena korektna, uzeli i kosare i adaptere za jaja. Ful su lagana, mala i lako upravljiva

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    Ribic kako su cure❤️


    Dobro su. Evo u pon ce 10tt. Navecer jos uvijek zezaju i teze zaspu ali puno je to bolje nego prije. Grcevi su stali tako da je sad bolje. Od ovog tjedna se smiju, kuze oko sebe, prate sve tak da su bas zanimljivije.

    Sama ih ne hendlam. Ili muz, svekrva, teta cuvalica… netko…

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Pupica34

    Novopečene mame baš da ću pitati, kako ide? 🥰Jeste li uspjele uspostaviti nekakvu rutinu i kako ona izgleda? Ako dojite, dojite li u tandemu? Također ako imate kakav savjet, slobodno napišite…
    Ostale čekalice kako ide? Ja sam 32tt, zatvorena, cervix 3.0 al jedva čekam rodit…sve mi je jako teško tako da mi dani prolaze uzasno sporo. Pozdrav svima 👋🌷


    A rutine ima u naznakama, jos su male.

    3 dnevne dremke, a izmedu igranje/vjezbice/prematanje/hranjenje. Borimo se s nocnim uspavljivanjem.

    Noc su vise manje ok i zaspu nakon hranjenja bez problema. Bude se na svakih 3-4h

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure koje ne dojite ,hranite li bebe u lezecem polozaju Ja hranim uvijek u lezecem naravno malo poviseno,kazu da nije dobro medjutim nemoguce mi je na rukama jer jedu u isto vrijeme ovako je puno jednostavnije 

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    inesss

    Cure koje ne dojite ,hranite li bebe u lezecem polozaju Ja hranim uvijek u lezecem naravno malo poviseno,kazu da nije dobro medjutim nemoguce mi je na rukama jer jedu u isto vrijeme ovako je puno jednostavnije


    Nikako ne u lezecem. Skoro kao da stoje. Googlaj si pnf tehniku hranjenja.

    A nariktas si da krenes jednu 15-30 min ranije i onda ih ne hranis istovremeno. Ili bar stavis u njihaljke ili podboltas glavu nekim jastukom. Zamisli da ti lezis i netko ti ulijeva tekucinu tak u lezecem polozaju.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    ribic

    inesss

    Cure koje ne dojite ,hranite li bebe u lezecem polozaju Ja hranim uvijek u lezecem naravno malo poviseno,kazu da nije dobro medjutim nemoguce mi je na rukama jer jedu u isto vrijeme ovako je puno jednostavnije

    Nikako ne u lezecem. Skoro kao da stoje. Googlaj si pnf tehniku hranjenja.

    A nariktas si da krenes jednu 15-30 min ranije i onda ih ne hranis istovremeno. Ili bar stavis u njihaljke ili podboltas glavu nekim jastukom. Zamisli da ti lezis i netko ti ulijeva tekucinu tak u lezecem polozaju.


    E pa stavljam u njihaljke tako s jastukom nego ja to sve nazivam lezeci polozaj,al pogledat cu te tehnike sto si spomenula

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    ribic

    inesss

    Cure koje ne dojite ,hranite li bebe u lezecem polozaju Ja hranim uvijek u lezecem naravno malo poviseno,kazu da nije dobro medjutim nemoguce mi je na rukama jer jedu u isto vrijeme ovako je puno jednostavnije

    Nikako ne u lezecem. Skoro kao da stoje. Googlaj si pnf tehniku hranjenja.

    A nariktas si da krenes jednu 15-30 min ranije i onda ih ne hranis istovremeno. Ili bar stavis u njihaljke ili podboltas glavu nekim jastukom. Zamisli da ti lezis i netko ti ulijeva tekucinu tak u lezecem polozaju.


    A na neonatologiji tako rade

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.