BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Lilala

    ribic jesi ti pisala da imas kontakt neke medicinske sestre koja pomaze kod mastitisa s masazom?

    Moja primalja - privatne patronazne (podrucje zagrebs)

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Lilala

    Lilala

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Hvala

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    Imam skraćen cervix, 19mm, ali je u obliku slova T za sada. U pon idem u bolnicu da mi ugrade nešto (PT2) kako bi spriječili daljnje otvaranje. Sad sam tek 23+3. Ima li netko takav primjer, a da je sve bilo ok?
    Uz to sve, sad osjećam kako mi je trbuh malo tvrd na trenutke. Ne znam više dal' umišljam i šta je stvarno. 
    Sva iskustva su dobrodošla. 

  • iris5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame i one koje će uskoro postati. 
    Meni je ovo prva trudnoća, i pokušavam poloviti puno toga.
    Ono što me dosta muči su odabir kolica, u startu za blizance je manje ponuda pa bi vas molila neki savjet/iskustvo? Hvala pozz 😊

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    iris5

    Drage mame i one koje će uskoro postati.
    Meni je ovo prva trudnoća, i pokušavam poloviti puno toga.
    Ono što me dosta muči su odabir kolica, u startu za blizance je manje ponuda pa bi vas molila neki savjet/iskustvo? Hvala pozz 😊


    Pozdrav Iris, 
    mi smo kupili Peg Perego Book for two. Jako su lagana i lagano se njima upravlja s obzirom da su za dvoje. Barem ovako na prvu :) vidjet ćemo u praksi. 

  • iris5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jeste uzeli odmah i jaje i košaru njihovu? Gdje ste uzeli? Hvala :)

  • Ani92

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    iris5

    Jeste uzeli odmah i jaje i košaru njihovu? Gdje ste uzeli? Hvala :)


    Kupili smo on-line preko Bazzar.hr. 
    Prije toga smo gledali u dućanima i ta su nam bila najbolja, samo je bio do sada neki popust na ovoj stranici. Košare i jaja smo kupili preko njuškala, još tražimo izofix - to ćemo isto preko njuškala/fejsa. 

  • iris5

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ok, hvala! Sada na proljeće će biti i dani beba pa se nadam nekim dobrim popustima.

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ribic kako su cure❤️

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Pupica34

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Novopečene mame baš da ću pitati, kako ide? 🥰Jeste li uspjele uspostaviti nekakvu rutinu i kako ona izgleda? Ako dojite, dojite li u tandemu? Također ako imate kakav savjet, slobodno napišite…
    Ostale čekalice kako ide? Ja sam 32tt, zatvorena, cervix 3.0 al jedva čekam rodit…sve mi je jako teško tako da mi dani prolaze uzasno sporo. Pozdrav svima 👋🌷

    TP 27.3.2023.
    Panorama 👍 Stižu dečko i curica 💙💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.