BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Meg026

    Twin mame, jeste li vec nabavile opremu, odjecu?
    Postoji li neki popis koliko cega moramo uzeti, sto poduplati, a sto ne :)


    Ja jesam malo guglala što kupiti i ponijeti i puta dva. Ali znam da mi neke stvari ne trebaju s tih popisa kao npr izdajalica….prilagodio si.

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    INama je ostalo kupiti kozmetiku i pripremiti torbu za rodiliste. Kolica smo narucili, stizu krajem mjeseca, Bebetto 42

    http://organizirajtese.com.hr/2016/04/sto-je-u-mojoj-torbi-za-rodiliste/ [organizirajtese.com.hr]

    Ovaj popis mi se cini ok

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Zna li netko koja su nam financijska prava za vrijeme porodiljnog: koliko traje,kolike su naknade?

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ema1

    Zna li netko koja su nam financijska prava za vrijeme porodiljnog: koliko traje,kolike su naknade?


    To i mene zanima. Kad budem opet nosila doznake, pitat ću (valjda ću još jednom sama to uspjeti), ali ja nisam mjerodavna jer mi je 3.trudnoća, ali znam da cijelu godinu imamo pravo na puni prosjek plaće, a ne samo prvih 6.mjeseci.

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    marina285

    Ema1

    Zna li netko koja su nam financijska prava za vrijeme porodiljnog: koliko traje,kolike su naknade?

    To i mene zanima. Kad budem opet nosila doznake, pitat ću (valjda ću još jednom sama to uspjeti), ali ja nisam mjerodavna jer mi je 3.trudnoća, ali znam da cijelu godinu imamo pravo na puni prosjek plaće, a ne samo prvih 6.mjeseci.


    To po novom prijedlogu zakona puni prosjek plaće godinu dana?

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ema1

    marina285

    Ema1

    Zna li netko koja su nam financijska prava za vrijeme porodiljnog: koliko traje,kolike su naknade?

    To i mene zanima. Kad budem opet nosila doznake, pitat ću (valjda ću još jednom sama to uspjeti), ali ja nisam mjerodavna jer mi je 3.trudnoća, ali znam da cijelu godinu imamo pravo na puni prosjek plaće, a ne samo prvih 6.mjeseci.

    To po novom prijedlogu zakona puni prosjek plaće godinu dana?


    Da. Prije je bilo prvih 6 mjeseci prosjek, drugih 6 puno manje, ne sjećam se više koliko. Non- stop se nešto mijenja.

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Za sad novi zakon još nije donesen tako da ostaje ono prvih 6 mj puna plaća,drugih 6 mj max. 3900 i nakon godine dana nekih 2000 i nešto sitno.

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ma super! Znači da se brzo vraćam na posao!

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ja sam shvatila da je drugih 6 mj naknada cca 5.600,00 kn. 

    A kako stvari funkcioniraju s vrticem? 

    Ako pedagoska godina pocinje 1.9., a djeca ce napuniti godinu dana u prosincu, znaci li to da moram cekati 1.9. iduce godine da ih mogu upisati u vrtic (dakle, kad budu 1 g i 8 mj)?

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Slavujak

    Ja sam shvatila da je drugih 6 mj naknada cca 5.600,00 kn.

    A kako stvari funkcioniraju s vrticem?

    Ako pedagoska godina pocinje 1.9., a djeca ce napuniti godinu dana u prosincu, znaci li to da moram cekati 1.9. iduce godine da ih mogu upisati u vrtic (dakle, kad budu 1 g i 8 mj)?


    Što se tiče vrtića,da, tako je kao što ste naveli ( radim u vrtiću). Osim ako živite u kvartu gdje nije gužva pa ima mjesta i mogu primiti djecu kad navrše godinu dana. Druga opcija su privatni vrtići.  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.