BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja sam svoje dojila na zahtjev. Pa se to znalo pretvoriti u noćno nadosisavanje, ali to je kad je jedno pa  sam nekako mogla. Legnem na bok, sisa van i spavam….a sad dvoje?! Uh, ne znam…

  • Avatar Mikixy

    Mikixy

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Cure kada se vidi da li su dvoje? Već na prvom pregledu? 

    https://lbdf.lilypie.com/4dW3p2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ovisno o tome kad je prvi pregled. Ja sam isla s 8 tt i odmah se vidjelo

  • Avatar Meg_026

    Meg_026

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    U 19.tt sam, rano sam bila na prvom pregledu pa su se odmah vidjele 2vrecice, kasnije 2 srca <3
    Iskreno se nadam dojenju, citala sam malo o tandemskom u pocetku, ako ne bude islo tako onda za jedno izdajanje za drugo dojenje pa zamjena na sljedecem obroku.
    Sad iscekujem sljedecu kontrolu i anomaly scan, nadam se saznat spol(ove)

    [lilypie.com]

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi put na pregled otišla sa 6 tjedana zbog  krvarenja i  vidjelo se da su blizanci (moji su dvojajčani, sve u duplo, a kako za jednojajčane ne znam).

  • Avatar Mikixy

    Mikixy

    Broj poruka: 198

    Prijavi adminu

    Hahha super, ja još nisam bila na pregledu ali mi je MM blizanac, pa ne znam koliko je moguće da i ja nosim dvoje 🙈

    https://lbdf.lilypie.com/4dW3p2.png [lbdf.lilypie.com]

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Blizanci se nasljeđuju isključivo ženskom stranom. Tijekom odnosa muškarac može oploditi vrlo velik broj jajnih stanica, ali koliko će ih oploditi kod jedne žene ovisi koliko ta žena tijekom ovulacije otpusti jajnih stanica (dvojajčani) ili hoće li se dijeliti (jednojajčani).

  • Avatar Meg_026

    Meg_026

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Twin mame, jeste li vec nabavile opremu, odjecu?
    Postoji li neki popis koliko cega moramo uzeti, sto poduplati, a sto ne :)

    [lilypie.com]

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja sam pripremila odjeću za bebe, oprala i opeglala. Pripremila kofer za bolnicu. Još moram kupiti kolica i pripremiti krevetić. Imam sve samo čekam da mi muž namontira sušilicu pa ću i to- mislim krevetić pripremiti. Jedino ne znam kad ću kupiti kolica 🤔…
    Danas sam punih 29tt ušla u 30.sve mi je teško i ne da mi se, samo bih se izležavala… Guraju se, udaraju me, stomak mi se deformira, ponekad pomislim da će mi dolje ispasti…

  • Avatar Meg_026

    Meg_026

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    marina, jeste li odabrali kolica? Vec danima istrazujem kao da kupujem raketu, nisam nista pametnija

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.