BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zuginica91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ajde pa ok, nije strašno.. Sad san usla u 27 tt.. Meni je u biti kad san god ležala doli prije i posli najvažnije bilo da je cimerica ok.. Onda je sve lakše, a stvarno me dosad uvik potrefila super pa su i dani bili kraći 😂😂.. Kako se ti držiš? 

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Zuginica91

    Ajde pa ok, nije strašno.. Sad san usla u 27 tt.. Meni je u biti kad san god ležala doli prije i posli najvažnije bilo da je cimerica ok.. Onda je sve lakše, a stvarno me dosad uvik potrefila super pa su i dani bili kraći 😂😂.. Kako se ti držiš?


    Imala san do sad tri cimerice, samo ih ispracam 😂 Ok sam!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina12

    Nina12

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Cure kako ste, nisam pisala danima jer sam nešto totalno pogubljena. Samo brojim dane da predjemo 34 tjedna pa da se opustim, doktor je rekao da je to i nekako prihvatljivo da se rode posle 34. tjedna pa sam sve u tom.. Uglavnom teško se krećem sve je teže i teže, BH kontrakcije su baš postale bolne. 

  • Avatar mimi16

    mimi16

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    jučer sam bila na pregledu, sve je super, cure mi imaju po 1900g.
    mene za 9 dana čekaju u bolnici na hospitalizaciji, a sredinom studenog planiraju porod… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Nina12

    Cure kako ste, nisam pisala danima jer sam nešto totalno pogubljena. Samo brojim dane da predjemo 34 tjedna pa da se opustim, doktor je rekao da je to i nekako prihvatljivo da se rode posle 34. tjedna pa sam sve u tom.. Uglavnom teško se krećem sve je teže i teže, BH kontrakcije su baš postale bolne.


    Drži se, bit će sve dobro! ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    mimi16

    jučer sam bila na pregledu, sve je super, cure mi imaju po 1900g.
    mene za 9 dana čekaju u bolnici na hospitalizaciji, a sredinom studenog planiraju porod…


    Zašto će te hospitalizirati?

    [lilypie.com]

  • Avatar mimi16

    mimi16

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Charlies

    mimi16

    jučer sam bila na pregledu, sve je super, cure mi imaju po 1900g.
    mene za 9 dana čekaju u bolnici na hospitalizaciji, a sredinom studenog planiraju porod…

    Zašto će te hospitalizirati?


    Ob Varazdin ima taj protokol da rizične trudnoće s 34.tjednom budu hospitalizirane kako bi se izbjegle komplikacije. 

    [lilypie.com]

  • antonela.mcda

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 😊
    Nosim jednojajcane blizance s jednom posteljicom 24+5dana, prva trudnoća.
    Do sada je bilo sve u redu na pregledima, jednako napreduju 😍nadam se da ce tako i nastaviti …
    Jedva cekam u kupovinu robice ali ne znam jeli mozda prerano? 

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Cure nova sam ovdje 7tt trudnoće i u četvrtak saznali da nosim jednojajčane trojceke 😊
    Naravno da je veliki strah i ništa, ništa neznam. Prva trudnoća pa odmah trojke 

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Nina, sve mi je jasno… i ja cekam i slavim svaki tjedan ko Novu godinu. Tako da te totalno razumin. Probaj se samo opustit i uzivat jer, realno, prakticki si tu 🎉
    Mimi, cestitam na super pregledu. 🥰🥰 Meni je sad u utorak pregled i takodjer se nadam lijepim vijestima… također se, u jednu ruku, nadam da cu bit sa toliko tjedana hospitalizirana bez obzira na ovaj uzas sa koronom i svime sto dolazi sa time jer mislim da cu se sigurnije osjecat u bolnici pod nadzorom i necu vise ovoliko cistiti i raditi, znam da ne bi smila, ali si ne mogu pomoci 🤦‍♀️
    Antonela, moji decki su takodjer jednojajcani u jednoj posteljici, bilo me jako strah neravnomjernog razvoja, ali sad sam se smirila i svaki put kad nesto pojedem im kazem da nema svadje i da moraju sve bratdki podijeliti. Znam da je blesavo, ali meni pomaze i zasad funkcionira, decki slusaju 🤣🤣❤
    Simba, svaka cast ❤❤❤ dobrodosla i cestitam ti na prekrasnim vijestima. Ti si nas bome svih nadmasila  🤗🤗 normalno je da su u strahu , ali idi dan po dan i vjeruj da ce sve biti ok jer hoce 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.