BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    AviV

    Bok curke,
    i ja sam zavrsila u bolnici prije tjedan dana kao preeklampsija. U meduvremenu su tlakovi super, proteini negativni i nalazi uredni, no iscurilo je nesto plodne vode. Sad sam hospitalizacija do daljnjeg uz antibiotike. Na redovnoj kontroli prosli tjedan, kada sam bila 31+3 jedan decko je 2100, drugi 1760. Vise nista ne curi, kontrakcije nemam, zatvorena sam, sad sam 32+4, nadam se da im se nece zuriti.


    Drzi se❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar AviV

    AviV

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Charlies

    AviV

    Bok curke,
    i ja sam zavrsila u bolnici prije tjedan dana kao preeklampsija. U meduvremenu su tlakovi super, proteini negativni i nalazi uredni, no iscurilo je nesto plodne vode. Sad sam hospitalizacija do daljnjeg uz antibiotike. Na redovnoj kontroli prosli tjedan, kada sam bila 31+3 jedan decko je 2100, drugi 1760. Vise nista ne curi, kontrakcije nemam, zatvorena sam, sad sam 32+4, nadam se da im se nece zuriti.

    Drzi se❤️


    I ti javljaj kakva je situacija kod tebe 😘

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Mi smo jos uvijek 3u1, sve je isto kao prije! 
    Brojimo mjesec dana u bolnici, bebe rastu i napreduju. 
    Cim duze izdrzimo zajedno tim bolje 😀
    Kako ste ostale?

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Ja sam isto još u bolnici 3 u 1, isto pokušavamo što duže izdržati. 😊🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar tajchika005

    tajchika005

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    U kojoj si ti bolnici?

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    tajchika005

    U kojoj si ti bolnici?


    Splitsko rodilište

    [lilypie.com]

  • Zuginica91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Charlies

    tajchika005

    U kojoj si ti bolnici?

    Splitsko rodilište


    Cure nadam se da ćete sta duže izgurat u 3u1 formaciji i da će sve bit super ☺️☺️☺️.. . Kakva je situacija u nas u splitskom? Mene danas tija poslat na profil GUKa pa ipak odusta i zasad dijeta pa ćemo vidit 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Zuginica91

    Charlies

    tajchika005

    U kojoj si ti bolnici?

    Splitsko rodilište

    Cure nadam se da ćete sta duže izgurat u 3u1 formaciji i da će sve bit super ☺️☺️☺️.. . Kakva je situacija u nas u splitskom? Mene danas tija poslat na profil GUKa pa ipak odusta i zasad dijeta pa ćemo vidit 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂


    Ja san na endokrinologiji i dobro je, sestre su stvarno super. Naravno da bi radije bila doma ali ne mogu se požalit.

    [lilypie.com]

  • Zuginica91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    A da, sigurno da bi radje doma bila 😂😂… Ja bi tila posto poto izbjec taj profil.. Mislila san jeli strka sad oko ovog covida, a sestre su ka i svugdi.. Ima boljih ima gorih 😂😂.. Iako su meni na patologiji trudnoće uglavnom uvik bile super u dosadasnjim trudnoćama 😂😂

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Zuginica91

    A da, sigurno da bi radje doma bila 😂😂… Ja bi tila posto poto izbjec taj profil.. Mislila san jeli strka sad oko ovog covida, a sestre su ka i svugdi.. Ima boljih ima gorih 😂😂.. Iako su meni na patologiji trudnoće uglavnom uvik bile super u dosadasnjim trudnoćama 😂😂


    A moras imat masku kad doktori i sestre ulaze, nema šetanja po hodniku ni izlaženja, nema posjeta (tvoji ti mogu ostavit stvari na porti pa ti sestra donese). To je manje više to. U kojem si ti tjednu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.