BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kk2106

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    flower93

    Djevojke, imam tjedan dana do kontrole i počela me prat panika i neki strah.. Zadnjih tjedan dana sam počela osjećat bebe, iako imam osjećaj da više osjećam pokrete na lijevoj strani, a manje na desnoj.. Trbuh je iskočio pred kojih dva tjedna i sad tako stoji.. jel to normalno ili? Jučer me baš jedna ženska bacila u totalnu depru, komentirajući kako mi trbuh uopće nije velik za blizance :( znam da ne smijem slušat druge :( recite mi da je normalno da tako naizmjenično raste trbuh i da me valjda hormoni samo love te da će taj strah i panika proći čim ih ugledam za tjedan dana na kontroli


    Hej ja sam rodila jednojajcane blizance prosle godine u 8om mjesecu…normalno je da vise osjetis udarce i pokrete na jednoj strani nego na drugoj..tako je i meni bilo, jedna beba je uvijek bila aktivnija 😅 a i to za velicinu trbuha se ne moras brinut…nisu sve zene iste i nema svaka ogroman trbuh 🙂 Zelim ti svu srecu s bebicama i da sve prode super na porodu 🥰

  • kk2106

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nina12

    Tajchika što su ti rekli do kada će te držati u bolnici, ili ostaješ do poroda? Cure osjetite li vi stucanja beba, ja osjetim bebu koja je glavom dole skroz nisko kao da mi unutra lagano udara glavicom na svaku sekundu i tako po minutu dvije i prodje. Zanima me jeli to štucanje?


    I ja sam bila trudna s blizancima i osjetila sam stalno stuckanje tako da mozes to osjetiti 😅 isto tako sam osjecala lupkanje na svakih par sekundii 😄

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Evo mene s kontrole.. Doktor je zadovoljan kako rastu, potvrdio da nosim curicu i decka 😍 zabrinuo ga je malo nalaz stitnjace, TSH je super, ali mi je malo snizen FT4 uz pozitivna antitijela. Trazi da ponovim nalaz i kontrola za 4tjedna. Kaze da za sad nema potrebe za terapijom, kao pratit cemo stanje. Moram priznat da me taj Hashimoto sad dosta brine, uz to kaj je razlika u tezini bebaca dosta velika. Curica je teska 416grama, a decko 533g. Doktor kaze da se nek ne brinem, da je to sve normalno i bitno da se organi kod jednog i drugog istovremeno i dobro razvijaju.
    Kakve su vase razlike u razvoju bile u tjednima kao sto sam sad ja, cca 21tt?

    [lilypie.com]

  • Zuginica91

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo se i ja pridružujem 3u1 trudnicama 😂😂.. Mi smo u 26 tt, 2 dečkića.. Nestrpljivo ih čekaju cura i dečko od 6 i 5 godina koji su razlika 14 mj i sami djeluju ko blizanci tako da već vidim reakcije na ulici kad pomisle da su me dvaput za redom potrefili blizanci 😂😂😂.. Veselim se dijeliti svoja iskustva s vama kao i vašim savjetima.. Evo za početak pitanjce jedno… Neka iskustva sa chipolino duo smart kolicima? Vidila san da ih je jedna mama spomenila al nije niko nista komentirao.. Meni jedina djeluju kao da apsolutno zadovoljavaju moje uvjete i želje, a o cijeni da i ne govorim 😂😂 Hvalaaaa 🥰🥰

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure ja sam završila u bolnici, 3/4 prsta otvorena. Stavili me na tokilizu i daju mi injekcije za sazrijevanje pluća. Usla sam u 34 tjedan. Cure 2300 i 2100, na zadak pa ce bit carski. Drzite nam fige.

    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Charlies

    Cure ja sam završila u bolnici, 3/4 prsta otvorena. Stavili me na tokilizu i daju mi injekcije za sazrijevanje pluća. Usla sam u 34 tjedan. Cure 2300 i 2100, na zadak pa ce bit carski. Drzite nam fige.


    Drzimo palceve ❤️ sretno i javljaj se 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Charlies

    Cure ja sam završila u bolnici, 3/4 prsta otvorena. Stavili me na tokilizu i daju mi injekcije za sazrijevanje pluća. Usla sam u 34 tjedan. Cure 2300 i 2100, na zadak pa ce bit carski. Drzite nam fige.


    Drzimo ti fige draga 🥰🥰 javljaj nam se da ne brinemo… 🙏

  • Avatar dorapamidora

    dorapamidora

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Zuginica91

    Pozdrav svima, evo se i ja pridružujem 3u1 trudnicama 😂😂.. Mi smo u 26 tt, 2 dečkića.. Nestrpljivo ih čekaju cura i dečko od 6 i 5 godina koji su razlika 14 mj i sami djeluju ko blizanci tako da već vidim reakcije na ulici kad pomisle da su me dvaput za redom potrefili blizanci 😂😂😂.. Veselim se dijeliti svoja iskustva s vama kao i vašim savjetima.. Evo za početak pitanjce jedno… Neka iskustva sa chipolino duo smart kolicima? Vidila san da ih je jedna mama spomenila al nije niko nista komentirao.. Meni jedina djeluju kao da apsolutno zadovoljavaju moje uvjete i želje, a o cijeni da i ne govorim 😂😂 Hvalaaaa 🥰🥰


    Hello, dobrodosla i cestitam na bebacima. 💙💙
    Ja ti ne mogu nista reci za ta kolica jer ne znam… mi smo uzeli Peg Perego 6 u 1, polovna, savrseno ocuvana za 4000 kn i predobra su, lagana za gurat (to znam jer smo vrecice pune hrane iz Konzuma dogurali u kolicima), jako se lako sklapaju i mislim da smo super prosli.

  • Avatar Charlies

    Charlies

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Hvala cure❤️
    Tajchika005 kako si ti? Ne javljaš se

    [lilypie.com]

  • Avatar AviV

    AviV

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bok curke, 
    i ja sam zavrsila u bolnici prije tjedan dana kao preeklampsija. U meduvremenu su tlakovi super, proteini negativni i nalazi uredni, no iscurilo je nesto plodne vode. Sad sam hospitalizacija do daljnjeg uz antibiotike. Na redovnoj kontroli prosli tjedan, kada sam bila 31+3 jedan decko je 2100, drugi 1760. Vise nista ne curi, kontrakcije nemam, zatvorena sam, sad sam 32+4, nadam se da im se nece zuriti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.