BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tammara

    Tammara

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Tammara

    Ciao nanax
    U vinogradsku idem prvi put, poslala sam im mail s uputnicom, i odgovorili su mi kroz dva dana da dođem 17.6. između 7:30 i 11h.
    Samo to.
    Ne znam točno točno ni gdje idem :D


    Ps. U kojem si tjednu? Ja sam do sada išla na preglede svako mjesec dana. Ide li se češće kako idu tjedni? Ovo mi je prva trudnoća..još duplići.. Dragi i ja izvan sebe, nitko u obitelji nije imao blizance.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Tammara

    Tammara

    Ciao nanax
    U vinogradsku idem prvi put, poslala sam im mail s uputnicom, i odgovorili su mi kroz dva dana da dođem 17.6. između 7:30 i 11h.
    Samo to.
    Ne znam točno točno ni gdje idem :D

    Ps. U kojem si tjednu? Ja sam do sada išla na preglede svako mjesec dana. Ide li se češće kako idu tjedni? Ovo mi je prva trudnoća..još duplići.. Dragi i ja izvan sebe, nitko u obitelji nije imao blizance..


    Ja sam sad punih 10 tj, uskoro cemo napunit 11.
    Meni soc. ginekolog nije napravio ni jedan jedini pregled. Otisla sam na dva pregleda privatno.
    Tako da mi je preksutra prvi pregled u vinogradskoj. Doktoricu sam odabrala obzirom na komentare na najdokroru i po forumima, pa sam se narucila bas kod nje.
    Kod privatne ginekologice idem za 2 tj opet jer sam bila u 8tj. I taman ispada svako mjesec dana.

    I meni je prva trudnoca i nas su sokirali duplici. Također nitko u obitelji nema blizance, mi smo prvi pa su svi odusevljeni. :) 
    A sto se tice pregleda, stvarno ne znam…. sve jos ucim, ispitujem, citam…

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Bok mame, evo da se i ja prijavim. 12 tj s duplićima, prva trudnoća. Jos ne znamo spol, dr. misli da su dvojajčani. Obavili smo 2 pregleda do sada, sve je u redu. Uzimam Duphastone preventivno zbog smedeg iscjetka (trajao je 3-4 dana). Kaže da je to normalno za ovu fazu trudnoće. Prestalo je, pa se nadam da je s tim tabletama brzo gotovo. 
    Jesu li vas slali na prenatalni screening? Meni je preporučen Harmony, ali muž i ja smo odlučili da ipak ne bi radili tu pretragu, još se stignemo predomisliti.

  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Slavujak

    Bok mame, evo da se i ja prijavim. 12 tj s duplićima, prva trudnoća. Jos ne znamo spol, dr. misli da su dvojajčani. Obavili smo 2 pregleda do sada, sve je u redu. Uzimam Duphastone preventivno zbog smedeg iscjetka (trajao je 3-4 dana). Kaže da je to normalno za ovu fazu trudnoće. Prestalo je, pa se nadam da je s tim tabletama brzo gotovo.
    Jesu li vas slali na prenatalni screening? Meni je preporučen Harmony, ali muž i ja smo odlučili da ipak ne bi radili tu pretragu, još se stignemo predomisliti.


    Bok, dobrodosla u klub.

    Nas su slali na te restove, ali ne zelimo to raditi jer to ne bi nista promijenilo u konacnici.

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Hvala, i ja sam na kraju shvatila da to nema nikakvog smisla i odustala. Baš škakljiva tema koja zahtijeva puno razmišljanja. 

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo i ja sam u 12-estom tj.s blizancima. Još sam u fazi šoka. Imam četverogodišnju curicu. Liječnik koji mi je do sada vodio trudnoću,poslao me na daljnje vođenje kod perinatologa. Ima li netko iskustva ?

  • ana.posaric.3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok cure,evo ja sam danas točno 10 tjedana trudna sa blizancima dvojajčanim…inače trunoća je treća po redu.Imam dva sina jedan 9 i jedan 5 godina.

  • Avatar Tammara

    Tammara

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Evo mene opet
    Dakle
    Ovo kontroliranje trudnoće u vinogradskoj se pokazao kao pravi ponor
    Osim što sam provela 5ipo sati tamo sa hrpetinom ostalih žena različitih uzrasta i stanja, trudila sam se i ne otići u wc jer u istom nije bilo niti papira niti sapuna, još neke detalje iz školjke ne bih ni spominjala. 
    Ultrazvuk i pregled se ne nalaze u istoj prostoriji, tako da se za sve čeka odvojeno. 
    Ako imate mogućnost ići kod privatnika, najtoplije preporučam!!!

    I da, što se tiče kupanja u moru: zeleno svjetlo, taman da si olakšate ovu groznu vrućinu i otečene nožice. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Tammara

    Pozdrav
    Evo mene opet
    Dakle
    Ovo kontroliranje trudnoće u vinogradskoj se pokazao kao pravi ponor
    Osim što sam provela 5ipo sati tamo sa hrpetinom ostalih žena različitih uzrasta i stanja, trudila sam se i ne otići u wc jer u istom nije bilo niti papira niti sapuna, još neke detalje iz školjke ne bih ni spominjala.
    Ultrazvuk i pregled se ne nalaze u istoj prostoriji, tako da se za sve čeka odvojeno.
    Ako imate mogućnost ići kod privatnika, najtoplije preporučam!!!

    I da, što se tiče kupanja u moru: zeleno svjetlo, taman da si olakšate ovu groznu vrućinu i otečene nožice.


    Kod koga ides? I meni je wc horor. Ja sam zadnji put cekala 3 sata. Nisam isla na UZV, idem iduci tjedan na UZV i pregled. Znam da me ceka kampiranje.
    Ja idem privatno i u vinogradsku.
    Nemam trudnicku knjizicu. Jeste vi svoju dobile? Kako sam isla odmah privatno, pa me onda soc.gin. direktno na D1 uputnicu poslao u bolnicu, tako ju nisam ni dobila vec skupljam nalaze 😅

  • malamamaduplica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej bok,nova mama duplica
    Zanima me kako ste saznale da nosite jednojajcane ili dvojajcane blizance,na zadnjem uzv su mi napisali na nalaz da su bebaci gemini biamniati istrazivala sam malo o tome na internetu i pise da su jednojajcani blizanci koji imaju svako svoju amnijonu vrecicu al da su u jednoj posteljici…kad sam svoju doktoricu pitala sta to znaci odg mi da su dvojajcani i da je svako u svojoj posteljici,vrecici ugl sve obrnuto
    Kako sam bila nesigurna u nju pitala sam svog privatnog doktora i odg mi je da je internet bio upravu…s obzirom da sam vec 20+5 i zivim u Bjelovaru,htjela bi porod obavit u Zagrebu…koju bolnicu preporucate
    Sv.Duh ili Petrova

    Hvala unaprijed 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.