BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    malamamaduplica

    Hej bok,nova mama duplica
    Zanima me kako ste saznale da nosite jednojajcane ili dvojajcane blizance,na zadnjem uzv su mi napisali na nalaz da su bebaci gemini biamniati istrazivala sam malo o tome na internetu i pise da su jednojajcani blizanci koji imaju svako svoju amnijonu vrecicu al da su u jednoj posteljici…kad sam svoju doktoricu pitala sta to znaci odg mi da su dvojajcani i da je svako u svojoj posteljici,vrecici ugl sve obrnuto
    Kako sam bila nesigurna u nju pitala sam svog privatnog doktora i odg mi je da je internet bio upravu…s obzirom da sam vec 20+5 i zivim u Bjelovaru,htjela bi porod obavit u Zagrebu…koju bolnicu preporucate
    Sv.Duh ili Petrova

    Hvala unaprijed


    Bok, dobrodosla!!!! 
    Jao, ja ti ne znam za preporuku jer mi je prva trudnoca, ali sam odabrala Vinogradsku i dr. Kosec.
    A sto se tice beba, mi smo jako rano dosli na prvi uzv i vidjele su se gest.vrecice koje odgovaraju dvojajcanim blizancima. Tek sada prije tjedan dana su bebe jedna do druge i sad je tesko razaznat.

  • malamamaduplica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    nanax2

    malamamaduplica

    Hej bok,nova mama duplica
    Zanima me kako ste saznale da nosite jednojajcane ili dvojajcane blizance,na zadnjem uzv su mi napisali na nalaz da su bebaci gemini biamniati istrazivala sam malo o tome na internetu i pise da su jednojajcani blizanci koji imaju svako svoju amnijonu vrecicu al da su u jednoj posteljici…kad sam svoju doktoricu pitala sta to znaci odg mi da su dvojajcani i da je svako u svojoj posteljici,vrecici ugl sve obrnuto
    Kako sam bila nesigurna u nju pitala sam svog privatnog doktora i odg mi je da je internet bio upravu…s obzirom da sam vec 20+5 i zivim u Bjelovaru,htjela bi porod obavit u Zagrebu…koju bolnicu preporucate
    Sv.Duh ili Petrova

    Hvala unaprijed

    Bok, dobrodosla!!!!
    Jao, ja ti ne znam za preporuku jer mi je prva trudnoca, ali sam odabrala Vinogradsku i dr. Kosec.
    A sto se tice beba, mi smo jako rano dosli na prvi uzv i vidjele su se gest.vrecice koje odgovaraju dvojajcanim blizancima. Tek sada prije tjedan dana su bebe jedna do druge i sad je tesko razaznat.


    Hvala svejedno😊

  • Slavujak

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Dobrodošla! Moji su u dvije vrećice i dvije posteljice. Jedan gin. zbog toga misli da su dvojajčani, drugi kaže da je vjerojatno, ali nije sigurno. Sve je moguće, koliko sam shvatila. 

    Ja sam se odlučila za Merkur, jer ima ok statistiku, ljubazni su i nije velika gužva. 

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozz svima! U 22 sam tt, blizanci, cura i dečko…svašta sam već čula i prošla…mirujem zbog skraćenog cerviks, 2*2utragestani, boli me kralježnica od ležanja….ima li tko isto problem s dužinom cerviks?

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Evo i  ja sam 21 tj.s blizancima. cerviks mi je 27  i unutarnje ušće otvoreno 0.5mm. Rekla mi prof. Košec strogo mirovanje  i kontrola za dva tjedna. Teško mi je ležati,a i imam curku od 4,5g oko koje stalno nešto. Nemam nikoga dok suprug ne dodje s posla. Ne znam kako ću izdržati,prerano se cerviks počeo otvarati 

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ema da utješim! Bila jučer na pregledu, cerviks 37mm, produžio se, mirujem koliko mogu, izbjegavam stepenice, vožnju automobilom…i imam ih još dvoje kod kuće, jedno 8 i drugo 4 godine.

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    E da, cerviks mi je bio 27 ili 28 mm…

  • Ema1

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Joj super da Vam je bolje. Brine me da li se to ušće koje je otvoreno može zatvoriti. Jedna bebica je već jako nisko i pritišće ušće,a tek smo na pola. Nadam se da ćemo uspjeti

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ne znam. Pokušaj što manje sjediti, a kad legnem, dr mi je rekao, lijevi i desni bok tako da se stvara što manji pritisak. Meni su oni isto jaaaako nisko kao da su već na izlazu.

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Uspjet ćemo!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.