Bebin izlazak iz bolnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Tako sam otprilike i ja iskombinirala, nisam rukavice, ali jesam jos jedne carapice, racunam da cu je i dekicom pokrit i da ne bi trebalo biti hladno…

    [thebump.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ako bebu ubacim u onaj jastucic za bebe ( di beba izgleda ko da je u tortilji) moram li je onda staviti u autosjedalicu ili mogu tako drzati u rukama jer inace nece stati u autosjedalicu a moramo se puuuno voziti…

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Loreen


    Ako bebu ubacim u onaj jastucic za bebe ( di beba izgleda ko da je u tortilji) moram li je onda staviti u autosjedalicu ili mogu tako drzati u rukama jer inace nece stati u autosjedalicu a moramo se puuuno voziti…

    Bebu obavezno treba vozit u AS bilo to 1 kilometar ili 500

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Loreen


    Ako bebu ubacim u onaj jastucic za bebe ( di beba izgleda ko da je u tortilji) moram li je onda staviti u autosjedalicu ili mogu tako drzati u rukama jer inace nece stati u autosjedalicu a moramo se puuuno voziti…

    Po zakonu (a i zdravom razumu :D) moraš bebu stavit u sjedalicu, a sad sve ovisi kolika ti je košara.. Ti možeš odmah i u bolnici stavit bebicu u košaru/autosjedalicu, ovisi u kojoj bolnici :)

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    A i ja sam to mislila a meni jedna zena tvrdi da ako je u toj tortillji u rukama da ne mora u autosjedalicu.. A ja sam je nabavila svejedno… Ali znam da mi se cini da sam citala da je zakon takav da OBAVEZNO mora u autosjedalicu.

    E sad, s malom bebom iz rodilista koja nema papire se ne smije preko granice? Dakle prec u Bosnu i nazad u RH?

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Loreen


    A i ja sam to mislila a meni jedna zena tvrdi da ako je u toj tortillji u rukama da ne mora u autosjedalicu.. A ja sam je nabavila svejedno… Ali znam da mi se cini da sam citala da je zakon takav da OBAVEZNO mora u autosjedalicu.

    E sad, s malom bebom iz rodilista koja nema papire se ne smije preko granice? Dakle prec u Bosnu i nazad u RH?

    ajme to ti neznam…

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    U autosjedalicu obavezno!!!

    Vjerojatno mogu novorodjencad preko granice, kako zene koje iz BiH dolaze u St radjat, raspitaj se…

    [thebump.com]

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Moj malisan se rodio krajem 7 mj. Sve sam muzu pripremila . Ja sam svome obukla body dugih rukava, kombinezon bez rukava i pamucnu tanku kapicu jer je bilo prilicno toplo i naravno bez dekice.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Drage cure, ima li koja od vas bebicu da se rodila u 4 mjesec? Jutros baš razmišljam što ću bebici obući za izlazak iz bolnice. U nas u st kroz četvrti mjesec zna bit od 10-15ak stupnjeva pa sam cijela zbunjena  računala sam bodić dugih rukava i nogavica, i preko nekakvu tuticu i kapu na glavicu?

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    I jos neku tanju dekicu, ako zatreba prokrit je do auta i u autu. Kod nas se nikad ne zna jedan dan je 15 drugi 5 stupnjeva.
    Ja trebam sad roditi pa nisam pametna koliko da utoplim bebu… pripremila sam za slucaj ljepseg vremena i za slucaj snjeznog

    [thebump.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.