Bebin izlazak iz bolnice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    drage moje, mislim da ove teme nema ako mi nije promaknula, mozda se negdje i spominjalo no evo da imamo na jednom mjestu.
    dakle sto sve treba za bebin izlazak iz bolnice? kako ju obuci od glave do pete s obzirom na godisnje doba (mene zanima za rujan no mozete poslije i za druga godisnja doba raspravljati)
    koju velicinu robice i sto sve treba da bas beba bude spremna za svoj prvi izlazak?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja robicu nisam pakirala ostavila sam mami jer nisam znala kakvo ce biti vrijeme a i bila sam duze u bolnici,dakle ja sam uzela bodi dugih rukava,vesticu i hlacice velicine 56..treba i pelena,suprug je dosao ja kosarom po njega :)
    Ako ti nema ko spakirat kao meni mama jer se muzevi u to bas ne razumiju mozes spremiti dvije varijante za toplije tj. hladnije vrijeme :)
    Eto nadam se da sam ti pomogla:)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam sve spremila u istu vrecicu i muz ce mi sve donjeti tako da sam sigurna… dugi ili kratki rukavici…sve je u jednoj vrecici,a vrecica u autosjedalici…
    e da…i dekica je jos unutra za svaki slucaj…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja sam svog u 9.mj obukla u benkicu, bodic i hlacice sa carapicama i sestra ga je zamotala u dekicu i u kosaru. I naravno kapica na glavu. Tada je recimo bilo malo hladnije ali ne prehladno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj se rodio u 3. Mj pa ako nekom zatreba… Pripremila sam: bodybenkicu dugi rukav, carapice, tuticu plisanu dugi rukav i kapicu. Sve te stvari pripremila sam u dvije razlicite velicine (50 i 56) i stavila jednu velicinu u plavu, a drugu velicinu u crvenu vrecicu. Tako da sam onda muzu samo rekla koju boju vrecice da uzme. Uz to sam u torbu od kolica pripremila kremu za guzu i pelenu, dvije tetra pelene i jednu pelenu za siroko povijanje (za svaki slucaj). Torba je zajedno s dekicom stajala u autosjedalici. Dan kad smo izlazili bio je prilicno topal i suncan, nekih 16-17 stupnjeva cca.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi smo išli doma u 3 mjesecu u dugoj body benkici, dugim hlačicama zatvorenim dolje, u dekici sa kapicom, a sada u 7 mjesecu sve isto osim dekice, i kapica full tanka pamučna, tek toliko, kako god da bude ne bi nikome preporučila u kratko da obuće dijete malo mi je to preveć jer nemaju oni regulator za hlađenje i grijanje pa u tankom pamučnom nemre im biti prehladno ni pretoplo. kaj se tiče vinogradske lilice trebaš svoje pelene za bebu, kremicu i maramice, oni ti mogu tu i tamo sa pelenicom uskočiti, robica ti treba samo za izlazak iz rodilišta, znači mužek pozvoni da sestri robicu i stolicu il u čemu već ide doma, sestra ti obuće bebu dok ti sebe središ i preda bebu tateku van, jer ti ne smiješ teško nosit, a tu je i torba i stolica i beba, ugl to ti je to…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    mi imamo puno robice posudene ali bi joj bas kupili kompletic svega za taj prvi izlazak.. pa sad ne znam jel ok da joj samo 56 velicinu kupimo? i ak bude sitnija, ovo bi joj bilo samo malo sire kaj ne??

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Moj se rodio u 10mj i obukla ga u dugu bodi benkicu, odjelce pamucno s dugim rukavima i kapica i dekica.
    Kaj se velicina tice Lilice moj se rodio 50 i obukli ga u 50 i svejedno je plivao u tome :))))
    Tako da s obzirom da su curke sitnije opcenito mislim da ti 56 bude jako veliko.
    Al pripremi ti 50 i 56 pa vidi kad se rodi u kaj cete ju obuc :)
    Ja sad planiram za 9mj isto bodi benkicu dugih rukava i odjelce pamucno dugih rukava i pamucnu dekicu. Njima je hladnije nego nama i treba im jedan sloj vise odjece.

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Moj prvi je bio jako sitni kad se rodio, a u Baby media shopu u Zagrebu sam našla set za novorođenče, u biti nema veličine nego samo piše da je za novorođenče. Set se sastoji od bodića, kapice i šlapica. To sam donijela u bolnicu da u tome ide doma i znam da je sestra u bolnici bila oduševljena, rekla je da joj je to prvi puta od kad radi da je djetetu obukla bodi da ne pliva u njemu i kapicu koja mu je taman. Sad kad gledam u taj bodić ne mogu vjerovat da je moj miš bio tak mali. 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lilica


    mi imamo puno robice posudene ali bi joj bas kupili kompletic svega za taj prvi izlazak.. pa sad ne znam jel ok da joj samo 56 velicinu kupimo? i ak bude sitnija, ovo bi joj bilo samo malo sire kaj ne??

    Moj se rodio sa 3590 i 56 mu je bio onako komotan i sad kad je prosao mj.dana jos uvijek vecinu nosi 56 ovisi od kroja :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.