Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ej mame, di ste, sta ima?
    Kako malci? Kako ide trudnicama, neke ste vec blizu kraja, nadam se da se dobro osjecate i da gurate 🤗
    Neke se mame bas dugo nisu javljale, nadam se da je kod njih sve ok☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mi smo preluuuuudii vec od ove skole i svega.. Dakle odemo u park, igraju se, skacu, rade kaj pozele u smislu igre, crtica kada zele, jesu 800x na dan, ali napravit skolu prokrvare na oci i usi svi da bi on sjeo i primio se toga😭😭😭 kolko je kod vas skolaraca mama5?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    mmama2

    Mi smo preluuuuudii vec od ove skole i svega.. Dakle odemo u park, igraju se, skacu, rade kaj pozele u smislu igre, crtica kada zele, jesu 800x na dan, ali napravit skolu prokrvare na oci i usi svi da bi on sjeo i primio se toga😭😭😭 kolko je kod vas skolaraca mama5?


    Ja isto jedva cekam da sk zavrsi..
    Troje skolaraca, cure su vece i s njima nemam problema kao sa sinom, on je 3.r i mi se telimo oko zadaca i svega, po cijele dane, znaci koma, ima na tv-u, ima online sa razredom sat i pol i onda kad treba obaviti svoje to je uzas, 100puta mu ponovi, pa uvijek ima 1000izgovora,onds kad radi koncentracija 0,stalno zove da mu pomognem i tak, uglavnom koma. Jos mj dana izdrzat i malo mira barem od tih obaveza 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ej mamice evo i mene…ja bas u dilemi oko slanja u vrtic…sad cemo malo na more, to mi je krajnji cas da jos guza vidi puta i ako ce biti srece se i okupa prije poroda….al kad se vratimo ovog starijeg bi najrade u vrtic poslala..bas mi se cini da mu fali sad vec drustvo/vrsnjaci za igranje….ovog mladeg necu slati, jer je prije korone tek prosao adaptaciju a od 1.9. ce decki u novi vrtic pa mi se cini da bi mu to sve bilo prestresno..jos i nova beba, selidba i tak….jel tko od vasih krenuo u vrtic, oni koji su isli?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Zvonkice moja je krenula ovaj tjedan ponovno na adaptaciju, prije 2 mjeseca je odradila tjedan dana. Ja nemam izbora pa moramo, ali evo ne stignem ti natipkat što mi je sve upalo u oko jedan dan kad sam se prošvercala unutra s njom jer su oni totalno bili neorganizirani. Uglavnom, možda za starije je to ok, ali ovi mlađi, to je horor. Svi plaču, i koji prije nisu sad plaču. Pola igrčaka nema, tete se ne smiju preklapati u smjenama a ništa ne stižu same… Mene srce boli za ovu moju što mora ići. Taj dan kad sam bila s njom teta joj se nije stigla ni obratit ni pogledat ju…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Heej mame, evo i mene 🖐️
    Ne znam kakve ste vi s koncentracijom i pamcenjem, ja sam postala uzasno zaboravna kako sam se porodila i nikako da me to prodje. Sve i svasta zaboravljam 🤦‍♀️
    Vjerujem da nije lako ni jednoj mami koja ovako malo dijete mora slati u vrtic. Nadam se da ce se djecica brzo priviknuti uz sto manje placa.
    Sta mislite o nausnicama kod malih djevojcica? 
    Iako mi izgleda slatko ja licno nisam bas za to dok su bebe , nekako me je strah da se uho ne bi ificiralo, povrijedilo skakanjem, ili npr da boli, a da mi nece znati reci sta je boli. Planiramo joj probusiti usi, ali vjerovatno se to prije trece godine sigurno nece ni desiti. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Mateikate bas koma…djecica placu zato sto je njima najmanjima to prevelika pauza i treba im ponovno vremena za prilagodbu (to sam s ovim starijim vec bila iskusila pa mi je sve jasno) i plus jos ovi novi uvjeti…vjerujem da je tim najmladim jaslicarima bas koma a sigurno ni roditeljima nije nista lakse 😔 a sto se tice ovog mog starijeg, imamo whats up grupu mi roditelji, i ne cine mi se tako losi komentari mama, cak dapace, pa cu vidjeti dal cu njega slati od sredine 6.mj u vrtic, ak se ovako nastavi razvijat situacija vjerujem da ce se stvari jos vise vratiti u normalu…
    Teeny ne znam sto bih ti rekla za usi…obzirom da sam okruzena samo muskima nisam ni razmisljala o tome…ali mozda bolje ne zuriti, mali su oni pa da joj netko ili ona sama s nausnicom ne zapne za nesto..nemam pojma…🤷

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ej zenice, kako ste? Jel se vraca svima zivot polako u normalu?
    Kod mene napokon novost☺️uspjela sam malu maknut s cice🎉🎉🎉prosli ponedjeljak sam pukla i  vise joj nisam dala, nije bilo nikakvog postepenog ukidanja , jer je to s njom bilo nemoguce, prva 3 dana sam joj dala samo jednom po noci da ne dođe do upale, a od cetvrtka skroz ukinuli i to je to. Prva 3 dana je bilo najteže, plakanje, puno smo se mazili i pricali kako je velika sad. Uglavnom proslo je super i evo vise ni ne trazi a po noci spava vec puuno bolje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mama5 čestitke!! Bravo!! ☺️ Ja nemam hrabrosti još za to 🙈 a i mi smo na prilagodbi u jaslicama tako da sprvo moramo tu prepreku svladati samo a onda možda na jesen/zimu zabranim cicku 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Mama5 super da ste uspijeli i da je vec bolje…i moji su isto poceli bolje spavati kad sam ih s cike skinula i nekako ih je lakse i umirit po noci ako se i probude…ja svog vec pol godine ne dojim, od kad je godinu navrsio, vise ga ni nemrem zamisiti na ciki 😁 a ne mogu bome ni zamisliti da cu vec slijedeci mjesec imati jos jednog sisavca…jooooj  sve me strah kaj smo ovaj put dobili na lutriji 😅😅😅😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.