AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Tratinčice super, hvala ti puno. Javim se sutra svakako♥️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs u malom zakasnjenju cure! 😘😘
    Ja sad upadam kao padobranac ponovno u neznanju s ovim lijekovima za stimulaciju: nesto vrtim i proucavam one koje sam dobila i (tek sad) primjetim da meni oni iz Praga uopce nisu poslali uputnice za stoperice (ovitrelle i dipherline), onda kad su mi poslali uputnice za ostale injekcije i lijekove. Mogu li ja to mozda uzet bez recepta ili je to (opet😮‍💨) neki njihov propust? Ako znate…
    Veliki pozdrav svima🤗🤗🤗

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Tratinčice zvala sam, rekli su da su malo bili u gužvi posljednjih dana, ali da bi do kraja tjedna to trebalo biti riješeno🎉🎊🎉🎊🎉nadam se da je onda onaj tjedan iza na mojoj adresi 😍
    Lotta nadam se da će ti neka od cura reći neku info, ali dok čekaš možda da pošalješ mail sa upitom ili probaš nazvati Jelenu. Ja sam joj slala mail prošli tjedan i još nema odgovora, možda bolje zvati. Slala sam joj da ju pitam ako mi može poslati recepte da imam u slučaju da ne odobre i da ju pitam vezano za nalaze da li trebam ponavljati. Ne znam koliko mi vrijede nalazi hormona, Pape…?

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Leona, savršeno!! Uskoro će to onda biti na vašoj adresi 🥳🥳❤️ meni su napisali da nalazi vrijede godinu dana, ali ja sam svakako to sve friško imala, radi sebe najviše. 🙂 Jedino ono za anesteziju vrijedi 30 dana. 😊
    Lotta, nisam sigurna.. Vi idete skroz privatno, pa ne znam kako to onda funkcionira…
    .
    Mene su jučer držali, ja mislim barem, lažni trudovi.. Dobrih 3 sata.. I onda kao da ništa nije bilo haha.. 🤣🫢

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Hej curke.. prije svega zelim cestitati mami @lucy 😻🫶🏻 uzivajte sa svojim klupkom srece na najjace ☺️
    Novim curama zelim dobrodoslicu i da sto prije dodju do svog cilja
    @Pixel, zelim svu srecu supruzi i da se cim prije oporavi
    @tratincice zao mi je sto ste se isstresirali i nadam se da ce sve biti u najboljem redu kad se curica rodi 🫶🏻 a da nisu stvarno trudovi  krenuli ? 🤭
    Ne znam da li sam ikoga izostavila, pratim koliko stignem ali sam se malo makla od svega tako mi je nekako lakse.
    Mi smo sve nalaze poslali i cekamo sad kad ce dat termin za konzultacije za fet.. @ tratincica da li kad ste isli u fet je idao prirodni ili neki lijekovi i da li ste tipa znali unaprijed kad cete morati ici? Mi bi rado isli avionom jer ima sad direktan let.. 
    netko je pitao za recepte, mi ih iz praga nismo dobili uopce nego od svog ginekologa na temelju stimulacijskog plana smo dobili bijele recepte i s tim isli u ljekarnu

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Lola, onda i vi uskoro planirate po svog smrzlica? 😃😁
    Ja sam išla u stimulirani fet, dakle koristila sam estrofem i progesteron prije transfera i sa svime nastavila do 12 tjedna trudnoće. 
    Znala sam 5 dana prije kada je transfer. 🫣

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Drage moje curke.🥰
    Dr.Emre i Dr.Suleyman još jednom vas pozivaju na seminar u Zagreb 20.4 u Hotelu Central s početkom u 10:30.⏳
    Pošto slike ne znam stavljati,svakako imate na stranici dr.Emre sliku. 🤣
    Vesele se upoznavanju i nadam se da će vam nekako i pomoći,kako savjetima,tako možda i nekim odgovorima koje ste dugo tražile.❤️
    Šaljem vam link za prijavu na seminar,svakako seminar i prijave besplatno 😁
    https://emrebakircioglu.com/sr/predavanje-u-zagrebu [emrebakircioglu.com]

    Mi svakako idemo,pa se vidimo tamo! ✔️

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Avatar Lotta33

    Lotta33

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Leona, tooooo kad trebas dobiti M? oces stici onda u travnju krenuti? ajmo ajmo :)) Jelena je vjerojatno u guzvi, ali ja sam s njoj jucer/danas u dopisivanjima tako da ce ti sigurno dogovoriti. Moja je M tooooliko kasnila da nam je poremetila sve planove i ponovno ne stignem ovaj mjesec u stimulaciju. Bilo bi previse rizicno jer bi mozda isla sama za  Prag, a to mi nije opcija. Sto se tice recepata, nitko nema ove lijekove odmah na stanju, barem u mom gradu. Jos se cude kad vide nazive , nikad culi  tako da bolje ti to na vrijeme…
    Tratinka, kakav je osjecaj? :) sad ces nam ti jako jako brzo 
    Lola, da i meni se cini da ce tako trebati, jer jedna ljekarna mi je dala dio lijekova na temelju recepta iz Praga a druga mi ostale lijekove ne daje…pa sad ti budi pametan.
    Ivona, hvala na info! Bas je i meni rekao da dolazi, mi cemo se ovaj mjesec ipak naci s njim u klinici da vidimo sto nam ima za reci…

    🙋🏻‍♀️: nalik PCOS, uredan ciklus
    🙋🏻‍♂️: neopstruktivna azoospermija
    mTese 🔬 ❌

  • Avatar Lola1

    Lola1

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Tratinčica123☺

    Lola, onda i vi uskoro planirate po svog smrzlica? 😃😁
    Ja sam išla u stimulirani fet, dakle koristila sam estrofem i progesteron prije transfera i sa svime nastavila do 12 tjedna trudnoće.
    Znala sam 5 dana prije kada je transfer. 🫣

    Hvala ti puno 🫶🏻 necemo ipak cekati konzultacije jer tek 18.4 bi imali termin a meni m treba doci 16.4. tako da.. daaa planiramo ako bude sve ok u petom po smrzlica :) napisala sam im sve nedoumice koje imam pa nek pogledaju nalaze i napisu sto treba pa da mozemo lagano nabavljat vec onda lijekove. Jer mi se ne da jos jedan ciklus propustiti vec smo jedan propustili radi ponavljanja nalaza sto su trazili.. 
    Ok pet dana je cak i ok za znati :) da nije ono tipa dva tri dana prije samo..
    Nego curke, jel koja od vas koristila tipa glucophage tablete za inzulinsku rezistenciju? Ja ih pijem sad pitanje je dal cu nastavljat s tim pa ono cisto da imam info :)
    @lotta da nama su bas izricito od moga gina trazili te bijele recepte za sve.. tako da bolje onda na vrijeme njemu to sve posalji i reci da ti trebaju bijeli recepti da kupis lijekove :) 

    Odlicno za dr emrea, mi za sada ne planiramo ici ali da sam tipa u Zg svakako bi otisli vidjeti

    👩🏻32
    👦🏻31
    Neopstruktivna azoo, fsh preko 40 , preskacemo m tese/ idemo na donaciju u Prag 11/23
    Prvi ivf: 12js, od kojih 4 dobre, do stadija blastociste dogurale 2- vracena 1, neuspjesno
    Imamo jednog ❄️ po kojeg idemo nadamo se u 4/5mj 2024
    Ja: amh 9,45pmol, mthfr homozygot, sumnja na inzulinsku rezistenciju, terapija glucophage

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Tratinčice hvala, u međuvremenu sam dobila odgovor od Jelene i ona kaže da ništa ne trebam ponavljati, pa sam ju sad još jednom pitala da li je sigurna da ne moram, jer mi je nalaz anesteziologa od 04.03. a papa test iz 09/23.
    Lola pozdrav, nadam se da i vi uskoro krećete🎉🎊🎉🎊🎉🍀🤞🏻
    Lotta M mi treba doći sljedeći tjedan, sad čekam opet odgovor od Jelene da mi potvrdi da stvarno ne trebam ništa ponavljati, ako bude sve po planu trebali mi krenuti ovaj mjesec, ako ću trebati ponavljati nalaze onda tek u petom. Opet mi je Jelena ponovila da nikom od njenih pacijentica nisu odobrili tako da ne vjerujem da ću biti iznimka. Ja sam se već raspitala za lijekove i sve imam u jednoj ljekarni, ginekologica mi je rekla da će mi napisati recepte ako bude trebalo, ali da to moram njih u ljekarni pitati. A što se tiče bolovanja, tu me razočarala, prvo je rekla da ne može od prvog dana pikanja, onda nakon što sam joj ispričala da se to može jer znam po curama sa foruma, tražila me broj od ginekologice koja tako otvara BO pa da nju pita?? Onda je rekla na kraju da probam prva dva dana još biti na poslu pa će mi otvoriti na Z31 7 dana bolovanja, tako da uopće ne znam kako to iskombinirati. Probat ću prva dva dana na poslu ili tražiti međusmjenu pa da me muž pikne ta prva dva puta, pa otvoriti bo 7 dana, pa godišnji 7 dana. Užas

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.