AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    MalenaS

    Čitam sve, kao da sam svaki drugi post i sama pisala.
    Ja sam polako počela da se raspitujem za usvajanje, ono malo informacija koje sam dobila do sada, dosta su me uplašile.
    Meni je muž toliko bitan, da bih isto radije ostala sa njim bez dece… Razmišljam i o donaciji embriona, ali ni to za sada ne možemo da obradimo.
    Ivona, šta je dr Emre rekao, da ne pokušavate više mTese?
    Mi bismo pokušali prvo ovde, ako ne nađemo ništa, ponovili bismo tu pravu mTese u Turskoj, ne znam da li je moguće dva puta raditi.
    Pratim vas drage, držite se. 🙂


    Emre je rekao za 6mj da se može ponoviti,ali isto nema garancije,e sad.
    Kad dođe u Zagreb 20.4 ćemo još pričati s njim pa vidjeti sve. 

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Leona, nazovi danas slobodno na onaj broj pravnicu i samo pitaj za info da li je što došlo…
    Jer ja sam nazvala dan prije 3 tjedna i ona je rekla da je jučer sve stiglo njima i da će sutra poslati Rješenje. Slobodno zvrcni da vidiš što kaže, meni je rekla da nazovem za 3 tjedna od predaje. ❤️
    Srculence, naša malena nikad ne spava 🤣 super ju osjetim, aktivna je jako, baš uživamo u svim ovim ogromnim pokretima nje🤣😁

    Ja danas imam 2 ultrazvuka, koja ce valjda odlučiti što dalje i idem li za Zagreb.. Javim vam sve, držite nam fige da nas samo ona malo zeza❤️❤️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tratinčice sretnoooo držimo 🤞🏻 da vas samo zeza, javi nam sve ♥️♥️😘😘❤️🍀🤞🏻☺️🤞🏻☺️🤞🏻🍀🍀🍀

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar SmileyBee

    SmileyBee

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    MalenaS

    Čitam sve, kao da sam svaki drugi post i sama pisala.
    Ja sam polako počela da se raspitujem za usvajanje, ono malo informacija koje sam dobila do sada, dosta su me uplašile.
    Meni je muž toliko bitan, da bih isto radije ostala sa njim bez dece… Razmišljam i o donaciji embriona, ali ni to za sada ne možemo da obradimo.
    Ivona, šta je dr Emre rekao, da ne pokušavate više mTese?
    Mi bismo pokušali prvo ovde, ako ne nađemo ništa, ponovili bismo tu pravu mTese u Turskoj, ne znam da li je moguće dva puta raditi.
    Pratim vas drage, držite se. 🙂


    Ako si iz Hrvatske, rado ću ti dati bilo kakve informacije oko posvajanja, ako te bilo što zanima. Nažalost, sve ovisi o ljudima i njihovoj stručnosti u Centru za socijalnu skrb. Isto kao u svakoj ustanovi, tako ima svakakvih zaposlenika. Pročitali smo puno iskustava, muž je aktivan na nekim forumima oko toga, i nama se stvarno poklopili da smo imali sreće i do sada smo radili sa vrlo stručnim i susretljiv djelatnicima. A proces posvajanja nosi sa sobom svoje probleme, od toga kakvo je dijete, iz kakvih je uvjeta došlo, koliko ste vi spremni na probleme itd. Možemo se čuti i privatno na Viber i slično, jer smo poprilično dobro upoznati sa procesom u Hrvatskoj… 

    🤵33 god, neopstruktivna azoo
    👰29 god, sve ok, folikulometrije, Gynositol
    Pokušavamo od 10/2020.
    U postupku posvajanja 💪🫶

  • MalenaS

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    SmileyBee

    MalenaS

    Čitam sve, kao da sam svaki drugi post i sama pisala.
    Ja sam polako počela da se raspitujem za usvajanje, ono malo informacija koje sam dobila do sada, dosta su me uplašile.
    Meni je muž toliko bitan, da bih isto radije ostala sa njim bez dece… Razmišljam i o donaciji embriona, ali ni to za sada ne možemo da obradimo.
    Ivona, šta je dr Emre rekao, da ne pokušavate više mTese?
    Mi bismo pokušali prvo ovde, ako ne nađemo ništa, ponovili bismo tu pravu mTese u Turskoj, ne znam da li je moguće dva puta raditi.
    Pratim vas drage, držite se. 🙂

    Ako si iz Hrvatske, rado ću ti dati bilo kakve informacije oko posvajanja, ako te bilo što zanima. Nažalost, sve ovisi o ljudima i njihovoj stručnosti u Centru za socijalnu skrb. Isto kao u svakoj ustanovi, tako ima svakakvih zaposlenika. Pročitali smo puno iskustava, muž je aktivan na nekim forumima oko toga, i nama se stvarno poklopili da smo imali sreće i do sada smo radili sa vrlo stručnim i susretljiv djelatnicima. A proces posvajanja nosi sa sobom svoje probleme, od toga kakvo je dijete, iz kakvih je uvjeta došlo, koliko ste vi spremni na probleme itd. Možemo se čuti i privatno na Viber i slično, jer smo poprilično dobro upoznati sa procesom u Hrvatskoj…

    Mi smo iz Srbije. Verovatno se negde razlikuju procedure, ali suština je ista. Posebno u ovom delu što se tiče naših nedoumica i strahova. Ako ti je o.k, možemo se čuti i putem privatnih poruka da ovde ne gušimo temu azoospermije usvajanjem.
    Leona, mnogo ti hvala. 😻
    Molim vas za još jedno iskustvo za devojke koje su prolazile već proces vto.
    Prvi ciklus sam dobila na 42. dan, potom na 15. dan. Grudi me bole do suza još uvek. Jasno mi je da hormoni još nisu ok. Kada su se vama ustalili ciklusi?

    👱 37 god, sve ok, blagi PCOS, hipotireoza
    🧔41 god, FSH 18-25, LH 8-12, testosteron ok.
    Punkcijom zamrznuti spermatozoidi za dva pokušaja.
    1.24. ISCI - 10 embriona, 0 blaste

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Hej ekipa❤️
    Mi smo danas definitivno saznali da se radi o problemu sa crijevima. Imam za tjedan i pol opet kontrolu kod iste doktorice, ona će malo to popratiti pa ćemo se dogovoriti još gdje ćemo “obaviti” porod. 🫣 Može biti sve ok kad se rodi, cekat ćemo prvu kakicu uglavnom. Ako se ne dogodi, bit će potreban zahvat u Zagrebu, no trebalo bi sve i tada biti u redu. Mi smo to prihvatili, proradili i kako bude, bude… 🙏
    Pusa od mene i naše drage curice koja nam je danas dala čak 10-ak slika…🥰
    Ljudi moji, ona je zjevnula na ultrazvuku 😂😂
    https://ibb.co/Hn4c9L9 [ibb.co]
    https://ibb.co/88Yrr5x [ibb.co]

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaliPrinc

    MaliPrinc

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Tratinčice drago mi je da su prognoze dobre. Nadam se da vas vasa curka samo malo zeza, a nakon ovog dugog iscekivanja ipak vas je nagradila sa slikama 🥰 preslatka je 😍 vjerujem da ce sve dobro zavrsiti 🙏

    Leona mi smo dobili odgovor. Traze nas da dostavimo podatke o opravdanosti prijenosa jajnih stanica, izjavu ustanove u ceskoj da ce koristiti muzeve sjemene stanice ili neanonimnog donora itd… ugl buduci da to ne mozemo dostaviti ne mozemo ni dobiti odobrenje.

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tratinčice ma bit će to sve ok na kraju, držimo 🤞🏻 da tako bude❤️napokon slikice, ajme rastopila sam se Tratinko moja, kakvu preslatku curicu nosiš ispod ❤️😍😍😍😍
    Mali princ drago mi je da ste dobili odgovor. A kada ste predali papire? Žao mi je da je tako. Zvati ću ih sutra da mi kažu što je sa papirima i ako ne odobravaju da mogu krenuti u četvrtom mjesecu. Što ćete sada dalje? Hoćete ići privatno pa platiti ili kako?

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    Ekipa moja draga, evo mamica se javlja umorna i pospana 😄 Dani lete, evo brojimo 5 dana od poroda a pari se da ih je 100, nemam ja kad koristit mobitel i citat forum. Jedino ga koristim za aplikaciju pracenja kad sam dojila lijevom, a kad desnom dojkom, kad je piskija i kakija 😅
    Beban je savrsen, jede i spava. Ima dnevno jednu epizodu kad malo drami , teze zaspe pa ga nosamo u svim pozama kako bi mu ugodili da nade mir da utone u san. Karakterno je da prostite zajeban kad je hrana u pitanju, jednostavno ne trpi glad ni sekund.  Nestrpljiv ajme, cim otvori oci sisa mora bit odma dostupna isti tren ili je urlanje na najjace. A kad je uhvati onda ja u pocetku urlam zbog rana koje mi je prvi dan napravija 🤣 Pelena se isto mora minjat izmedu podoja s live na desnu sisu ili obrnuto. Nakon sta iscidi sve pada u mlijecnu komu i onda si slobodan sat, dva ili tri kako kad 😄
    Ja sam super do pola dana kao da nisam ni rodila, a onda pretjeram s aktivnosti pa onda ostatak dana se vucem ko neka baba sa bolovima po cilom tilu. Tata je zakon, kuha, cisti, pere, brine o odjeci… eto toliko od mene… Nisam vas zaboravila … Sve vas puno pozdravljam, zelim vam da ste dobro, da bude sto vise radosnih vijesti i beba na ovoj temi i obecajem da cu vas bolje pratit cim malo bolje dodem k sebi 🤗 
    Tratincice curica je preslatka na slicicama 😍 vjerujem da ce bit sve ok 🤗 Jos malo i ti ces mi se pridruzit sa ovim slatkim mukama 🥰💃

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Lucy draga, lijepo je pročitati ovo sve što si napisala. Vjerujem da ti dani lete i da si umorna, ali i sretna❤️ super si se snašla, a i beban surađuje koliko vidim. Samo uživajte u svom klupku sreće i javi se nekad ❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.