AZOOSPERMIJA

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaliPrinc

    MaliPrinc

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Leona89

    Tratinčice ma bit će to sve ok na kraju, držimo 🤞🏻 da tako bude❤️napokon slikice, ajme rastopila sam se Tratinko moja, kakvu preslatku curicu nosiš ispod ❤️😍😍😍😍
    Mali princdrago mi je da ste dobili odgovor. A kada ste predali papire? Žao mi je da je tako. Zvati ću ih sutra da mi kažu što je sa papirima i ako ne odobravaju da mogu krenuti u četvrtom mjesecu. Što ćete sada dalje? Hoćete ići privatno pa platiti ili kako?


    Ne znam sto cemo. Mi smo na sve strane, od Hrvatske, Turske, Ceske, Portugala pa do Danske 😂🙈 Pricala sam s gin iz Petrove ona mi svakako savjetuje da idem ponovno na stimulaciju gdje god isla i da ne prenosim jajne stanice jer to previse kosta (2200 €🥴), a odmrzavanje js drasticno smanjuje sansu za oplodnju i samu trudnocu. Navodno je vani praksa da se js ne zamrzavaju, osim u iznimnim slucajevima. Rekla je u najboljem scenariju 2 blastociste bi mogla dobiti, ali mi nitko ni to ne moze garantirat. Postoji mogucnost da kad bi ih odmrznuli nijedna ne bi prezivjela 😓 Nakon svega sto se desilo rekla sam da vise nikad necu ici na stimulaciju. Ne znam, previse me strah… Jos me vrlo utjesila rijecima da svi doktori vani idu namjerno na jace stimulacije i svjesno u hiper da bi dobili sto vise js. Iz Repromeda su nam savjetovali da probamo s inseminacijom jer smatraju da su moje js odlicne kvalitete i vjeruju da bi s inseminacijom uspjela ostvariti trudnocu. Ali tesko mi se na to odlucit kad vidim da je uspjesnost 15-20%. Trebamo smislit plan za dalje💪🏻 stavit sve opcije na papir i odlucit jer ovo kad smo na sve strane previse energije potrosimo, a na kraju nismo nigdje.
    Nadam se da cete sto prije dobiti odgovor 🍀🤞

  • Avatar MaliPrinc

    MaliPrinc

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Ekipa moja draga, evo mamica se javlja umorna i pospana 😄 Dani lete, evo brojimo 5 dana od poroda a pari se da ih je 100, nemam ja kad koristit mobitel i citat forum. Jedino ga koristim za aplikaciju pracenja kad sam dojila lijevom, a kad desnom dojkom, kad je piskija i kakija 😅
    Beban je savrsen, jede i spava. Ima dnevno jednu epizodu kad malo drami , teze zaspe pa ga nosamo u svim pozama kako bi mu ugodili da nade mir da utone u san. Karakterno je da prostite zajeban kad je hrana u pitanju, jednostavno ne trpi glad ni sekund. Nestrpljiv ajme, cim otvori oci sisa mora bit odma dostupna isti tren ili je urlanje na najjace. A kad je uhvati onda ja u pocetku urlam zbog rana koje mi je prvi dan napravija 🤣 Pelena se isto mora minjat izmedu podoja s live na desnu sisu ili obrnuto. Nakon sta iscidi sve pada u mlijecnu komu i onda si slobodan sat, dva ili tri kako kad 😄
    Ja sam super do pola dana kao da nisam ni rodila, a onda pretjeram s aktivnosti pa onda ostatak dana se vucem ko neka baba sa bolovima po cilom tilu. Tata je zakon, kuha, cisti, pere, brine o odjeci… eto toliko od mene… Nisam vas zaboravila … Sve vas puno pozdravljam, zelim vam da ste dobro, da bude sto vise radosnih vijesti i beba na ovoj temi i obecajem da cu vas bolje pratit cim malo bolje dodem k sebi 🤗
    Tratincice curica je preslatka na slicicama 😍 vjerujem da ce bit sve ok 🤗 Jos malo i ti ces mi se pridruzit sa ovim slatkim mukama 🥰💃


    Ovo je tako lijepo procitati🥰 Za ovo ste se borili i dosli ste do svoga cilja❤️ daj Boze svima nama ove slatke muke 🙏
    A vama da vam vrijeme odsad malo sporije prolazi i da upijete svaku sekundu malog savrsenstva🤗

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Mali princ u Portugalu i Danskoj su neanonimni donatori jelda? Ogroman je to iznos samo za prijenos jajnih stanica, užas. Sretno u svakom slučaju 🍀 🤞🏻
    Možeš li mi reći molim te koliko dugo ste vi čekali na odgovor? Kad ste predali papire?

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar MaliPrinc

    MaliPrinc

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Da, tamo su neanonimni donori. Otprilike 3 tjedna, pocetkom ovog mjeseca smo predali papire. Jesi ih zvala? Mi smo u sanducic dobili onaj slip od poste da moram otici osobno u postu preuzeti.

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Mali princ hvala. Nisam, ako danas ne dođe budem ih zvala sutra ili u utorak. Pa to je super, nadam se da će i nama brzo🍀🤞🏻♥️

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar IvonaSi2509

    IvonaSi2509

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Žene,majke kraljice,želim vam svima sretan Uskrs ❤️❤️

    👩🏼‍💼-28| ✅
    👨🏻‍💼-29| XXY 🧬
    13.02| MTESE TURKEY
    28.02| IVF TURKEY 26js | ❤️ 12 ➡️ 1 ❌
    09.24'| EUROPE IVF PRAGUE ⏳

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ekipice najdraža svima koji slave želim sretan i blagoslovljen Uskrs 🐰🐣🐰🐣🐰🐣🐰🐣🐰🐣♥️😘

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Hej hej ekipica, hvala i vama također svima sretan Uskrs❤️
    Leona, hoćeš li sutra probati nazvati hzzo, da možda dobiješ neke info? 😁

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tratinčice hoću, sutra idem na konzultacije kod svoje ginekologice da mi kaže od kad ću moći na BO, jer mi preko mail-a nije ništa htjela reći, možda mi i PAPU ponovi jer je nalaz zadnji star više od šest mjeseci. Kod nje sam u 11 30, pa ću njih zvati ili prije toga ili poslije toga…zovem na broj?
    Imam par zapisanih 01/6397-437, 01/6397-426,
     01/6397-427, na koji si ti zvala?

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-⏳🔜🤞🏻❤️

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Leona89

    Tratinčice hoću, sutra idem na konzultacije kod svoje ginekologice da mi kaže od kad ću moći na BO, jer mi preko mail-a nije ništa htjela reći, možda mi i PAPU ponovi jer je nalaz zadnji star više od šest mjeseci. Kod nje sam u 11 30, pa ću njih zvati ili prije toga ili poslije toga…zovem na broj?
    Imam par zapisanih 01/6397-437, 01/6397-426,
    01/6397-427, na koji si ti zvala?


    Na ovaj 1 broj - 437… Uvijek bi se baš ona javila koliko se sjećam.. Ali svakako sam ja uvijek pitala mogu li dobiti pravnicu Irenu, pa ona kaže ja sam 🤣
    Pa probaj vidjeti da ti svakako ponovi nalaze koji su malo stariji, da imate sve spremno. 🙂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.