Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Slatki su mi trbuscici dream imas istu busu ko i ja🤗
    Malatajna trudne smo,nismo nepokretne ni bolesne,mora se uvijek nest radit al u nekim granicama normale,tj kretat se koliko ti to tvoje tijelo a i beba dozvoljava..

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Ajme cure totalno se topim na ove slike 😍😍😍😍
    Mala tajna joj i mene zivciraju takve kokosi 🐓🐓
    Evo ja sam upravo sišla s lojtre, farbala sam kupaonu jer  su nam probile gljivice po coskovima i nisam to mogla gledat vise..ono muz i ja zaletili u kupaonu, on silikon skidao, ja farbala zid i prala pvc i prozore..puno sam vise mogla u prosloj trudnoci, nije me toliko boljela pubicna kost i kicma dolje..sad malo manje..nit se forsiram ni nis..
    Nisam se ni sina ustrucavala dizat..dizem ga jos uvijek, al sad fakat fakat ne mogu drzat ga na rukama..bude mi tesko..vodim se onom kaj mi je gin rekla, kad je trudnoca uredna, mozes trcat maraton i dizat 100 kila 😊😊
    Beba odakle si? Ako mozes kod prof Latin u Polikliniku Vili, odi tam..ta zena ima vise godina staza u ginekologiji nego moja mama godina..i super je..sve objasni 
    Ak ne k njoj, kod Kosa ili Ujevićke u Ginekos ili Radončića u Repromed..to su sve strucnjaci
    Ne znam sto bi to moglo bit, al nije za zanemarit

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu
    Tonka mozda ti je to samo voda neka u tijelu..probaj se sutra vagati

    Evo i nas posto je dan za selfije hehe ma sve smo ljepe trudnice..ma koliko god se lose osjecale,u pidjama bile il trenirkama..ovih 9mj me je briga za ista samo treba uzivati koliko mozemo..i naspavat se dok nam bebe ne dodju!🤰🏻😘😊

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Curee preslatki su vam trbuščići ☺️☺️😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Debeljuca, baš to.. Naspavat se dok nam bebe ne dođu 😋😋
    Evo curke mi smo se vratile iz šetnje, sad ćemo uz kompot i knjigu započeti svoje uživanje….
    Danas nam je bio zadnji radni dan i bome napravila sam hrpuuuu posla.. Sad ću baš nastojati uživati dok mi bebolina ne dođe pravit društvo do kraja života 😆😆

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Debeljuca, nadam se i ja da je kakva voda haha naravno da cu se vagati 😊 i ne mozes ti bit takoo mrsaaavaa ti moras biti bucka, ne mozes bit debeljuca mrsava 😂😂 salim seee

    Bas ste predivne sve curke, sve zgodne od reda, neka tako i ostane do kraja lijepo i zdravo 😊😊
    Oppa uzivaj sad u slobodnom vremenu napokooon!! 
    Beba, iskreno nisam cula za taj tvoj fenomen, ali dobro je znati. Bitno da je sve do sad bilo u redu, ocito smo sve puno razlicite. Zelim ti sve najbolje i da si nadjes nekog dobrog strucnjaka koji ce ti objasniti o cemu se radi, a onda i ti nama prenijeti 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    EJa neznam kako je vama ali tek mi se bas ono apetit otvara..sad si napravila griz sa kras exspresom ko malo dijete..Tonka ja sam rekla da sam cista suprotnost od nicka..ali vidim sve smo mrsave jos uvjek 😊 pitaj me za mj.dana kakva cu biti hehw

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Debeljuca ja oduvik iman dobar apetit al sad mi je ono jos tri puta bolji😂😂
    Znam da si rekla da si suprotnost od nicka ali ocito se iznova iznenadim😂😂ma bitno da smo zdrave, valjda ce i kili kasnije otici.

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ma bitno je da se mi dobro osjećamo u trudnoći, udebljale se 10 kila ili 20 dokle god je sve okej. Kile će otići kako su i došle 😊
    Trudnoća nije bolest, nego blagoslovljeno stanje i zašto ako se dobro osjećaš praviti invalida od sebe, ja ću i čistiti i kuhati dokle god budem mogla hodati. Ne mislim sad nešto baš teško ali što se tiče održavanja kuće za sad je sve super. Nekako mi fuj bilo kad sam čula priču jedne muževe rodice koja je trudna , ona to sve olako shvaća s nekim podsmjehom što joj mama dolazi čistit kuću, donese joj skuhano a s trudnoćom joj je sve sasvim u redu. A ima žena koje imaju još jedno ili dvoje djece koje je trebaju plus tog malog bebaca u stomaku i kuća im blista. Mislim zašto praviti bolesnika od sebe i nekoga iskorištavati ako si sposoban 😣 ne znam, svakakvih biljaka u Božjoj bašti ima 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Slazem se sa time..ja dok mogu i dok je sve oke radim sve po kuci..samo kaj nemrem npr psa kupati jer je teska da ju stavim u kadu i da nosim opcenito nesto trsko..ali da bum se od 6mj.pokusala smanjiti obaveze ocu..jet na primjer ovaj moj nezna kuhati..a bas bi voljela da mi netko kuha ponekad a ja da gledam tv malo 😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.