Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 800

    Prijavi adminu

    A brak. Evo ne znam. Doslovno je doslo do toga da ako ja NISTA ne govorim, sve je ok. Al zamisli, nekad se ne mogu suzdrzat kad vidim nepravdu pa bude svađe. U dobrim danima je najhepi, najbolja zena, dijete ovoono, a nekad mi u svađi kaže da ga nije briga ni ako se skupim i da bi ga više bolilo da mu dijete odgaja moj otac nego sta ne bi on. Sutra sve super. Trudim se stvarno ne uzimat sve pod ozbiljno i konacno, al umori me nekad i potrefi pms i umor i sta ne.
    -
    Sinoc izidem na pub kviz. U centar grada. Kisa pada, idem busom, dio puta pjehe. On oko 22h napise da ide lec. Cim je zavrsilo, krenem doma i dodem u najkrace vrijeme moguce al putem se svađamo jer - kviz je sigurno davno zavrsia, idem li doma, lako meni, di sam, di sam SAD, tako ce drugi put i on bit vani do 3 ujutro (a bilo je oko 23i30). I onda sam ga digl iz kreveta kad sam dosla da to raspravimo. Rekla sam da ja nemam nista protiv da kad iziđe ostane i do jutra, preuzet cu jutarnju smjenu s malom jer svak treba odmor. Isto tako i ja. Je, je, klima glavom, sve je ok, mozda sam malo pretjera, zabrinia sam se. Samo zelim jednak tretman za oboje. Jer ne moze dijete bit samo moja briga. Ili samo njegova. Da bi bili ok, moramo se oboje trudit. S vremenom je s njom lakse organizirat se j sve al on nekad poludi jer bi tio malo one ranije bezbriznosti. Alaaa, a ja ne bi? Al ovo nam jr sad zivot. Presaltaj se vise, prosle su 2god!
    -

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Mene muči to što trenutno izgledam najgore ikad a on je dosta smršavio, zdravije jede i izgleda baš dobro. Ljubomorna sam. Libida nam se ne pokapaju a često mi u glavi ono da ako ne dobije doma tražit će drugdje. On je imao 28 kad smo dobili prvu bebu i često pomislim da se nije iživio u mladosti jer smo skupa od srednje i da će kad tad to doć na naplatu. A ako se rastanemo morat ću ga i dalje stalno viđat radi djece. Nadam se da nećemo. Dobar nam je i pomogne koliko stigne.
    S bebom se tek nedavno povezao i ona ga je počela doživljavati ali tako je bilo i s dečkima.
    Bude svađa ali kod nas sam ja ta koja mora radit na sebi, da pitate njega rekao bi da je s nama sve ok. 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Kile-kako sam bila bolesna  prije kasalj …..smanjila sam slatko -mljecna cokolada i kola- ne pase mi. -  usput sam i skinula , pitaju me na poslu jel sve oke…(nije me bilo 2 tjedna zbig glisti) maza.
    Prica malo sa razumjevanjem  po naski  kad nesto zeli, premda jos ubijek prica po svom. 
    Crtice voli…Peppu posebno i Mašu. Ostali  kako tako  . Zato su joj pjesmice broj jedan, u nekima rastura  ,baby shark, hoki poki  kad si sretan….
    Kuzi dosta, pazi, donesi…meni nade slape. Sebi donese donese, pazi na prste, jednom se lupi  drugi put pazi.. Zna zicat pjesme da joj pustim ,vise mene nego muza. Mene vise zica i pjesme ,i igranje sa legivima nego njega. 
    Krevet- spava sa nama, trenurno.ju nemam namjere micat, ako nista drugo bar se naspavam sad ko covjek. Spava cjelu noc, osim ako se odupire sa nogama. 
    Mi smo trenutacno na nogometu,  igranje sa loptom/ dodavnje  
    Mene pucaju zivci zbog mame sto je u domu. Nije mi ni do cega osim do male..
    Brak …neznam sta bi rekla….klapamo mada bi mogla njurgat do sutra . Lakse mi kad se pravim luda inace se mogu preselit u vrapce odmah. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😊

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Hej cure, je imala koja beba RSV virus? Miš mi je pozitivan, muči ga temperatura, kašalj, nos… Svi smo prehladeni ali njemu je najgore pa je vadio krv i testirao se. A jako je nesuradljiv kad je bolestan, neće sirup, neće kapi. Ispiranje fiziološkom, dere se ko da ga pilim😂

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 800

    Prijavi adminu

    Nije inala RSV pa nisam od pomoći. Al kolegičin nećak (1.5god) ima drugi put u 4mj. Ne ide u vrtić, odrasli s kojima je u kontaktu imaju simptome blage prehlade, nnega pokosilo.

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Burito

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Hej melani, zalutala sam s drugih tema. Moja curka je s 3 i pol mjeseca imala rsv i posljedicno bronhitis (nije testirana, al to je zakljucak od ped). Gadno je kak su tak mali, pogotovo ako se spusti na pluca. To mozes prepoznati ako ima problema s izdisajem, postaju onako kraci, brzi, nekada cujes kao pucketanje. Moja curka je sada cca god i pol, i ponovno su krenuli bronhitisi kada je krenula u vrtic. Tako da smo zbog toga sada na terapiji flixotidima. Sretno! 

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Hvala cure, počela je i beba kašljat, nadam se da neće bit komplikacija… 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 537

    Prijavi adminu

    Kako ste Melani?

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Moju je nesto copilo, od petka nesto kasljuca, jucer, malo jace, nocas je slajm ispovracala.  Dajem joj ventolin i flexotide, sad imam temperaturu nesto povisenu. 
     Kasljuca, nos joj zacepljen. A cini minse da ce joj pocet uho cepit   ,dala sam joj cepic. Neznam jel joj  nesto djelovao.  Brzo ga je izbacila . Osjecam po njenim rukama da se temp nakon tri sata ponovo dize. 
    Nismo imali Rsv ,bar nismo bili testirani.  Pa nisam od koristi. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.