Zimske mame i bebe 2021./2022.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Hej cure. Mi smo zdravi sad su ok svi. Bibi blago vam se za govor. Nama je baš teško, on bi vode a ne zna to reći nego se ljuti i gestikulira. I tako za većinu stvari. Neki dan je rekao “jeko”, kao zeko. Veselili smo se ko da je ne znam što rekao. I otkad je  napunio 2 godine mi je strašno neposlušan. Probava ga i dalje zeza. A druge strane je mazan, topal, suosjećajan. Ali nekad ga baš prebaci… Opet kažem po ne znam koji put sva sreća na ovoj mojoj dobroj, nezahtjevnoj bebi. 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Melani ma i ova moja miska ne slusa, odnosno ovisi u kakvom je energetskom statusu. Ako je prestimulirana nece nista poslusati. Tu ja pokusavam sebe smiriti, pa nakon nekog vremena i ona dodje sebi. Kad smo vani najsladje joj je trceci mi pobjeci sto dalje. Dobijem fraze zbog autiju i svega.
    Ali sretnija je od kad jasno moze komunicirati sto zeli.
    A ja malo manje s cinjenicom da po citave dane slusam…bila mama kukunka….😂… jos pevaj kokodila mama😂

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    A kaj ovih dana radi mala curica? Jos malo i proletit ce i prva godina.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Beba puzi vojnički, posjela se par puta ali većinom je u nekom polusjedečem položaju. Jede dosta dobro pa mi je gušt skuhat joj. Ima skoro 10 kila baš je velika cura. Leti mi vrijeme s njom.
    Danas u šetnji mi lijevo miš desno, dere se kad smo došli u park, ne želi na ništa, poslije se neda doma. Baš me umorio, trenutno mi je on najzahtjevniji od njih 3… 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ajme, proslo 15 dana od logopeda, bila sam sigurna da sam javila kako je bilo.
    Dakle, tata je vodio, ne ja pa su me zvali na posao pitat kakav je bio porod i sl info 😂
    A zakljucak je - ne treba nista pozurivat, ne kasni ona nigdje nego statistika da u prosjeku djeca te dobi govore npr 50ak rijeci jer neka govore 100, a neka 2 kao moja pa onda ljudi panicare. Statistika je samo statistika. Ona apsolutno sve razumi, odradi trazeno, nesto i kaze. Trenutno nam je hit NE na sve! Al bas sve.
    Ljubavi ocemo ic spavat? Ne. Legnemo, zaspe odmah 😂
    Al muz je iznerviran pristupom, moguce jer nismo imali pojma sta nas ceka. Kaze da je zena pitala i o crticima i govorila “ajde, recite da gleda cijeli dan” a nije. Ili “slikovnice nemate?” Imamo. “Sta je u tim slikovnicama?”. Pobogu. Slike i malo teksta. Ono 
    Da bi na kraju rekla “ok, AKO je sve tako kako ste rekli…”. Tu sam rasi svog djeteta, jasno mi je da ljudi nekad lazu sebi i drugima, al brate mili. Narucila nas u ljeto opet da vidi pomak. Doslovno nemamo uputu nikakvu, eventualno koristiti vise zamjenice nego trece lice (npr. Pitam je - oce M papit?). Ah! Osim - morate bit odlucniji s njom. A to je rekla jer je muz na kraju rekao “ocemo ic pa-pa?”. Ona zeli da kazemo “idemo pa-pa”. Imamo strasno poslusno dijete, ne vidim cemu takva uputa.
    -
    Ona pricat ne zeli. Moze. Nekidan je u vrticu rekla “necu” kad je teta rekla da mora rucat. Gledamo video s dupinima i ja kazem “pljus” i ona ponovi. Cim obratim pozornost na nju, ne zeli progovoriti ponovno. Oslobodit ce se. 

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    I taaaako, opet smo doma par dana. Ona ima najvj alergiju neku. Oči crvene, nos zaštopan, kašalj povremeno suh, povremeno produktivan. Kapamo kapi u oči kad počne trljat. Aerius dupla doza. Pulmicort u pripravnosti.
    Ja imam streptokok u grlu, sad ću 10 dana bit na terapiji. Sutra ćemo vidit moraju li i muž i mala. Veselo. 
    A vi kako te? 😁

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Ajoj, držite se Upitnice! Ovo s vašom logopedicom i slikovnicama sam baš pročitala mužu, žena je hit🤣🤣
    Moj mali danas s igrališta istrčao prema cesti, morala jurit za njim, bebi sve čupa iz ruke, udario ju posred lica, a kad sam ga uhvatila za ručice i rekla da ne smije to radit je mene počupao i smije mi se u facu. Ne sluša ništa. Ujutro se probudi prvi, izađe iz sobe i radi inventuru po kuhinji, razbacuje sve. Ja ne znam što je njega prebacilo otkad je napunio 2 godine…
    Sebe naručila opet za provjerit krvnu sliku jer me često hvata neka slabost, nadam se da je (samo) umor i anksioznost u pitanju.
    Što ima kod vas cure? 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Ajme Upitnice bas vas snaslo! Drzi se! 
    Nadam se da ce mini Upitnica i tata bit oke! 

    Melani  nije ti lako….

    Evo mi klimamo…moja svako toliko kaslje. Procistimo nos, malo pumpica..i ajmo dalje. 
    Ovisno o vremenu tako je i ona.  Od prekrasnog dana, do kasljanja. Vrtimo se posao,jaslice,par i doma. I tako svaki dan. 

     Upustila sam se u glupost. Bila doma i sadila vrt, a rekla sam da necu. Isla busom, nije ni to strasno da nisam Bogu iza leda, i jos platila kartu za malu. 
    Ljuta sam sto ne vozim. trnutno mastam o autu….
    Nema bas nisa pametno. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja nisam vozila od ljeta 2021. Ne fali mi, dobra mi je povezanost posla i kuce i grada. Mala se voli vozit busom tu i tamo.
    Al da je praktičnije autom, jeeeee 😕
    -
    Miški bris grla negativan na streptokok 🥳🥳
    Mužu nisu ni radili logikom - zena ti ima, boli te grlo, evo klavocin 😂😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar bibi

    bibi

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Ajde bar mala Upitnica nema. Al muz ima, jadna ti😂
    Kod nas je malo klimavo. Baka je dosla na tjedan dana i onaje podivljala skroz. Nista ne slusa, svako malo me lupi po glavi, opali samarcinu i tak. Ako ju primim za ruke i kazem ne dozvoljavam da me lupas umire od smijeha i jos jace.. i tak…
    Od novosti pocela je sa igranjem s djecom, tj ide medju njih, trce skupa i tak..
    Ja sam bila toliko umorna vec tjednima da sam otisal vadit krv, ali sve ok. Valjda kak smo bile sam skroz par tjedana mi se skupilo, plus ovo ludo vrijeme.

    Curka 🤍 - 17.01.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.