Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja jednom mjesecno operem plisance u masini, a ove plasticne igracke malo spuzvicom u vodi, a kad smo vani i nesto baci, obrisem vlaznom maramicom, ionako sve lize, parket, tepih…koliko god da cistim uvijek je sav prljav jer nade neki kut u stanu koji nije ociscen 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ma ja ni kad vani padne 😂 imamo psa, stan mi nikad nije čist, i kako Petra kaže - često ako se dokopa kolica liže kotače, a japanke su joj također velika poslastica 😂 ja sam inače bila kontrolu frik po pitanju čistoće, ali iz psa i bebu, ili poludiš od čišćenja ili pustiš sve k jarcu 😂

    [tickerfactory.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ma ja ni kad vani padne 😂 imamo psa, stan mi nikad nije čist, i kako Petra kaže - često ako se dokopa kolica liže kotače, a japanke su joj također velika poslastica 😂 ja sam inače bila kontrolu frik po pitanju čistoće, ali iz psa i bebu, ili poludiš od čišćenja ili pustiš sve k jarcu 😂


    Mi smo na istome, pas takoder u stanu, dlaka puni mi, pun mali, kad god je na podu pa ga dignem cikeli prekriven dlakama 😂, tako da ako nekoga plase nase dlake s poda, nema potrebe, i da isto lize moje japanke kad ga ne vidim jedan tren, pa stavi rep od pasa u usta, i ja sam odustala od ekstra ciscenja jer bi poludila

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    E da
    Jucer se dokopao i igracke od psa koju je lijepo izlizao 🤯, tako da def. ne perem igracku kad padne na pod

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nis ne perem samo puhnem ak je bas u prasinu vani palo🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ja ko manijak perem podove i podne puzzle skoro svaki dan, medjutim i dalje je jako prljavo  ako joj stavim bijeli body, brzo je crn 😤
    A kad se hrani, redivito mi usere pod 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Mame hodalica da ili ne??? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Mi konkretno ne jer nam niti ne stane u stan niti ima mjesta za kretanje u njoj, ali da sam u kuci vjerojatno da, barem da se malo zabavi, posto je moj zivac 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Iskreno olaksala bi mi puno, jer visi na meni, stan nam je velik i ima prostora, ali necu jer sam cula da su stetne, i mislim da je bolje da samostalno razvija motoriku. Kazu da djeca kasnije cesce padaju kad prohodaju jer nauce da se oslanjaju na hodalicu. Nemam pojma 🤷🏽‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Meni big no.. Ne vidim razliku bebe na “golom” podu i u hodalici.. Ako imas nekakve stepenice npr, stavi ogradicu, a inace najzdravije za bebu je biti na podu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.