Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mi nemamo problema sa uspavljivanjem ali znam da ce kad tada doci do toga pa se necu hvaliti sada🙄🙄
    Vracam se radit za 3g i vrlo vjerojatno cu u ludnicu do tada🤣 ali ne mogu ga u jaslice sa godinu dati kada mi nisu ni stariji isli, a u 1.mj je roden, kada vec mogu biti doma biti cu do 2 mu sigurno, a dalje cemo vidit 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Budem i ja zavrsila na psihijatriji i do jeseni 🤣 ali bas me nekako ulovila neka tuga kad sam malo razmislila da bi nekome trebala ostaviti svoju baby 😿 

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Moj treba u jaslice kad navrsi godinu dana, dakle u sijecnju 2020., a trenutno smo 22. na listi cekanja za jaslice…bojim se da ne upadne pa da moram naci cuvalicu, malo sam skepticna oko toga, a i financijski si ne mozemo to priustiti, pa se iskreno nadam da ce upasti u jaslice, ali isto me tuga hvata vec sad sto znam da cemo se vidjeti samo par sati dnevno, iako me sad izluduje 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Pa kako cemo podnijeti da ih damo u jaslice? Ja se budem s pameti skinula, je li jeo, je li mokar, falim li mu, kakve su tete? Ne znam kako cu to podnijeti. 
    Mozda radije teta cuvalica, ali pustiti nekog u stan tek tako, vjerovatno nepoznatog, hmm mozda uz kamere 😂
    Draga sretna si ako svekrva moze, i moja je na svoju ruku ali rado bih da moze. 
    I ja sam tip koji voli sve da kontrolira, i muz kaze da nikad nigdje ne idem ako ne mislim ostaviti na cuvanje, ali sta cu..isli kod njegovih prije par dana, padne malom igracka van na pod, svekar ustaje da mu ju opere na vanjskoj cesmi, i opra pod mlazom vode i obrisa rucnikom o koji oni brisu ruke kad van nesto rade u basti ili hrane psa, najezila sam se i ne znam kako cu dijete ostaviti s njima. Pretjerujem li? Znam da ce kasnije trpati sve u usta s poda, ali bar se trudim sacuvati ga do godine dana 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Pa kako cemo podnijeti da ih damo u jaslice? Ja se budem s pameti skinula, je li jeo, je li mokar, falim li mu, kakve su tete? Ne znam kako cu to podnijeti.
    Mozda radije teta cuvalica, ali pustiti nekog u stan tek tako, vjerovatno nepoznatog, hmm mozda uz kamere 😂
    Draga sretna si ako svekrva moze, i moja je na svoju ruku ali rado bih da moze.
    I ja sam tip koji voli sve da kontrolira, i muz kaze da nikad nigdje ne idem ako ne mislim ostaviti na cuvanje, ali sta cu..isli kod njegovih prije par dana, padne malom igracka van na pod, svekar ustaje da mu ju opere na vanjskoj cesmi, i opra pod mlazom vode i obrisa rucnikom o koji oni brisu ruke kad van nesto rade u basti ili hrane psa, najezila sam se i ne znam kako cu dijete ostaviti s njima. Pretjerujem li? Znam da ce kasnije trpati sve u usta s poda, ali bar se trudim sacuvati ga do godine dana 😏


    Svakako je bolje kad su tako maleni radi bolesti da nisu u jaslicama i vise ce ju paziti svekrva nego bilo tko.
    Ali to je svekrva, uvijek ce biti nesto sta ce mi smetati pa da je i najbolja na svijetu 🙄😅
    S obzirom da ce to biti nekoliko dana u tjednu po nekoliko sati, nekako cu izdzati..🤔🤨😐

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ja sam se isto mislila za jaslice, ali mi je rekla muzeva teta koja radi u vrticu, rade ne jer ima puno djece i ne stignu, naravno kad se mora mora se 
    Ja studiram pa ce ga mama moja cuvati dok ja ne zavrsim, jer ona ne radi

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Svjesna, ja već odavno ne perem igračke ako padnu na pod, bilo gdje… Samo puhnem da nema kakva dlaka 😅 pa stalno je na podu, nema smisla više da pazim…

    [tickerfactory.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Svjesna, ja već odavno ne perem igračke ako padnu na pod, bilo gdje… Samo puhnem da nema kakva dlaka 😅 pa stalno je na podu, nema smisla više da pazim…


    Moj neki dan polizao kolo od kolica, pod lize
    Igracke najcisca stvar 😂

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ni ja ne perem igracke. Pod cistim koliko stignem. Najgore sto se tice poda su moje dlake koje i dalje dosta opadajupa to stalno skupljam🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    A ok pod kuci, naravno ne perem, i ima ga svugdje kao i njih, ali pala je vani ispred kuce gdje hoda cuko i tri macke,, eto ne mogu to 😁 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.