Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ma nisam bila odusevljena savjetom iskreno, nisam mu do sada davala sokice. Stalno dajem kruske, jabuke, rizu nisma uvela.
    Pokusam mu dati vodu u kojoj cu kuhati suhe sljive i jabuku ;)
    Ana, drago mi je malac prica mama, ovaj samo prica ba-ba hahahaha rodis, namucis se i on opet ne zove mamu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Ma nisam bila odusevljena savjetom iskreno, nisam mu do sada davala sokice. Stalno dajem kruske, jabuke, rizu nisma uvela.
    Pokusam mu dati vodu u kojoj cu kuhati suhe sljive i jabuku ;)
    Ana, drago mi je malac prica mama, ovaj samo prica ba-ba hahahaha rodis, namucis se i on opet ne zove mamu 😁


    Svjesna, moja je naucila Ma Ma, i Me Me, kako god, opet zove mene 😅 i sad kad ju hocu uvalit muzu ne mgou jer ona zove Ma Maaa 🤪🤪🤪 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Moja viče mama već mjesec i pol negdje, al to nije ono pravo mama nego ona to tak bezveze ponavlja… Zapravo mislim da je sad zadnjih tjedana skužila da tako doziva, ali nema pojma da sam ja mama 😂 tako da ja neću imati nikakav gušt u pravom mama jer ona to brblja za bezveze i skroz olako 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cvijetic hahahahaha nisam to tako gledala, onda ok, neka ne zove necu se ljutiti 😁👍
    Ma da, to oni sad brbljaju random, ali kako god slatko mi je, topim se 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Meni je najgore kad tužno plače i viče mama mama… Srce mi se para 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Je, premedeno je. A nikako da ju snimim da si imam uspomenu ☺☺

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Moja je sinoc dobila veceru, palentu i tikvicu, ko top je spavala 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Kako vremenski rasporedite obroke kroz dan? 
    Jos nisam drugi obrok uvela, ustaje oko 8, ne trazi jest nikako do pola 10, kada ide prva runda spavanja i nikako niie raspolozen za kasicu, samo cica, tako da odspava do 11 kad mu dajem dorucak. 
    E uzmem maloprije onu dudu za voce, poludio za njom bas mu se svidja 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Kako vremenski rasporedite obroke kroz dan?
    Jos nisam drugi obrok uvela, ustaje oko 8, ne trazi jest nikako do pola 10, kada ide prva runda spavanja i nikako niie raspolozen za kasicu, samo cica, tako da odspava do 11 kad mu dajem dorucak.
    E uzmem maloprije onu dudu za voce, poludio za njom bas mu se svidja 😁


    Ta duda je super stvar, ja joj stavim jabuku ili nesto pa gricka i tako se zabavi.
    Ja prvi obrok dajem prije tog prvog spavanja a rucak prije drugog spavanja.
    Veceru joj dam oko 7ipol, neznam jel dobro rasporedeno ali tako smo navikle.
    S time da mi popodne spava 45min a ujutro bi mogka i 1,5h, to joj se poremetilo malo ali ajde

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Moji S i dalje puze unazad, kada zeli naprijed ruke stekaju pa se baci na glavu🤣
    Poceo je sklekove radit, doslovno🙄 mozda mi pokusava nesto reci, kao mama dodi samnom, pokrenu dupe ili nesto slicno🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.