Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺


    Hahaha ma imala sam nekih briga ovih dana pa eto nisam sudjelovala, a baka servis je bio srijedu navever i cijeli cetvrtak zbog blagdana 😂, tako da je sinoc subota bila radna 😂
    Bravo za posjedanje, i ja cekam taj trenutak i za napokon pojedenu hranu, moj gospodin hoce kupovne kasice, a kad ja spremim 0 bodova, ocito mi hoce nesto poruciti 
    I da pitam je li se kome beba pokusava dignut na noge sa eto ni punih 7mj tj uspio je jedanput i bome drzao se par sekundi 😮

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Petra05

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺

    Hahaha ma imala sam nekih briga ovih dana pa eto nisam sudjelovala, a baka servis je bio srijedu navever i cijeli cetvrtak zbog blagdana 😂, tako da je sinoc subota bila radna 😂
    Bravo za posjedanje, i ja cekam taj trenutak i za napokon pojedenu hranu, moj gospodin hoce kupovne kasice, a kad ja spremim 0 bodova, ocito mi hoce nesto poruciti
    I da pitam je li se kome beba pokusava dignut na noge sa eto ni punih 7mj tj uspio je jedanput i bome drzao se par sekundi 😮


    Moj se prvi puta dignuo na noge par dana prije navrsenih 7 mj, klimavo i na kratko, ali sam se dignuo 😁 sad ima 7 i pol mj i dize se uz sve sto moze uhvatiti, ali mu se jako klize po parketu i stalno pada pa mu planiram kupit papucice 😁 ugl sad imam oci i na ledima jer nema mira ni sekunde, osim kad spava, a sve se bojim sto ce bit kad krene hodat uz namjestaj 😑

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Evo moj jutros ja na vrsta on stoji na nogama i tako on hvata vrtuljak i drzi se bas dosta dugo
    Meni to djeluje prerano, ali ja ga nicim nisam poticala, sam se dignuo, a sjediti nema pojma 😂
    Barem nismo jedini, ja ni kad spava jer on msn napravi 150km okrecuci se stalno u snu

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Petra05

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺

    Hahaha ma imala sam nekih briga ovih dana pa eto nisam sudjelovala, a baka servis je bio srijedu navever i cijeli cetvrtak zbog blagdana 😂, tako da je sinoc subota bila radna 😂
    Bravo za posjedanje, i ja cekam taj trenutak i za napokon pojedenu hranu, moj gospodin hoce kupovne kasice, a kad ja spremim 0 bodova, ocito mi hoce nesto poruciti
    I da pitam je li se kome beba pokusava dignut na noge sa eto ni punih 7mj tj uspio je jedanput i bome drzao se par sekundi 😮

    Moj se prvi puta dignuo na noge par dana prije navrsenih 7 mj, klimavo i na kratko, ali sam se dignuo 😁 sad ima 7 i pol mj i dize se uz sve sto moze uhvatiti, ali mu se jako klize po parketu i stalno pada pa mu planiram kupit papucice 😁 ugl sad imam oci i na ledima jer nema mira ni sekunde, osim kad spava, a sve se bojim sto ce bit kad krene hodat uz namjestaj 😑


    Rade neka bude doma bos, imas one carapice sa protukližecim cepicima. Cim duze i vise bosi, to bolje za njih

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    mmama2

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺

    Bravo za posjedanje. Kolko vam je trajalo od onog pokusavanja do toga da se bas digne tj sjedne.. Moji vec neko vrijeme na pola puta i fali mu bas onaj zadnji klik samo da se prebaci na dupe ali nikako da skuzi🤣🤣
    Jeli smo šalšu🤣🤣


    Jedno 2-3 tjedna, mozda i manje je trebalo da pravilno skuzi.
    Samo za usporedbu, sin je propuzao tek s 8mj, a ona evo vec se dize s 8mj. Svaka beba je drugacija.

    Mama, je bilo kakve reakcije na salsu?  Ja danas spremam pastu s tikvicama, mozda joj dam da proba

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Klize i na njima, inace mu se jako znoje nogice pa kad puze bos samo struze po parketu i napravio si je ranice na palcevima od silnog puzanja i dizanja 😑 jucer je samo prije podne barem 10 puta pao i udario glavom 😑 doslovno piskim s otvorenim vratima, to traje 2 min, gledam ga i pricam mu, ali ne, nema on mira i mora se penjati na stol i eto 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Klize i na njima, inace mu se jako znoje nogice pa kad puze bos samo struze po parketu i napravio si je ranice na palcevima od silnog puzanja i dizanja 😑 jucer je samo prije podne barem 10 puta pao i udario glavom 😑 doslovno piskim s otvorenim vratima, to traje 2 min, gledam ga i pricam mu, ali ne, nema on mira i mora se penjati na stol i eto 🤣


    Stavi ga u vrtic kad moras nesto obaviti…

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Klize i na njima, inace mu se jako znoje nogice pa kad puze bos samo struze po parketu i napravio si je ranice na palcevima od silnog puzanja i dizanja 😑 jucer je samo prije podne barem 10 puta pao i udario glavom 😑 doslovno piskim s otvorenim vratima, to traje 2 min, gledam ga i pricam mu, ali ne, nema on mira i mora se penjati na stol i eto 🤣


    Ajoj mis❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    mmama2

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺

    Bravo za posjedanje. Kolko vam je trajalo od onog pokusavanja do toga da se bas digne tj sjedne.. Moji vec neko vrijeme na pola puta i fali mu bas onaj zadnji klik samo da se prebaci na dupe ali nikako da skuzi🤣🤣
    Jeli smo šalšu🤣🤣

    Jedno 2-3 tjedna, mozda i manje je trebalo da pravilno skuzi.
    Samo za usporedbu, sin je propuzao tek s 8mj, a ona evo vec se dize s 8mj. Svaka beba je drugacija.

    Mama, je bilo kakve reakcije na salsu? Ja danas spremam pastu s tikvicama, mozda joj dam da proba


    Nije, poslije je liznuo i sladoleda malo od vanilije, isto nista🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    mmama2

    cvijetic12

    mmama2

    cvijetic12

    A di nam je Petra?
    Sigurno uziva u blagodatima baka servisa ☺☺☺

    Bravo za posjedanje. Kolko vam je trajalo od onog pokusavanja do toga da se bas digne tj sjedne.. Moji vec neko vrijeme na pola puta i fali mu bas onaj zadnji klik samo da se prebaci na dupe ali nikako da skuzi🤣🤣
    Jeli smo šalšu🤣🤣

    Jedno 2-3 tjedna, mozda i manje je trebalo da pravilno skuzi.
    Samo za usporedbu, sin je propuzao tek s 8mj, a ona evo vec se dize s 8mj. Svaka beba je drugacija.

    Mama, je bilo kakve reakcije na salsu? Ja danas spremam pastu s tikvicama, mozda joj dam da proba

    Nije, poslije je liznuo i sladoleda malo od vanilije, isto nista🤣🤣


    👌👌👌
    Samo se nemoj “pohvaliti” u onoj grupi na fb, socijalnu bu ti poslale 🤪

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.