Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Barbie  sretno, nadam se da si do sada i rodila
    Pticice rodit cu u Dubrovniku a na carski idem jer je prva trudnoca zavrsena hitnim carskim s preeklampsijom nakon induciranog poroda jer sam prenjela 8 dana, dobila 3x gel, probili vodenjak, bila na dripu i nakon 10 sati ludjackih trudova se nisam niti prst otvorila te su rekli iduci put odma carski bez razmisljamja jer rijetko ali postoje zene koje se ne otvore a ja sam jedna od njih. Sad minje lakse jer znam da nece biti tih ohoho sati trudova nego dogovoreni carski, u spinalu navjerovatnije
    Bravo za preglede i velike bebe

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Odlicno za pregled 😊😊
    Ptičice zasto ti ides na carski? 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    du1988

    MareiKate

    Go Barbie! Sretno! 😘
    Evo značimij pregled super, ja zabetonirana, bebica super, 2,5 kg, sve na mjestu i veli doktor da super nosim trudnoću! Drago mi je da tako misli ali uopće se ne osjećam tako 😂 neka je sve dobro!
    Dok sam skužila o kakvim jastucima za bočno spavanje pričate 😂 prvo sam mislila da za trudnice, pa reko o čemu pričaju, već je bila tema, pola ih ima te jastuke 😂 kad ono za bebe…
    Ja sam kupila cocoona baby madrac u tu svrhu. Vidjet ćemo da li će se isplatiti…
    Nego doktor se nije zamarao a mene malo muči, beba se opet legla bočno 🤔🤔 valjda će se vratiti naglavce… Mislim glavica je stalno na istom mjestu, jako nisko dolje, stalno desno pa valjda nije problem akomovim gornjim dijelom mrda naokolo 😅

    ma ne brigaj za smjestaj bebe, sumnjam bas da ce se okrenuti na zadak…super da je sve ok s pregledom! 🤗🤗 drzimo fige, barbie!


    Hvala, ma i ja mislim dok je glava stalno na istom mjestu dolje valjda neće nikud, a gornjim dijelom nek džogira kolko hoće 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    MareiKate

    du1988

    MareiKate

    Go Barbie! Sretno! 😘
    Evo značimij pregled super, ja zabetonirana, bebica super, 2,5 kg, sve na mjestu i veli doktor da super nosim trudnoću! Drago mi je da tako misli ali uopće se ne osjećam tako 😂 neka je sve dobro!
    Dok sam skužila o kakvim jastucima za bočno spavanje pričate 😂 prvo sam mislila da za trudnice, pa reko o čemu pričaju, već je bila tema, pola ih ima te jastuke 😂 kad ono za bebe…
    Ja sam kupila cocoona baby madrac u tu svrhu. Vidjet ćemo da li će se isplatiti…
    Nego doktor se nije zamarao a mene malo muči, beba se opet legla bočno 🤔🤔 valjda će se vratiti naglavce… Mislim glavica je stalno na istom mjestu, jako nisko dolje, stalno desno pa valjda nije problem akomovim gornjim dijelom mrda naokolo 😅

    ma ne brigaj za smjestaj bebe, sumnjam bas da ce se okrenuti na zadak…super da je sve ok s pregledom! 🤗🤗 drzimo fige, barbie!

    Hvala, ma i ja mislim dok je glava stalno na istom mjestu dolje valjda neće nikud, a gornjim dijelom nek džogira kolko hoće 😅


    Mislim da je bebacima sve manje mista pa tesko da se sad odluci okrenit na zadak 😉meni je bila na zadak al se okrenila kad smo gledali na kontroli prije 3 tj skoro

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    ja nisam mislila kupovati taj jastuk, stavit cu rucnik iza leda, i vidjela sam neki video da se stavi i izmedu nogu isto ako je beba na boku. Mi danas isli kupit ovlazivac, kadicu i sad bas sve sve imamo. Nadamo se barem ko Barbie rodit 2 dana nakon termina, ranije izgleda nece 🤷‍♀️ ti nasi decki samo zezaju, a i ako tako nastavi dogurat ce do 4 kile(3600 ima sad)

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Svjesna sorry,tek sam vidjela poruku,taman sam legla pa krenula citat,ujutrro ti posaljem mjere. Kod mene mjere odgovaraju 35+5,znaci tjedan prednosti. Iako glava prednjaci,ona odgovara 37tt,a trrbuscic 33tt.
    Al nije se nesto posebno trudio uhvatit prave mjere,jer ona je divljala na uzv,nije mira imala. Tako da….
    MareiKate nemoj da te to brine. Vidim da si tjedan iza mene. Moja cura je prije 2 tjedna bila glavom dolje lijevo,a gore je svugdje mlatila nogama i rukama. I evo sad je glavom tocno centrirana kako treba bit. Moze se opet pomaknut lijevo ili desno,al tezi slucaj da se okrene na zadak. Ugl.normalno ti je da je tako malo lijevo,malo desno,malo sredina.
    Cure hvala :) 
    Laku noc vam zelim sa sto manje tegoba <3

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Kod mene od prislog pregleda beba je glavom doli aliii u desno trup prema gore noguce u livo….doktor kaze da se jos moze centrirati..ukoliko ni na samom porodu ne bude namisten ide se na carski jer u mom slucaju prvo bi rukice isla vanka..ja se be brinem mislim da imamo jos vremena a ako se zaista ne namisti lipo carski i to je to….jsstucic za bocno mi uzeli ali imamo i gnjezdo pa ce mo vidit sto ce mo koristit….ugl..mene peru menstrualni cijeli dan i to me bass veseli….moj djecacic je jakoo jakoo aktivan ovih nadam se da necemo jos puno cekati da nam dode…cure laku noc lipo spavajte …bacite brige na veselje nema briga sve ste blizu….tako da samo veselo..🤗🤗🤗nocka..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ja sam se bas umorila danas i htjela ici ranije spavati al me zgaravica strasno muci. Pojela sam jabuku pa cu vidjet dal ce pomoci. A i zadnjih sat vremena me malena nabija u lijevu stranu rebara, ne mogu se nikako namjestiti. Imam osjecaj da se cijela ispruzi pa me glavicom nabije u mjehur i nogicama u rebra, nije mi nimalo ugodan osjecaj trenutno, podivljala je unutra 😂
    Laku noc svima 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    A jeste spavalice 😂
    Vrtim se po krevetu i ne ide. Bol je u zdjelici i kukovima,malo u ledima. Pa udari po preponama i zvuci mi ko party noc.
    Sluzni u jos jednom navratu ispao. Nadam se da je to to sad i da smo do kraja tjedna jedan pokraj drugoga. Konacno upoznavanje 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Nunii

    A jeste spavalice 😂
    Vrtim se po krevetu i ne ide. Bol je u zdjelici i kukovima,malo u ledima. Pa udari po preponama i zvuci mi ko party noc.
    Sluzni u jos jednom navratu ispao. Nadam se da je to to sad i da smo do kraja tjedna jedan pokraj drugoga. Konacno upoznavanje 🥰


    Jest cudno vidjeti ovo 40 😍😍😍😍 E a ti si ko zna koji slučaj gdje su se bojali za prijevremeni i prenese na kraju 🤣 Masa je takvih slucajeva 😍 Nadam se da je to to, da danas stize jos jedan bebac (vrijeme je za baby boom). 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.