Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ana89

    Salatica9192

    Nunii

    A jeste spavalice 😂
    Vrtim se po krevetu i ne ide. Bol je u zdjelici i kukovima,malo u ledima. Pa udari po preponama i zvuci mi ko party noc.
    Sluzni u jos jednom navratu ispao. Nadam se da je to to sad i da smo do kraja tjedna jedan pokraj drugoga. Konacno upoznavanje 🥰

    Jest cudno vidjeti ovo 40 😍😍😍😍 E a ti si ko zna koji slučaj gdje su se bojali za prijevremeni i prenese na kraju 🤣 Masa je takvih slucajeva 😍 Nadam se da je to to, da danas stize jos jedan bebac (vrijeme je za baby boom).

    Da, sad čekamo Nunii😁. Gle Salatice, bebe su nam isti adjusted age 🤣🤣🤣


    Ana zaboravih pohvalit tovoje izdajanje od 700ml, svaka cast

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Mamica2

    Ana89

    Salatica9192

    Nunii

    A jeste spavalice 😂
    Vrtim se po krevetu i ne ide. Bol je u zdjelici i kukovima,malo u ledima. Pa udari po preponama i zvuci mi ko party noc.
    Sluzni u jos jednom navratu ispao. Nadam se da je to to sad i da smo do kraja tjedna jedan pokraj drugoga. Konacno upoznavanje 🥰

    Jest cudno vidjeti ovo 40 😍😍😍😍 E a ti si ko zna koji slučaj gdje su se bojali za prijevremeni i prenese na kraju 🤣 Masa je takvih slucajeva 😍 Nadam se da je to to, da danas stize jos jedan bebac (vrijeme je za baby boom).

    Da, sad čekamo Nunii😁. Gle Salatice, bebe su nam isti adjusted age 🤣🤣🤣

    Ana zaboravih pohvalit tovoje izdajanje od 700ml, svaka cast


    Trudim se izdajati svaki obrok.  A i moram, ne smiju se skameniti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ana, jel se moras izdajati jer imas previse mlijeka a mali slabo sisa ili?

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🤗
    ACestitke Barbie i Neo 🎊🎉nadam se da je proslo brzo i lako 😘
    Evo ja danas otvorila porodiljni, moj dok mi pise 28.01.termin kaze on komp mu krivo racuna a on ne zna prominit🤷🏻‍♀️ hahahaha u socijalne mi po zm 26.01. Nadam se da cu bit blize ovome po zm,prvo san rodila dan posli, drugo dan prije, nadam se da necu ni sad dugo iscekivat jer vec postajem nestrpljivija 😅
    Isla pjeske to obavit jedva se vratila uzbrdo sad me leda rasturaju 😏sreca rucak skuvan jucer pa cu sad  malo odmorit 
    Zbog prehlade ostala bez glasa  pa se ode raspisala hahahah
    Za vikend smo na advent u zg nadam se da ce prehlada popustit da se nauzivam kako spada ☺️
    Navijam i ja za baby boom 

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Majana

    Jutro cure 🤗
    ACestitke Barbie i Neo 🎊🎉nadam se da je proslo brzo i lako 😘
    Evo ja danas otvorila porodiljni, moj dok mi pise 28.01.termin kaze on komp mu krivo racuna a on ne zna prominit🤷🏻‍♀️ hahahaha u socijalne mi po zm 26.01. Nadam se da cu bit blize ovome po zm,prvo san rodila dan posli, drugo dan prije, nadam se da necu ni sad dugo iscekivat jer vec postajem nestrpljivija 😅
    Isla pjeske to obavit jedva se vratila uzbrdo sad me leda rasturaju 😏sreca rucak skuvan jucer pa cu sad malo odmorit
    Zbog prehlade ostala bez glasa pa se ode raspisala hahahah
    Za vikend smo na advent u zg nadam se da ce prehlada popustit da se nauzivam kako spada ☺️
    Navijam i ja za baby boom


    Majana, tebi nešto i ovdje krivo računa čini mi se 😄 🤭 ja sam 33+3 a imam još 46 dana, tako mi kaže i aplikacija koju imam na mobu… 
    Brzo ozdravi!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Svjesna duzna sam odgovor od jucer.
    BPD: 9.24
    AC: 29,11
    FL: 6.99
    Cure nadam se da cete cim prije ozdravit. I mene jutros malo grlo boluckalo,al evo vise nije. Cim sam jela prestalo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Sad već ima dosta mamica ovdje pa da podijelim svoje iskustvo s prepunjenim dojkama. Meni se to dogodilo 4 dana nakon poroda. Znači tako velike, čvrste i vruće dojke nisam ni mogla zamisliti. Bile su bolne i okrugle tako da nije bilo moguće da Leo uhvati areolu. Masirala sam taj dan dojke svaki put prije podoja par minuta i ručno sam se malo izdojila, tek toliko da omekani areola, da mogu napraviti “sendvič” ili “C” hvat. Stavljala sam ga često na dojku i on je to začas izvukao. Bilo je tako 2-3 dana i onda se ustabilila ponuda i potražnja.
    Također, nakon tjedan dana doma skužila sam da se Leo zagrcava i kašlje što znači da je mlijeko išlo prebrzo da bi ga on mogao gutati. Dižem ga tad češće da podrigne kako mu taj nagutani zrak ne bi kasnije smetao probavi. Čitala sam da se to zove “let down” ili refleks otpuštanja mlijeka koji žene mogu osjetiti pa onda te jake mlazove mlijeka izdoje, da bebi olakšaju. Ja sam kužila da mlijeko ide samo, ali to bih vidjela tek ako i kad bih bradavicu izvukla van, nisam ništa “osjetila”. E sad sam prije par dana skužila osjećaj: cca. pola minute nakon dojenja zabole me obje dojke, onako baš nagla tupa bol, baš se osjeti naviranje mlijeka. Ako tad izvučem dojku, šprica iz nje iz nekoliko rupica, a najčešće i iz druge krene mlijeko. Tad ručno izdojim cca. pola minute i onda vratim Lea na papanje.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Sad već ima dosta mamica ovdje pa da podijelim svoje iskustvo s prepunjenim dojkama. Meni se to dogodilo 4 dana nakon poroda. Znači tako velike, čvrste i vruće dojke nisam ni mogla zamisliti. Bile su bolne i okrugle tako da nije bilo moguće da Leo uhvati areolu. Masirala sam taj dan dojke svaki put prije podoja par minuta i ručno sam se malo izdojila, tek toliko da omekani areola, da mogu napraviti “sendvič” ili “C” hvat. Stavljala sam ga često na dojku i on je to začas izvukao. Bilo je tako 2-3 dana i onda se ustabilila ponuda i potražnja.
    Također, nakon tjedan dana doma skužila sam da se Leo zagrcava i kašlje što znači da je mlijeko išlo prebrzo da bi ga on mogao gutati. Dižem ga tad češće da podrigne kako mu taj nagutani zrak ne bi kasnije smetao probavi. Čitala sam da se to zove “let down” ili refleks otpuštanja mlijeka koji žene mogu osjetiti pa onda te jake mlazove mlijeka izdoje, da bebi olakšaju. Ja sam kužila da mlijeko ide samo, ali to bih vidjela tek ako i kad bih bradavicu izvukla van, nisam ništa “osjetila”. E sad sam prije par dana skužila osjećaj: cca. pola minute nakon dojenja zabole me obje dojke, onako baš nagla tupa bol, baš se osjeti naviranje mlijeka. Ako tad izvučem dojku, šprica iz nje iz nekoliko rupica, a najčešće i iz druge krene mlijeko. Tad ručno izdojim cca. pola minute i onda vratim Lea na papanje.


    Hahhha e meni je spricalo na dr kraj sobe DOSLOVNO, bez da sam i gledala u nju, kamoli dirala je😂😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ja se još uvijek dvoumim između električne i ručne izdajalice… Prvi mi je bio lijen vući pa su me ruke boljele od tog izdajanja na ručnu. I sad mi je ona van funkcije i moram kupit novu pa ni sama ne znam…

    [lilypie.com]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Barbie, čestitam! 😘😘😉🎉🎊🎂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.