Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Jutro
    Je li nam Barbie rodila?

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Jutro cure, javila je na fejsu da je rodila 😊 jučer nešto prije 21 je stigao Neo, sve je u redu 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jutro klokse…prvo barbie cestitam ti na tvom malom princu..od srca zelim sto brzi oporavak i da ste brzo kuci..uzuvajte sad pazite se i mazite😚😚..ja upravo kavu pijem i cekam frendicu pa ce mo popot kavu i u nabavku nekih stvari..ove dane do poroda planiram bass opusteno provesti i posvetiti se sebi i djecici muzu prijateljima..ono svima po maloo…danas necu ni spremat jer idemo na rucak..tako da bass gustam i uzivam….cure cuvajte se budite pozotivne ide Bozic sve je nekako puno drugacije i ljepse meni osobno to je naj posebnije vrime u godini….i bass treba biti sve veselo i pozitivno..i neka s takvim raspolozenjem dodu nase bebice i da sve prode u najj lipsem sjecanju..pozdrav odoh dalje☺

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • tanja83

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Jutro trudnice kako ste danas? Ja sam neispavano i umorno ko nikad do sad:( uzaaas probudila me neka crijevna napast u 5 i otad ne spavam..nedavno virozu imala mislila sam da cu potaknut i trudove od naprezanja i sad opet uff. Danas i ja napokon torbu spremam pa nek stoji. U prve tri trudnoce valjda je torba od 20tt bila spremna hehe a sad nikako da spremim. Cini se meni da cemo mi naseg princa upoznati jos ove godine iako ne bi da se bas toliko pozuri. Na Božic nam je tocno 36tt. 

  • tanja83

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Bas sam sinoc citala temu ovdje na forumu prije 3 god koju sam otvorila kad sam nosila kcer i prisjetila se svakodnevnog druzenja tu s curama. Cak smo tipkale dok sam setala u trudovima po hodniku bolnice i cim sam rodila princezu curkama pisala…tog se uopce ne sjecam al eto fora je bilo procitati….curke koji tjedni ste trudnoce i di cete ici roditi?

  • Sanja28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    tanja83

    Bas sam sinoc citala temu ovdje na forumu prije 3 god koju sam otvorila kad sam nosila kcer i prisjetila se svakodnevnog druzenja tu s curama. Cak smo tipkale dok sam setala u trudovima po hodniku bolnice i cim sam rodila princezu curkama pisala…tog se uopce ne sjecam al eto fora je bilo procitati….curke koji tjedni ste trudnoce i di cete ici roditi?


    Barbie čestitam od srca. Ja sam 40., u nedjelju je termin 😊🙈. Sv. Duh

    [ios.lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Barbie cestitam, nadan se da se nisi namucila. Kad stignes cekamo da napises detalje s poroda. Tvoja trudnoca mi na kraju bas sporo prolazila, nikad docekat da rodis

    [lilypie.com]

  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage cure i bebe!
    Nisam aktivna na forumu posljednjih mjesec, dva, ali tu i tamo vas posjetim. Želim samo poslati pozitivne vibre svima i puno, puno lijepih želja. Sljedeće godine slavit ćemo prve rođendane u ovo vrijeme. 🎉🎉🎉
    Moja Rina još čeka svoj tren i na to je potičem svaki dan. 3.1. u ❤️.
    Uživajte i čuvajte sebe i svoje bebe!
    Puse!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Nunii

    A jeste spavalice 😂
    Vrtim se po krevetu i ne ide. Bol je u zdjelici i kukovima,malo u ledima. Pa udari po preponama i zvuci mi ko party noc.
    Sluzni u jos jednom navratu ispao. Nadam se da je to to sad i da smo do kraja tjedna jedan pokraj drugoga. Konacno upoznavanje 🥰

    Jest cudno vidjeti ovo 40 😍😍😍😍 E a ti si ko zna koji slučaj gdje su se bojali za prijevremeni i prenese na kraju 🤣 Masa je takvih slucajeva 😍 Nadam se da je to to, da danas stize jos jedan bebac (vrijeme je za baby boom).


    Da, sad čekamo Nunii😁. Gle Salatice, bebe su nam isti adjusted age 🤣🤣🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Barbie čestitam ti 😍😍 nadam se da je sve glatko proslo 😊
    Vidi koliko imamo cura u terminu.. moga bi ovaj tjedan biti bejbi bum 😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.