Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbie, cestitam i dobro nam dosao, Neo! 💙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Blaza, hvala ti, mjere su iste osim glavice ❤️❤️ Sve ce to biti fine bebe, samo da doguramo do termina, jos malo ☺️
    Maggie hvala ti, tako dobro pojasnis stvari.
    Ja sam uzela elektricnu izdajalicu, i silikonske bradavice, sve to iz straha da beba nece moci uhvatiti moje male bradavice. Mozda sam prenaglila i prebrzo dala puno novaca a ne znam ni kako ce to sve izgledati, ali eto gotovo je sad. U svakom slucaju, neka sve bude kako treba makar mi i ne zatrebalo nista, mada vidim da bi izdajalica bila spas u slucaju prepunjenih dojki da se olaksaju pa da beba lakse sisa.
    Barbie, javi nam se, jedva cekam cuti iskustvo s poroda. ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Mene muž svako malo ispituje dal imam mlijeka, evo jučer isto, aj stisni da vidim dal ide šta, naravno ništa i on meni pa kak ćeš ti njega hranit ako nemaš mlijeka… reko bit će ga kad bude vrijeme, i onda sam se malo naljutila na njegov komentar i čak zabrinula, a da ne kažem kolko su mi bradavice osjetljive i on to zna i stalno, pa ti nećeš to moć tebe stalno bole itd…😢

    Nunii je slijedeća na redu,Mina ja iza nje…u petak nam termin 😊

    [lilypie.com]

  • Nikoll

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mamice ja danas usla u 37tj … Vise nema straha od prijevremnog ..svoju prvu djevojvicu sam rodila cr  na zadak beba ,plodna iscurila  u 34+4 ,hvala Bogu nekakl smo izgurali … Misla sam da mi ni ova trudnoca neece potrajati al eto danss 37tj puni … Ja imam dvorogu maternicu dal netko ima slican ili isti slucaj? Sad je skolska trudnoca imala sam dva prestrasna izljeva u 31tj al ni dan danas dr neznaju zbog cega je to doslo ,,,cak mi je i plodna curila i odjednom prestala …. Zasad se super osjecam … I mogu reci da tek sad u dr. Trudnoci znam sto znaci biti trudna … Ugl.. pozitivnooo treba sve gledati i onda sve ide u tom smjeru… 

    Cestitke na bebicama..;)

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mmama2, hahahh znaci presmiješno 😂😂 bas si me nasmijala!!
    Hvala na podijeljenim iskustvima, to puno znaci pogotovo nama koji prvi put postaju mame… 
    ja nemam nista od te dojilacke opreme jos, ako mi zatreba izdajalica, poslat cu nekog da mi kupi onu ručnu… a sto se tice tih silikona, mislim da cu njih uzeti jer me malo strah da mi bradavice ne popucaju 🤷🏻‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pepe sad pazi sve u petak 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Nunii

    Pepe sad pazi sve u petak 🙈


    Od muza frend na poslu pokrenuo kladu, on navija za petak 😂😂 taman da nas snijeg uhvati 🤣 iako ja sumnjam da cu prije drugog tjedna 😁

    [lilypie.com]

  • Neda30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Mene muž svako malo ispituje dal imam mlijeka, evo jučer isto, aj stisni da vidim dal ide šta, naravno ništa i on meni pa kak ćeš ti njega hranit ako nemaš mlijeka… reko bit će ga kad bude vrijeme, i onda sam se malo naljutila na njegov komentar i čak zabrinula, a da ne kažem kolko su mi bradavice osjetljive i on to zna i stalno, pa ti nećeš to moć tebe stalno bole itd…😢

    Nunii je slijedeća na redu,Mina ja iza nje…u petak nam termin 😊


    Nemoj se sikirati unaprijed🤔mlijeko ce nadoci…a i ako nebude ima adaptirano, bitan je tvoj mir. Svima su bradavice osjetljive pogotovo na dodir i pritisak

    https://lb1m.lilypie.com/LkLKp1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure koje vitamine uzimate sada pred kraj trudnoce i hocete li nastaviti dok dojite? Ja uzimala Novalac prenatal kapsule cijeli vrijeme, i uvijek mi imunitet u down, da mi je neke koje sadrze vise vitamina i minerala. Prehlada me jos ne popusta, koliko ispuhujem nos strah me da trudove ne potaknem, to je uzas. 😔

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Nadovezat cu se na izdajalicu..imala ju s curama i dusu dala avent rucna nez nje nebih uspjela a dojili smo do god dana prestala san sama na svoju incijativu…kupila san novu sad isto avent i znan da ce mi sigurnooo reebati…sokikonske sesirice san isto uzela avent imala i sa curama..to je u torbi za rodiliste bez toga ne idem a izdajalica kad dodemo kuci…ja bez to dvoje ne bi bipa nema sanse mene je to spasilo ali doslovnooo….nezz kako je kod vas dod nas je jakoo hladno ja san odrapila jednu uru….i sad se mislim radit palacinke bass mi se jede nesto slatko….sutra je sv.Luca sijemo psenicu..jejjj….polako sve dobiva svoj Bozicni stih..ja sl tj.idem po darove i to sam rekla muzu da napokon se vracam za volan i polako odoh sama uzeti darove i ppc na frizuru ofarbati se…kad sve to prode a i Bozic onda nas princ moze vanka…ja se nadam da ce mo izgurat kos taj dio dio oko Bozica da mama moze sve lipo opremit…🤗🤗😚😚….eeee sad odoh se bacit na palacinke….cavoo cavoo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.