Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Strudlica

    MareiKate

    Majana

    MareiKate nas dvi dan razlike 🙂meni trbuh nije visoko al eto maloprije bila do ducana 5 min hoda sve skupa a nazad je lagana uzbrdica ja sam se uspuvala ko da sam planinarila, mucnine su mi se opet vratile ali ne povracam i da spavam zadnja 2 tri dana i popodne sta prije nisan

    Dakle u istom smo sosu 😅 ja se ne usudim izgovoriti da su mi se mučnine vratile jer sam ja baš gadno povraćala na početku ali realno da, neki oblik mučnina mi se definitivno vratio 😒
    Svjesna, zaboravila sam tebi reći da sam i ja prije možda mjesec dana počela imati te povremene menga bolove i bila u strahu da će mi na pregledu reći da moram strogo mirovati da se cerviks skratio ili sam se počela otvarati, ali ništa od toga. Dakle ne moraju nužno ti bolovi biti znak nečeg lošeg. Nekad to osjetim 1-2 puta u danu, nekad uopće ne… Ali kad osjetim, legnem, popijem magnezij ako je jače i prođe…

    Meni isto kao i Emily očitovalo lažne trudove na ctg, a jednom pod jakim menstrualnim bolovina i gotovo pravilne trudove,ali slabog intenziteta.
    Za te bolove bi mi dali spasmex i smirilo bi se. Tako da ako vam se to javlja nikako ne zanemarit-moj savjet


    A očito nema pravila s tim, kažem, kod mene barem za sada to ne znači ništa.  Nikako ne zanemariti, naravno, ja sam samo htjela reći da ne moraju nužno značiti nešto… Ja sam isto bila u panici jer su se meni počeli javljati kad je Zvrkica ono bila završila u bolnici i baš sam bila u strahu, kad ono, ništa! Možda je stvar i u intenzitetu, meni se javlja nekad 1-2 u danu, pa danima ništa…
    Nali, čestitam! Drago mi je da ste obje dobro! 😘 Javi se kad uspiješ!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Slazem se sto se tice bolova, kod nekog je to normalno i ne znace nista dok su kod nekoga bile znak otvaranja i ranijeg poroda. Kod mene osobno kroz cijelu ovu trudnocu su prisutni nekakvi bolovi ali evo zatvorena i dalje, osjetim i ja kroz dan nekoliko puta bol uz stvrdnuti trbuh i bas tih nekoliko sekundi osjetim nelagodu, ali ne znam procijeniti dal je to do bebe kak se namjesti ili malo jaca bh kontrakcija, u svakom slucaju treba slusati onaj svoj unutarnji glas i reagirati ako tako osjecatenali čestitam od srca

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Nali cestitam od srca 
    Jedva cekam da nam se javis sa izvjestajem 😍❤️😘

  • Avatar annchy17

    annchy17

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Nalii cestitaaam 😍😍 javi se cim prije 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Nali, čestitam! ❤ Nek je porod iza vas i bitno da ste obje dobro, a ti kad stigneš nam se javiš..
    Ptico, pa ne mogu vjerovat, nadam se da nećeš dočekati utorak 2/1. Danas počni čučnjeve radit, možda pomogne 😉
    Ostale curke, čekamo i vas da čujemo kako su prošli pregledi.
    Martina, super za dobar OGTT ☺
    Ja danas u namještanju sobice, a Mila me udara na sve strane, al baš svom jačinom greca, rovari, mlati..skroz nisko i skroz visoko.. 😁 Morala sam malo leći, taman da pročitam šta ste pisale 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Nali čestitam od srca💕💕

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nali cestitam od srca na bebi😇😇😇 i drago mu je da ste ok, jedva cekam detalje 🙈😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Nali cestitam 🎉🎊❤️nek ste vi ok bas mi je drago 👶😘

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Nali, čestitke!! ❤❤
    Ptica, zašto indukcija tako brzo? Gdje im se žuri? Mislim da ju imaš pravo odbiti.

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    nali

    Evo samo da pozdravim brzinski, obje smo ok, javim se s detaljima kad se skuliram.


    nali

    Evo samo da pozdravim brzinski, obje smo ok, javim se s detaljima kad se skuliram.


    Samo polako cekamo te ,bitno da je ok😘😘😘

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.