Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    ira119

    Pozdrav cure! Nova sam ovdje pisala sam jucer u grupi testovi za trudnocu,kasnila mi menga mjesec dana ja mislila opet hormoni zezaju,ciklusi sami od sebe dosta neuredni pa sam bila na hormonima par godina,izreguliralo se prije godinu dana i ja ih prestala piti,ja mislila opet to ali mi pocela neka ruzna zgaravica(povremeno samo) i umor ja mislila cak da umisljam haha…jutros napravila test kad ono trudna :)
    Po nekom mom izracunu trudna sam oko 4 5 tjedana zanima me kada ginekologu i slicne stvari sto mi je prvo za raditi,malo sam pod sokom,prva je trudnoca i to sve :)

    Čestitam🫶 probajte pričekati do 6+ tjedana za pregled ako se naručujete privatno. A ako idete kod svoje ginekologice slobodno nazovite da vas naruci. Kod moje dr(bivše dr sad sam u drugom gradu) u Zagrebu se dugo čeka prvi pregled, pa upišu pregled 4-6 tjedana otprilike od pozitivnog testa.. Ne znam kakva je kod vas situacija niti u kojem ste gradu.. 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • ira119

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno! Iskreno planiram ici privatno jer ovdje kod nas nisam cula bas bajna iskustva sa ginekolozima,a dobila sam od prijateljice preporuku za jednog privatnika ..U Dubrovniku sam 🥰

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Bebolina nadam se da je greska i da ce se pokazati da je sve ok. Koliki je normalan da je? 

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje

    Koristis li sta duphaston/progesteron? Ja sam uzela bolovanje, i mirujem, strah me otici na KUM, kod nas u Mostaru barem ja sam imala prelosa iskustva. Kod mene nije puno bilo ali obzirom na prošlu trudnocu u strahu sam, ali pokušavam biti pozitivna,  samo stresom mogu gore napraviti..  imam terapiju, mirujem..

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Bebolina nadam se da je greska i da ce se pokazati da je sve ok. Koliki je normalan da je?

    Eh da, moja kolegica sa posla je morala sve testove da radi zbog toga i amniocitezu ili kako se vec kaze, sve je bilo uredno.. 

  • hoyaa

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, i ja se pridružujem ovoj temi. Prije 5 dana je bio prvi pozitivni test, uspjelo prvi mjesec pokušavanja unatoč pcos i mojim dugim ciklusima. Pretpostavljam da je ovulacija bila oko cd43-45, oko 4. 5, što bi onda značilo da sam trudna neka 4 tjedna. Clearblue digital je u petak pokazao 2-3 tjedna. Ne znam jel umišljam, ali već par dana imam lagane mučnine, jako sam napuhnuta te imam bolne grudi, pogotovo bradavice. Jako se bojim biokemijske trudnoće ili spontanog jer stalno slušam svakakve ružne priče. Kod ginekologa sam naručena na redovnu kontrolu početkom 6. mjeseca pa se nadam da će se onda već nešto vidjeti. 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    freyaa

    Aretat1

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje
    Koristis li sta duphaston/progesteron? Ja sam uzela bolovanje, i mirujem, strah me otici na KUM, kod nas u Mostaru barem ja sam imala prelosa iskustva. Kod mene nije puno bilo ali obzirom na prošlu trudnocu u strahu sam, ali pokušavam biti pozitivna, samo stresom mogu gore napraviti.. imam terapiju, mirujem..

    Ne nista takvo roidakal jedino. Sad me i neko presjecanje pocelo mozda ipak odem. J u proslim trudnocama nisam imala nikakva krvarenja nista bude missed ab. I to je to po meni je to gore kad dodjes na ultrazvuk i vidis da se ne razvija. Sa krvarenjem makar imas neku reakciju nego onako grom iz vedra neba sto bi se reklo

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    A djecak mi isto nahladjen pa bas i ne mogu mirovati 

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje
    Koristis li sta duphaston/progesteron? Ja sam uzela bolovanje, i mirujem, strah me otici na KUM, kod nas u Mostaru barem ja sam imala prelosa iskustva. Kod mene nije puno bilo ali obzirom na prošlu trudnocu u strahu sam, ali pokušavam biti pozitivna, samo stresom mogu gore napraviti.. imam terapiju, mirujem..
    Ne nista takvo roidakal jedino. Sad me i neko presjecanje pocelo mozda ipak odem. J u proslim trudnocama nisam imala nikakva krvarenja nista bude missed ab. I to je to po meni je to gore kad dodjes na ultrazvuk i vidis da se ne razvija. Sa krvarenjem makar imas neku reakciju nego onako grom iz vedra neba sto bi se reklo

    Kod mene je isto bio missed ab., imala sam odmah poslije poz test smedji iscjedak, i trajao je 2 sedmice, i onda sam počela uživati u trudnoci i nakon 2 sedmice otisla da otvorim komplikacije, kad dan prije prestao da se razvija.. Kod nekog smedji iscjedak nista ne znači, kod nekog nazalost da. Vidjet ćemo, ne mogu sad nista, tješi me sto je samo malo bilo..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.