Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Elli2023

    Hvala ti na podijeljenom iskustvu 😊 nadam se da će nas ovaj put zaobići ti problemi 😊

    I ja se nadam 😊

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Aretat1

    Sad mi nalazi stigli hemoglobin 95 🤦🏼‍♀️

    Nije tako strašno. Dobit ćeš željezo i vitamin C i to je to. Ja sam pila željezo skoro cijelu prošlu trudnoću 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno na odgovorima, nije mi tak bilo u prvoj trudnoći, isto smo se bezbrižno keksali a sad sam umrla od straha i nebum tak bezbrižna 🤣🤣 
    Kaj se tiče migrena , poznanica je vise puta u trudnoći na Hitnoj primala injekcije protiv bolova zbog migrena. Trpila bi dan dva ali kod nje nisu prolazile bez tog koraka. Nemam pojma kaj su joj davali tamo al moralo je bit nešto jako jer je probala sve živo doma da ih zaustavi. I cbd jaki i neke lijekove koje je pila prije trudnoće. Nažalost nis joj nije pomagalo al su se povukle nakon prvog tromjesečja! Tako da ono, ak vam treba intervencija na hitnoj će vam pomoći..njeno djetešce je zdravo skroz i nema “posljedice” od tih lijekova koje je primala pa možda da si ublažite muku ako je tako kritično probajte na hitnu..ja sam jednom u životu imala i povraćala tad cijeli dan od bolova u mračnoj sobi i neću nikad zaboravit to tak da maksimalno suosjećam sa vama koje ih trpite trudne i šaljem virtualnu podršku🥲🫂

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    franka007

    E da, je li netko imao problema sa želucem od prenatalnih? Pijem Novalac, i nedavno me počeo boliti želudac povremeno (a nisam jela/pila nešto što bi iritiralo), danas mi je treći dan kako nisam popila i ta tri dana ne osjetim ni da me boli želudac 🤷🏻‍♀️

    Meni nisu pasale isto. Pijem one “mama” iz dm-a jer su odvojene kapsule. U jednoj je folna i ostalo a u drugoj Riblja mast. Meni ta riblja mast ne odgovara. 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 289

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/qxyCjJn
    Pardon, riblje ulje* mi ne odgovara 😂 ovo im je sastav tak da pokrivaju sve kaj trebaju, ja još pijem magnezij uz njih

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Tocka_tockica

    Tocka_tockica

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    franka007

    E da, je li netko imao problema sa želucem od prenatalnih? Pijem Novalac, i nedavno me počeo boliti želudac povremeno (a nisam jela/pila nešto što bi iritiralo), danas mi je treći dan kako nisam popila i ta tri dana ne osjetim ni da me boli želudac 🤷🏻‍♀️

    Ja sam u prve dvije trudnoće pila Elevit i bilo mi je užasno zlo od njih.. doslovno nisam nikud mogla, onda sam prešla na prenatal od natural welth-a i te su mi bile ok. U trećoj (spontani) i sad četvrtoj sam isto pila i pijem te od natural welth-a, ali sad mi je od njih zlo… to sam otkrila slučajno.. jedan dan sam u jutro zaboravila popit, bila sam ko nova cijeli dan, čak me i panika ulovila da kaj se događa, a čim sam ju popila vratila mi se mučnina… osim toga kad sam ju slučajno popila na prazan želudac, ta epizoda je završila užasnim povraćanjem… doduše posto nisam ništa jela samo je kiselina izašla 🫣… imamo još kojih 20 tableta i planiram ih popit a onda dalje bumo vidli… ako mi budu nalazi krvi ok mislim sa vise neću pit nikakve tablete

    👧🩷 2017.
    👦💙2020.

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Aretat1

    Sad mi nalazi stigli hemoglobin 95 🤦🏼‍♀️
    Nije tako strašno. Dobit ćeš željezo i vitamin C i to je to. Ja sam pila željezo skoro cijelu prošlu trudnoću

    Ma i ja sam stalno anemicna ali u prvoj trudnoci na porod sa hemoglobinom 135 otisla vojnicki 😂 A vidim da jedva disem sad znam zasto i zadisem se uz pet stepenika 🤦🏼‍♀️

  • franka007

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    nola95

    Hvala vam puno na odgovorima, nije mi tak bilo u prvoj trudnoći, isto smo se bezbrižno keksali a sad sam umrla od straha i nebum tak bezbrižna 🤣🤣
    Kaj se tiče migrena , poznanica je vise puta u trudnoći na Hitnoj primala injekcije protiv bolova zbog migrena. Trpila bi dan dva ali kod nje nisu prolazile bez tog koraka. Nemam pojma kaj su joj davali tamo al moralo je bit nešto jako jer je probala sve živo doma da ih zaustavi. I cbd jaki i neke lijekove koje je pila prije trudnoće. Nažalost nis joj nije pomagalo al su se povukle nakon prvog tromjesečja! Tako da ono, ak vam treba intervencija na hitnoj će vam pomoći..njeno djetešce je zdravo skroz i nema “posljedice” od tih lijekova koje je primala pa možda da si ublažite muku ako je tako kritično probajte na hitnu..ja sam jednom u životu imala i povraćala tad cijeli dan od bolova u mračnoj sobi i neću nikad zaboravit to tak da maksimalno suosjećam sa vama koje ih trpite trudne i šaljem virtualnu podršku🥲🫂


    Uh bome zeznuto…meni nije tako strašno, izdržljivo je, samo se javlja stalno, npr noću se probudim i osjetim da me boli…
    Sto se tiče prenatalnih, probat ću opet od sutra sa Novalacom pa ako opet bude zezalo uzet ću neke druge…

  • freyaa

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Lion32

    Aretat1

    Lion32

    freyaa

    Lion32

    Pozdrav cure, ja sam danas 5+2 i isla sam na pregled jer u petak putujem pa da budem na miru.
    Gestacijska pravilna, zumanjcana se nazire. Nadam se da ce sve biti ok..Preporučio mi je Clexane zbog 2 spontana i lagane trombofilije.
    Je li koja od vas koristila Clexane? Moram sad jos zvat svoju ginekologicu da vidim sta ona kaze na to..Nadam se da ste sve dobro. Citam vas ali nisam ništa pisala osim pozdravne poruke neki dan🥰
    Ja sam ih koristila ali ne u trudnoci, nista strasno, mala skroz iglica.. Koji oblik trombofilije imas, ja imam neku blagu mutaciju ali hematologa nece ni da čuje za terapiju, kao nije za terapije, kao to nije uopće trombofilija
    Ma ja isto imam neku blagu mutaciju. Ali moj privatni ginekolog je rekao da Clexane ne može odmoc i d bi mi on preporučio da koristim..
    Hematolog je rekao jos prije par mj da nema potrebe..
    Uopce nemam pojma sta napravit..
    Ono što sam čitala je da se od Clexana moze vise krvarit a nisam sigurna koliko bi psihički izdržala krv..
    Nakon 2 spontana sama pomisao na krvarenja mi stvara uzasnu anksioznost.
    Ja sam PAI homozigot. Koristim aspirin
    Ja imam MTFHR homozigot, nasljednu valjda..
    I ja koristim aspirin. U pon idem kod svoje ginekologice pa cu i s njom popričati o tome.

    Ovo je samo aktivna folna, nije vezano za trombofiliju, koliko sam upoznata.

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Potvrdjena srcana radnja. Kaze tek pocetak da sam jucer dosla ne bi se vidjelo 🥹 Po Uzv 5+5 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.