Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Primjecujen da su cesto simptomi razliciti. Mislin sta je i normalno opet je svaka trudnica prica za sebe. Ja naprimjer evo priblizavan  se opasno terminu, dobila 4 kila , bolove u ledima niti jednom nisan osjetila (to nisam ocekivala), niti se gegam niti imam lazne trudove, stopala i dalje koscata nisan nigdi natekla. Ali zato ja neznan ali iman stalnu bol u preponama i bas u stidnoj kosti, nakon svakog malo duzeg lezanja ili kad se preko noci dignen piskit, taj moment kad se dignen ja nemogu hodat par sekundi uopce, to je bol bas velika, i vec san navikla na nju. Takoder i piskin ja mislin svako pola sata (urin je u redu) nego iman osjecaj da mi je mala bas zabijena u mihur. Dok moje prijateljice tu bol nikad nisu imale a leda ih rasturala cijelo drugo i trece tromisecje i naticale su samo tako .

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • seniiii

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja imam kroz dan cesto bolove ko da cu dobiti mjesecnicu i to traje par minuta, nije ugodno i onda prestane neznam dal je to od sirenja maternice ili cega al neugodno je.. i imam isto bolove u stidnoj kosti i to najvise dok se okrecem s boka na bok, jedan tjedan su bolovi jaci, sljedeci malo manji..

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Melodie dobila si 4 kile u zadnjem tromjesecju ili? Pitam jer ja u prvom nisam uopce i u drugom sam sve ti nadoknadila🤦🏻‍♀️ a sada trece ko zna sto cu nadodat
    Sennii  u kojem si ti tjednu? A sto se bolova tice i meni se sada zadnji tjedan javili neki novi bolovi, leđa malo jace i cudnije bole kao da se nesto širi, pa onda prepone pa donji stomak pa na wc sve cesce ali sve to spada po “normalno” 

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Melodie dobila si 4 kile u zadnjem tromjesecju ili? Pitam jer ja u prvom nisam uopce i u drugom sam sve ti nadoknadila🤦🏻‍♀️ a sada trece ko zna sto cu nadodat
    Sennii u kojem si ti tjednu?A sto se bolova tice i meni se sada zadnji tjedan javili neki novi bolovi, leđa malo jace i cudnije bole kao da se nesto širi, pa onda prepone pa donji stomak pa na wc sve cesce ali sve to spada po “normalno”

    ne. dobila san cetri kile u punih 35 tjedana. Od tad se jos nisan vagala.  S tin da san u prvih prt miseci bila samo u plusu jedno kilo. Ali ja san usla s viskon kila u trudnocu pa san zato tako malo dobila. Da san neka mrsavica sigurno bi to bilo malo. 🤷🏼‍♀️

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    A super samo da su nam bebice dobro pa cemo se tog viska valjda rijesiti😁 iako ja kod sebe jos ne vidim te kile ocito se dobro rasporedile😃 

  • freyaa

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Jutro cure, samo da Vam se javim, i molim Vas nemojte zanemariti bh kontrakcije, ja se sa njima mucim vec odredjen period, ali uvijek je sve ok.. U petak su bas bile intenzivne, tokom cijele noci, u subotu je bilo malo lakse ali navecer opet su krenule, otisla sam na kum. Sve je na uzv bilo ok, cervikometrija, ctg ali su me ostavili za svaki slucaj na posmatranju, jucer nisu nista pregledali, jutros tok biljezi kontrakciju i frka odmah, da li me boli a mene danas nista ne boli, sad je počelo od nervoze. Sad cekam novi pregled i jos neke pretrage.. 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Freya odmaraj čim više i nemoj listat po googlu da se ne uplašiš dodatno..mislim da ti je cerviks najbolji pokazatelj u ovim tjednima, obično se on počne skraćivati ako je prerani porod u pitanju. Tako je bilo mojoj prijateljici. Zadržali su ju na promatranju jer se njen cerviks jako skratio ali na kraju je bila doma na čuvanju. Ležala je dva mjeseca, al ima već jedno dijete pa ni to nije bilo strogo lezanje(iako bi se ja osobno strogo pridržavala uputa). Rodila je u 36. tjednu, beba bila velika i bucmasta, sve je bilo u redu. Držim fige da se ne ponavljaju kontrakcije i bol. Drži se i javi nam situaciju. 🫂❤️

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Melodie da baš se razlikujemo svi po simptomima..i vremenu kad se pojavljuju..mene npr leđa bole zadnjih par tj otkad mi se uduplao trbuh, baš osjećam taj pritisak od njega i kako mi se ramena spuštaju, a inače jako pazim na uspravno držanje.. dobila sam 14 kg do sad i imam problema s venama u jednoj nozi, točno od te težine. Doslovno sam svuda ista osim tog ogromnog trbuha, malo i guzice, cica al, nije 14kg tamo otišlo, nažalost heheh istezanje na pilates lopti pomaže, tih par položaja kaj radim, a počela sam i s dubokim čučnjem pa mi to olakša bol u kukovima/bokovima.. još malo, možemo mi to 🙏🤭 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Freya zao mi je stressa kroz koji prolazis ali cim su te vidjeli i napravili sve znaci ds je sve uredu… odmaraj i kao sto nola95 kaze ne listaj google, jer google meni stvara simptome koje mozda i nemam nego se pojave nakon sto procitam. Sto se tice bh kontrakcija meni je dosta pomogoa sumeci magnezij, bas su se smanjile, puno manje ih osjetim.  Sretno🫶🏻

  • Doriis

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Jutro, obavila sam pregled, sve je super, curica ima 2500 grama a danas sam tocno 34tt. Dobila sam tablete za zeljezo jer mi je malo snizeno i nosim bris za streptokok sutra u labos. Jos iduci tjedan imam pregled kod svoje gin a onda krecem u bolnicu 😄


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.