Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Cure pratim Vas, ali nikako da se stignem ukljucit. 

    Kod nas spavanje zadnjih dana uredu, a inace je kako koji dan, ovisi valjda o njegovom raspolozenju.
    Dobra vijest je sto se napokon zavolio vozit u autu, vise ne place, rijetko stvarno. 

    Bili smo i na prvom putovanju, super je to podnio.

    22.05. idemo na cijepljenje. 

    Sto se tice kasica mi kuhamo i kupujemo. Lagano prihvaca sve.

    Mi smo poceli s vocnom, ali ne odbije ni povrce.

    Kakve ste Vi sa fazom na trbuhu? Mi se jos nismo podigli na skroz ispruzene ruke, sad to vjezbamo, on je malo lijen za to. Rukicu su mu slabije jer on legne i cucla prste. (Zbog zubiju)

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Elia mozes na pari, mozes u vodi, kako ti je draze/lakse.. ja cu vjv u vodi jer nemam nikakvu zdjelu u kojoj bi mogla na pari haha
    A ovo ocijeni sama sta je tebi manji stres da joj das da papa, kako je Zara pisala, kako god krenuli, svi na kraju kad malo porastu dodju na isto.. danas svi kazu da je bolje njima dati slobodu otpocetka da istrazuju i paoaju sami, rukicama i zlicom, ali naravno da ti to ne moras primijeniti, radit ces kako vama pase, ja bih ti savjetovala da kad krenete isprobavas sve varijante pa vidis sto se njoj i tebi najvise svidja 🤗
    Za vrecu nez kaj bih ti pametno rekla, mi bas moramo novu uzeti jer su joj stare male, imam iz Lidla koje su mi super, ali im ne znam TOG.. otkud je tvoja vreca?
    Zara predobro da se jos druzite 🤗 sjecam se da si s jednom mamom tu komentirala kako ste opet u isto vrijeme trudne, a prvi decki su vam isto bili u isto vrijeme, ona je prije nas rodila 🙈 
    Tami super za putovanje, mi cemo iduci vikend na 4 dana na put, nadam se da ce nam dobro proci 😊
    Moja se nekad super zabavlja na trbuh i pivotira non stop, a cesce zanovijeta jer nemre do igracke do koje hoce i tak 😅 ali na rukama je konstantno.. s druge strane ima periode kad se stalno okrece L-T, a ima periode kao sad da nema sanse da se okrene dok ju ja ne natjeram 😂 

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • majjja

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Tami, baš mi je drago da ste tu, vi ste mi blizu po dobi pa volim čuti kako vam ide. Super za auto i putovanje, eto i to je došlo na svoje. Nismo ni mi na ispruženim rukicama, ponekad to napravi, ali kratko. Isto pomalo vježbamo, ono preko bedra pa da se igra jer, kao što sam već rekla, ona je u početku puzanja. Digne se ba koljena i laktove i tako gmiže, posvuda je ima. Zato moramo vježbati ruke, da to puzanje napreduje. Ana_Maria, kako vi s tim?
    Elia, mislim da na pari ide mekano tipa jabuke i tikvice, da se skuha, a ne izgubi konzistenciju. Ali da je većini namirnica svejedno. Za komade ili kašice, najbolje je da isprobavaš i vidiš kako ide. Ja sam jučer ponudila komad uz kašicu i zgrabila ga je i cijelog zgnječila. I tako je danas dobils samo komade kuhane jabuke i banane. Mislila sam da mogu, ali bome je teško, srce mi je par puta stalo. Bilo je zagrcavanja i lupanja po leđima, čak sam i snimala da vidim što se događa jer ne vidim lijepo kad je ispod mene u krilu. Drago mi je da smo to probale i voljela bih nastaviti tako, ali je stresno. Inače bih napunila žličicu i čekala da sama uhvati i povuče u usta ili da otvori usta. Sad sam joj držala komade jer me bilo strah da povuče u usta. Instalirala sam Solid starts da vidim koliki to komadi trebaju biti.
    Mi ne koristimo vreću, kao i kod Zare, otkriva se, u vreći joj je vruće bilo. U dugom je bodiću i dugoj pidžami. Ja jesam s dekicom, ali u kratkom, a ona s dva duga rukava i ok je. Ne vidim smisao ljetne vreće? Ionako će kod nas uskoro spavati aamo u peleni.

    19.11. 🧑‍🦲
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    majjja

    Tami, baš mi je drago da ste tu, vi ste mi blizu po dobi pa volim čuti kako vam ide. Super za auto i putovanje, eto i to je došlo na svoje. Nismo ni mi na ispruženim rukicama, ponekad to napravi, ali kratko. Isto pomalo vježbamo, ono preko bedra pa da se igra jer, kao što sam već rekla, ona je u početku puzanja. Digne se ba koljena i laktove i tako gmiže, posvuda je ima. Zato moramo vježbati ruke, da to puzanje napreduje. Ana_Maria, kako vi s tim?
    Elia, mislim da na pari ide mekano tipa jabuke i tikvice, da se skuha, a ne izgubi konzistenciju. Ali da je većini namirnica svejedno. Za komade ili kašice, najbolje je da isprobavaš i vidiš kako ide. Ja sam jučer ponudila komad uz kašicu i zgrabila ga je i cijelog zgnječila. I tako je danas dobils samo komade kuhane jabuke i banane. Mislila sam da mogu, ali bome je teško, srce mi je par puta stalo. Bilo je zagrcavanja i lupanja po leđima, čak sam i snimala da vidim što se događa jer ne vidim lijepo kad je ispod mene u krilu. Drago mi je da smo to probale i voljela bih nastaviti tako, ali je stresno. Inače bih napunila žličicu i čekala da sama uhvati i povuče u usta ili da otvori usta. Sad sam joj držala komade jer me bilo strah da povuče u usta. Instalirala sam Solid starts da vidim koliki to komadi trebaju biti.
    Mi ne koristimo vreću, kao i kod Zare, otkriva se, u vreći joj je vruće bilo. U dugom je bodiću i dugoj pidžami. Ja jesam s dekicom, ali u kratkom, a ona s dva duga rukava i ok je. Ne vidim smisao ljetne vreće? Ionako će kod nas uskoro spavati aamo u peleni.


    Mala puzavica, predobro! 🙈
    Mi nismo jos u toj fazi, kuzim ju kak pokusava nesto nekad i isfrustrira se jer se nemre pomaknuti u zeljenom smjeru do igracke 😂 ugl pivotira kak sam rekla na trbuscicu i rukama kontrolira u kojem smjeru se zeli okrenuti/zaustaviti i to joj sve bolje ide.. ko hip hoper mali na podu 😂😂
    Bas su zanimljive te bebice, sve slicne dobi, a svaka u svoj fazi 🙈
    Sto se zagrcavanja tice, citala sam da vrlo brzo postane lakse cim se nauce na taj osjecaj gutanja komadica, a brzo oni polove sve, pametnjakovici mali

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • Elia

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Tami super za auto, eto i to je proslo😁imi smo bili na putovanju i iato nam je super proslo 
    Mi se tek poceli okretat, malo se digne na rukice al slabo bas
    Anamarija ma da morat cu probat sve pa vidjet🙈 vrece iz lidla su ti 2.5 tog ak si ih kupovala na pocetku tam, ovu sam jukki narucila jer u pidami samo da spava je prehladno, pa ja bi se smrzla da samo jedan sloj imam
    Maja jednostavnije mi je vrecu joj obuc nego jos jednu pidamu s rukavima ili deku. Joj i mene je bas strah tog zagrcavanja i svega😅 nesmijem razmisljat o tom jednostavno, treba sam krenut😂

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.