Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Bananica,  mi imamo Mustelu za kupanje i pjenicu za tjemenicu. Dobili to za kupanje i vjerojatno ćemo ostati pri tome, a i mrvicu koristimo svaki put. Po preporuci sprej za sunčanje Alphanova.
    Elia, ne bi trebala pogriješiti s bilo kojim madracem... Eto vidiš, neće biti velikih problema, a nema ništa loše u malo vježbica, samo naprijed!
    Uuu tko zna, možda i jesu zubići. Kod nas je jaaako slinjenje, nekoliko bavalina promijenimo u danu i baš grize sve igračke kao manijak, a i prstićima grebe, baš ju muči. S druge strane, uopće se ne vidi ništa, nije natečeno, crveno niti ima naznaka. Mislim da ćemo se namučiti još dosta vremena.
    Gdje vaše bebe spavaju? Planirala sam ovaj mjesec prelazak u njezinu sobu. Doslovno su vrata do vrata i krevetić bi bio pored vrata tako da nije nikakva udaljenost. Ali ona je toliko pokvarila spavanje da sad već nekoliko tjedana ne samo da ne spava u svojoj sobi, nego ne spava ni u svom krevetiću već s nama!!! A to nikad nisam htjela i baš sam nezadovoljna što je tako

    11/23 💜

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Elia

    Hvala🤗bas sam ta dva madraca i gledala😂
    Evo mi bili kod fizijatra, blago je sve al moramo vjezbati
    Jesu vasim bebicama krenuli zubi? Kak to izgleda
    Moja trpa sve u usta vise neg inace i jucer cijeli dan kenjkava, napreze se stalno i kaka po malo cjeli dan i noc, i nekak je zelenkasto i mrvicasto, kaze pedijatrica moguce radi zubi tako, mene strah da nije neka viroza ali nema temp ni ne povraca, ja vec sva u brizi😅

    Super da je sve blago, brzo ćete vi to riješiti! ☺️
    Mome nisu još, a prepoznat ćeš da se bliži po tome što će nenormalno sliniti! 😅 prvom su malo prije 5. mjeseca, slinio je masu, sve žuljao i žvakao i ja nemajka nisam ni primijetila da mu je izišao zubić dok baš nije bio lijepo vani 😁

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    majjja

    Bananica, mi imamo Mustelu za kupanje i pjenicu za tjemenicu. Dobili to za kupanje i vjerojatno ćemo ostati pri tome, a i mrvicu koristimo svaki put. Po preporuci sprej za sunčanje Alphanova.
    Elia, ne bi trebala pogriješiti s bilo kojim madracem… Eto vidiš, neće biti velikih problema, a nema ništa loše u malo vježbica, samo naprijed!
    Uuu tko zna, možda i jesu zubići. Kod nas je jaaako slinjenje, nekoliko bavalina promijenimo u danu i baš grize sve igračke kao manijak, a i prstićima grebe, baš ju muči. S druge strane, uopće se ne vidi ništa, nije natečeno, crveno niti ima naznaka. Mislim da ćemo se namučiti još dosta vremena.
    Gdje vaše bebe spavaju? Planirala sam ovaj mjesec prelazak u njezinu sobu. Doslovno su vrata do vrata i krevetić bi bio pored vrata tako da nije nikakva udaljenost. Ali ona je toliko pokvarila spavanje da sad već nekoliko tjedana ne samo da ne spava u svojoj sobi, nego ne spava ni u svom krevetiću već s nama!!! A to nikad nisam htjela i baš sam nezadovoljna što je tako

    A što da ti kažem, starijeg smo tek sad potjerali u svoj krevet (koji je isto u našoj sobi😁), a L nije noć jednu valjda odspavao u krevetiću, s nama je od početka. Meni je jednostavno tako lakše jer ga dojim ponekad zilijun puta po noći, a i navikla sam se na to još od starijeg. Nerijetko smo svi 4 u krevetu našem 😅 neka netko drugi da savjet haha

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Evo sad ima i temperaturu🤦‍♀️ ja ne kuzim na kaj god da mjerim drugacija ispadne, neznam kako cu prezivjeti noc haha
    A ona slini vec mjesec dana tak da ja to nis ne kuzim😂 odvest cu ju sutra pedijatrici nek ona nju pogleda, bar da znam dal su zubi da ne brinem
    Nasa s nama u sobi spava jer nema ni izbora😂 a i lakse mi je kad je pored kreveta joj vratit dudu i uspavat ak se probudi, a ti probaj sa drugom sobom pa ces vidjet, mozda bude super😁🤞

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Zara7

    Bananica80

    Bok cure! Upadam sa proljetnih beba s pitanjem za vas jer sve imate sad malo vece bebice. Kad ste pocele svoje bebe kupati sa samponima i koju kozmetiku koristite? Trazim preporuku za nesto sto blaze i prirodnije, bez parfema po mogucnosti. Ja koristim za sebe Biobazu i tako bi nesto htjela i za bebu. A ne stizem od posla oko bebe nista guglat. Nije mi prob i skuplje platiti samo da je oke. Mislila sam mozda Mustelu uzeti, cula sam da je dobra. Jel to oke? A sta od krema za sunce koristite? Malo me zblesio internet jer sam nasla u recenzijama za Mustelu da je puna nekih nano cestica. I sad ne znam kako uopce pretrazivati proizvode za te nano cestice - tj sta upada u to uopce. Jel koja cula za to?
    Još uvijek ga kupam samo toplom vodom (za kosu koristim Mustelu za tjemenicu jer je krcat) . Od krema za sunce su ti sigurne i provjerene Badger SPf 30 i Alphanova SPF 50 .😊

    Di kupujes te kreme? I da li ih mazete po rukama recimo kad su u kolicima pa su im samo rukice na suncu? 

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Bok cure, sad cu se ja raspisati jer nisam dugo  a vidim da ste svasta pisale 🙈
    Zara7 hvala ti puno na lijepim rijecima i utjesi, doci ce sve na svoje vjerujem, samo bude takvih dana kad je covjek ekstra nezadovoljan sam sa sobom 🙈
    Za scenu tebe i muza kak zaspite navecer totalno kuzim, tak nama bude od jedne bebalice, di nece vama s njima dvojicom 🙈 kako je sad maleni i budenje i cicanje po noci, jel skok pri kraju mozda?
    Mi bome isto pocele slabije spavati, nocas mi se 5 puta budila, sreca brzo zaspi, ali svaki put mora na cicu da bi se umirila i zaspala.. i isto je pocela udarati nogama u kreveticu kak ste pisali, to bas bude agresivno 😂😂
    Kad smo vec kod krevetica, ona spava u svom od treceg dana otkad smo dosle doma, sjecam se da je samo prve dvije noci bila s nama u krevetu, a onda sam ju stavila u kinderbet.. mozda bi bila i duze da mi ne spavamo na krevetu-kaucu pa mozemo svi troje biti samo ako poprek spavamo, a onda smo muz i ja spigani i nemremo tak bas na duge staze 🙈 isto ju mogu prebaciti samo u kuhinju da nije s nama jer smo trenutno u jako malom stanu 😅 selimo se ove godine u veci, ali svejedno ju necu jos stavljati u drugu sobu sigurno.. ti nam majjja javi ako se odlucite kako je proslo to kod vas 🤗

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Elia jeste bile kod pedijatrice? Moguce da su stvarno zubici, mogu vec biti... negdje sam procitala da znaju oni stvarno duugo sliniti i svasta zvakati pa zibic izbije tjednima kasnije..
    A kod nas cure moje ne izbijaju njoj zubi, neg meni, umnjak mi je krenuo i ubit cu se haha samo da se ne upali, nez kako bih kombinirala koktele lijekova uz dojenje i sta bih uopce smjela piti 🙄
    Sto se kupanja tice, ja ju jos uvijek ugl u vodi s bademovim uljem perem, kosicu, iako ima 3 svijetle dlake na glavi doslovno 😂 s mustela šamponom, a za tjemenicu sam koristila mustela kremu i bademovo ulje isto, to mi je bilo najucinkovitije... sto se spf-a tice, procitala sam da im je koza jako tanka i osjetljiva do 6. mj. pa se do tad ni ne preporuca mazati spf uopce, a kad se krene mazati trebalo bi ga oprati s uljni nekim cistacem, neki avenov je navodno dobar, pronadjem pa vam posaljem ak ce koga zanimati.

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    P.s. madrac isto Ikein imam, a Alphanova kreme sam nedavno narucila preko ljekarna online, imali su 30%, super mi je ta stranica, cesto imaju popuste i sve super brzo i lijepo dodje pa si poprati tamo.

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ana_Maria

    P.s. madrac isto Ikein imam, a Alphanova kreme sam nedavno narucila preko ljekarna online, imali su 30%, super mi je ta stranica, cesto imaju popuste i sve super brzo i lijepo dodje pa si poprati tamo.

    Hvala🤗 mi nismo bili kod pedijatra jer njoj jucer kao da nista nije bilo pa mi je bilo glupo ic haha, neznam na kraju zakaj je imala temp, al proslo je pa cemo vidjet
    Nisam nikad cula za te uljne cistace, hvala na info😁 prpbat cu je ne mazat prije 6 mjeseci svakako nego izbjegavat sunce

  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Nadala sam se da je nekome uspjelo prebacivanje pa da me ohrabri, ali svima je isto. Ma još su nam mini pa mi je i žao, ali nekad, kao sinoć, prespava u miru od ponoći do 6:30 (!!), a noć prije se budila valjda svaki sat, nisam ni gledala na sat od muke. Mislim da bih se samo našetala da je u drugoj sobi.
    Elia, ima li što na vidiku od zubića? Bitno da je ona dobro.
    Ne znam uopće kako bismo izbjegle sunce. Naravno da je zatvorena u kolicima, sa svim pomagalima da bude u sjeni, ali sigurna sam da ju sunce dotiče i baš je jako pa me strah jer je svijetla. Stavila sam joj par puta mrvicu na obraze, jer bi iz šetnje došla crvenih obraza, ali možda od vrućine ili što. Navečer se uvijek umiva, ali možemo probati taj čistač, Ana_Maria, daj preporuku. Nisam pametna s ovim suncem.
    Recimo, vruće je, ali me strah izaći bez jaknice i kapice ako puše predvečer. Stalno svlači, oblači, sve me zbunjuje. Ovi turisti svi goli šeću, bebe bez čarapica, u kratkim rukavima. Moja jadna viri ispod kapice.
    E i nadam se da je umnjak na miru haha pa kud sad?

    11/23 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.