Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    iness88

    Ja sam na sto muka…što više kolica gledam nikako da se odlučim i da kupimo…Može jedno pitanje kako ste se dogovorili za ime. Za prvo troje smo jednoglasno ,al sad nikako. Odlučili smo da svatko od djece i nas dvoje da po jedan prijedlog,al sad se ni od tih pet ne možemo složiti. Za curicu smo se bili dogovorili,al ipak je dečko 🙈


    Ajme, suosjećam. Mislila sam da će dati ime biti slatka muka ali ajme meni, pa nikako da mi se nešto baš svidi. Dogovorimo se muž i ja za ime, sljedeći dan se gledamo i samo čekamo koji će prvi reći da nam se ipak ne sviđa… kaže jučer ajmo pričekati dok se rodi pa kad ga vidimo znat ćemo, ali nema sanse jer toliki kampanjac baš i nisam 

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    klarolina

    iness88

    Ja sam na sto muka…što više kolica gledam nikako da se odlučim i da kupimo…Može jedno pitanje kako ste se dogovorili za ime. Za prvo troje smo jednoglasno ,al sad nikako. Odlučili smo da svatko od djece i nas dvoje da po jedan prijedlog,al sad se ni od tih pet ne možemo složiti. Za curicu smo se bili dogovorili,al ipak je dečko 🙈

    Ajme, suosjećam. Mislila sam da će dati ime biti slatka muka ali ajme meni, pa nikako da mi se nešto baš svidi. Dogovorimo se muž i ja za ime, sljedeći dan se gledamo i samo čekamo koji će prvi reći da nam se ipak ne sviđa… kaže jučer ajmo pričekati dok se rodi pa kad ga vidimo znat ćemo, ali nema sanse jer toliki kampanjac baš i nisam


    Evo moja prijateljica rodila prije 2 tjedna, jos se nisu odlucili za ime a do petka trebaju prijaviti bebu😅 mama, tata i seka svi su dali prijedlog ali nikako da odaberu, mislim cak da ce ic i na opciju 2 imena..
    Mi isto ne znamo koje bi, imamo par opcija pa smo se dog pricekat dok se rodi..a za curu smo znali odma od pocetka koje cemo ime dat, sad za decka nikako odlucit🙈

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    ancy2010

    klarolina

    iness88

    Ja sam na sto muka…što više kolica gledam nikako da se odlučim i da kupimo…Može jedno pitanje kako ste se dogovorili za ime. Za prvo troje smo jednoglasno ,al sad nikako. Odlučili smo da svatko od djece i nas dvoje da po jedan prijedlog,al sad se ni od tih pet ne možemo složiti. Za curicu smo se bili dogovorili,al ipak je dečko 🙈

    Ajme, suosjećam. Mislila sam da će dati ime biti slatka muka ali ajme meni, pa nikako da mi se nešto baš svidi. Dogovorimo se muž i ja za ime, sljedeći dan se gledamo i samo čekamo koji će prvi reći da nam se ipak ne sviđa… kaže jučer ajmo pričekati dok se rodi pa kad ga vidimo znat ćemo, ali nema sanse jer toliki kampanjac baš i nisam

    Evo moja prijateljica rodila prije 2 tjedna, jos se nisu odlucili za ime a do petka trebaju prijaviti bebu😅 mama, tata i seka svi su dali prijedlog ali nikako da odaberu, mislim cak da ce ic i na opciju 2 imena..
    Mi isto ne znamo koje bi, imamo par opcija pa smo se dog pricekat dok se rodi..a za curu smo znali odma od pocetka koje cemo ime dat, sad za decka nikako odlucit🙈


    Vidis to je zanimljivo,mi smo se za decka odma odlucili za ime. I zato je curka. 🤣
    Nacelno imamo ime i za curu ali mi nije to 100% nekako se jos uvijek neckam. Dok za decka za doslovno 10 minuta se dogovorili i znamo da je to to ime 😑 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    ancy2010

    klarolina

    iness88

    Ja sam na sto muka…što više kolica gledam nikako da se odlučim i da kupimo…Može jedno pitanje kako ste se dogovorili za ime. Za prvo troje smo jednoglasno ,al sad nikako. Odlučili smo da svatko od djece i nas dvoje da po jedan prijedlog,al sad se ni od tih pet ne možemo složiti. Za curicu smo se bili dogovorili,al ipak je dečko 🙈

    Ajme, suosjećam. Mislila sam da će dati ime biti slatka muka ali ajme meni, pa nikako da mi se nešto baš svidi. Dogovorimo se muž i ja za ime, sljedeći dan se gledamo i samo čekamo koji će prvi reći da nam se ipak ne sviđa… kaže jučer ajmo pričekati dok se rodi pa kad ga vidimo znat ćemo, ali nema sanse jer toliki kampanjac baš i nisam

    Evo moja prijateljica rodila prije 2 tjedna, jos se nisu odlucili za ime a do petka trebaju prijaviti bebu😅 mama, tata i seka svi su dali prijedlog ali nikako da odaberu, mislim cak da ce ic i na opciju 2 imena..
    Mi isto ne znamo koje bi, imamo par opcija pa smo se dog pricekat dok se rodi..a za curu smo znali odma od pocetka koje cemo ime dat, sad za decka nikako odlucit🙈

    Vidis to je zanimljivo,mi smo se za decka odma odlucili za ime. I zato je curka. 🤣
    Nacelno imamo ime i za curu ali mi nije to 100% nekako se jos uvijek neckam. Dok za decka za doslovno 10 minuta se dogovorili i znamo da je to to ime 😑


    Mi moramo puta dva dogovorit😂😂😂😂

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    buhtlica23


    Da trebaju se kolica kupit, mi smo kupili prije 2 mj. Em da ih sto prije otplatim a i cekaju se neki modeli. Od vecih stvari kod nas je ostala AS, a mozda i krevetic. Dobili smo jedan ali nisam bas nesto odusevljena sa njim. Pa se neckamo ocemo kupovat novi ili ne. I onda higijenske potrepstine za mene, i bebaca komprese sterilne,fiziolosku,cepice, i toplomjer. Ne znam kakav da uzmem. Realno svi oni sto se prislone su mi nesigurni, najvise vjerujem onom zivinom a to sa malom bebom tesko…
    Danas oprala jednu masinu robe jos i posteljine. I imam jos jednu i gotova sa pranjem robe za sada 🙂


    Buhtlice moja agonija su toplomjeri. Bolje da ti ne pricam koliko sam ih kupila, raznih. I na kraju se vratila starom, klasicnom. 
    Kupila prvo digitalni, na celo, u baby prodavnici, kao odlican, niko se nije zalio, godinama ga drzimo. Na kraju kad kupila, vidim da fula skroz. 
    Kupim digitalni pod pazuh, isto nije dobar. 
    Kupim po preporuci sa ebaya digitalni za na celo i uho. Kolegica ga koristi i kaze njoj nije nikad zakazao, ispravno pokazuje uvijek. Evo sad zadnji put pokazuje da mala nema temp, meni vruca izmjerim sa klasicnim a ono preko 39.
    Kupila i omron digitalni pod pazuh (jer te koriste u bolnici kod nas) kontam ako bolnica koristi, valjda su dobri. I nisam odusevljena. On tebi bione nakon par sekundi i nastavi mjeriti temp poslije toga. Pise tako i u uputstvu. Pa koji vrag bipces onda.
    I na kraju posto nema za kupit zivinih kupim klasicni taj pod ruku (u guzu) na bazi mixa nekih hem.elemenata (ali izgleda isto kao zivin). Prepoznaces ga po pakovanju jer na vrhu ima zeleni cep za istresanje. I kostao je oko 45kn. Defintivno najbolji i sad samo njega koristim.

    Moja preporuka stvarno nemojte bacat pare na sve te silne toplomjere. Ja sam agoniju prosla sa njima.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Jeste vi uzimale bazu koja se okreće ?


    Prije 2 godine, kad sam kupovala za 1.curku niko nije ni spominjao baze za jaja i okretanje. 😊 Licno mislim da baza za jaje nije potrebna. Jer sam ja jaje uvijek vadila i nosila, nissm ga ostavljala u autu, pa da moram dijete zavlacit u autu.
    Uglavnom, gledala sam najlaganija kolica, jer sam tad zivjela na 4.spratu bez lifta. Kupili kolica 2 u 1, koje se sastoji od jajeta i sportsko sjedalala, koje se pretvori ajmo reci kao u kosaru, u nultom polozaju. Jer kad se tako spusti ima i one “ogradice” okolo, ali nije onako nafilovano. Sad imam i zimsku vrecu. I meni je to sasvim dovoljno. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    iness88

    Ja sam na sto muka…što više kolica gledam nikako da se odlučim i da kupimo…Može jedno pitanje kako ste se dogovorili za ime. Za prvo troje smo jednoglasno ,al sad nikako. Odlučili smo da svatko od djece i nas dvoje da po jedan prijedlog,al sad se ni od tih pet ne možemo složiti. Za curicu smo se bili dogovorili,al ipak je dečko 🙈


    Mi se iz prve dogovorili 😊

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Nameone

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    santina

    BlairWaldorf

    Jeste vi uzimale bazu koja se okreće ?

    Prije 2 godine, kad sam kupovala za 1.curku niko nije ni spominjao baze za jaja i okretanje. 😊 Licno mislim da baza za jaje nije potrebna. Jer sam ja jaje uvijek vadila i nosila, nissm ga ostavljala u autu, pa da moram dijete zavlacit u autu.
    Uglavnom, gledala sam najlaganija kolica, jer sam tad zivjela na 4.spratu bez lifta. Kupili kolica 2 u 1, koje se sastoji od jajeta i sportsko sjedalala, koje se pretvori ajmo reci kao u kosaru, u nultom polozaju. Jer kad se tako spusti ima i one “ogradice” okolo, ali nije onako nafilovano. Sad imam i zimsku vrecu. I meni je to sasvim dovoljno.


    Slažem se za bazu za jaje, ok je za duža putovanja, ali za kratke gradske relacije nikako, jako nezgodno. A po nekim istrazivanjima cak je i sigurnije vezati jaje pojasom, tj nema razlike. I budimo realni. Na kraju sam svoju izvadila i vratila tek kad je dosla i nova stolica.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    santina

    BlairWaldorf

    Jeste vi uzimale bazu koja se okreće ?

    Prije 2 godine, kad sam kupovala za 1.curku niko nije ni spominjao baze za jaja i okretanje. 😊 Licno mislim da baza za jaje nije potrebna. Jer sam ja jaje uvijek vadila i nosila, nissm ga ostavljala u autu, pa da moram dijete zavlacit u autu.
    Uglavnom, gledala sam najlaganija kolica, jer sam tad zivjela na 4.spratu bez lifta. Kupili kolica 2 u 1, koje se sastoji od jajeta i sportsko sjedalala, koje se pretvori ajmo reci kao u kosaru, u nultom polozaju. Jer kad se tako spusti ima i one “ogradice” okolo, ali nije onako nafilovano. Sad imam i zimsku vrecu. I meni je to sasvim dovoljno.


    Pa poanta je i u tome da kad vadim jaje van i onda ga vracam da to imam samo na klik, a ne da moram pojasom vezati. 

    To mi itekako stedi vrijeme (x2) jer je sve na klik i osjecam se s njom sigurnije. Al dobro, svatko ce kako njemu odgovara. Meni bez toga (i jos okretno da lakse ili bebe ili cijelo jaje u garazi izvadim) ne dolazi u obzir 😀 A uostalom, ta ista baza je za kasniju grupu tak da bi ionak tu istu bazu morala kupiti za xy mjeseci. A ovako sam to u startu rijesila.

    Al mi smo ljudi koji cesto idu s autom. Nekome tko ga ne koristi cesto mozda nije bitno. Ali svakak ce ionak morat kupit isofix (neovisno jel okretan ili ne) kad dijete preraste jaje.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Nameone

    santina

    BlairWaldorf

    Jeste vi uzimale bazu koja se okreće ?

    Prije 2 godine, kad sam kupovala za 1.curku niko nije ni spominjao baze za jaja i okretanje. 😊 Licno mislim da baza za jaje nije potrebna. Jer sam ja jaje uvijek vadila i nosila, nissm ga ostavljala u autu, pa da moram dijete zavlacit u autu.
    Uglavnom, gledala sam najlaganija kolica, jer sam tad zivjela na 4.spratu bez lifta. Kupili kolica 2 u 1, koje se sastoji od jajeta i sportsko sjedalala, koje se pretvori ajmo reci kao u kosaru, u nultom polozaju. Jer kad se tako spusti ima i one “ogradice” okolo, ali nije onako nafilovano. Sad imam i zimsku vrecu. I meni je to sasvim dovoljno.

    Slažem se za bazu za jaje, ok je za duža putovanja, ali za kratke gradske relacije nikako, jako nezgodno. A po nekim istrazivanjima cak je i sigurnije vezati jaje pojasom, tj nema razlike. I budimo realni. Na kraju sam svoju izvadila i vratila tek kad je dosla i nova stolica.


    Zasto je nezgodno za kratke relacije? 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.