Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Salvatore19

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Dal je svejedno kojo trudnicki tecaj se prode kako bi muz mogao biti na porodu? Vidim da bolnice organiziraju svoje tecajeve, ima rodin, svasta nesta. Ili je bitno imat neki i to je to? 
    Vecina tih tecajeva je u radno vrijeme, sto je glupo. Bar ovi po bolnicama koje sam ja gledala

    👱‍♀️ 28god
    🙎‍♂️ 30god
    💙👶 baby V
    18.11.2022. 💙

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Salvatore19

    Dal je svejedno kojo trudnicki tecaj se prode kako bi muz mogao biti na porodu? Vidim da bolnice organiziraju svoje tecajeve, ima rodin, svasta nesta. Ili je bitno imat neki i to je to?
    Vecina tih tecajeva je u radno vrijeme, sto je glupo. Bar ovi po bolnicama koje sam ja gledala


    Mi smo online rodin i kad smo zavrsili sve etape na mail je dosla potvrda. No to morate vidjeti sa rodilistem u kojem cete rodit. Jer nije isto u ZG,St,Os… Negdje bas traze da bude onaj tecaj sto se placa cc 500kn 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Mi imamo potvrdu od lani, kaj sad opet moram to Rodino slusati?
    Ionak mi nije bilo koristi od toga nikakve 😂.
    Muz nije mogao na porod zbog covida.


    Mora se za svaku trudnocu ponovo, tako je meni receno kad sam pitala. Jer me isto zanimalo vrijedi li ta potvrda za sve buduce trudnoce..

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Lonmi

    Mi imamo potvrdu od lani, kaj sad opet moram to Rodino slusati?
    Ionak mi nije bilo koristi od toga nikakve 😂.
    Muz nije mogao na porod zbog covida.

    Mora se za svaku trudnocu ponovo, tako je meni receno kad sam pitala. Jer me isto zanimalo vrijedi li ta potvrda za sve buduce trudnoce..


    A daj uzas. Slala sam mail sad u rodiliste. 

    Evo nas sa pregleda. 1450g, sve ok. Uloziva za vrsak prsta, ali to je uredan nalaz, pogotovo za viserotku 😊. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1284

    Prijavi adminu

    Večer cure 🥰 Satsuke čuvaj se i pij puno biti će sve ok

         Meni dr nije ništa rekla o tome da trebamo proći neki tečaj da bi muž mogao prisustvovati na porodu 🤔sada dali netko zna kako je u Puli?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Večer cure 🥰 Satsuke čuvaj se i pij puno biti će sve ok

     Meni dr nije ništa rekla o tome da trebamo proći neki tečaj da bi muž mogao prisustvovati na porodu 🤔sada dali netko zna kako je u Puli?


    Najbolje ti je poslati mail u rodiliste,jer se svako razlikuje. U nekom moras kupit odjelo jednokratno,kapu masku i test, negdje donosis samo test na covid pa te tamo testiraju a daju ti neko njihovo odjelo. Negdje se moras testirati PCR … To sve moramo paziti jos sta ce se desavati da koronom.
    Kod nas bolnici je tecaj obavezan i bez njega ne moze biti na porodu 🙄. Nase rodiliste prihvaca online rodin tečaj ali ima rodilišta gdje taj tecaj ne priznaju nego samo onaj od dzo ili bolnice … Svakako se raspitaj iako mozda ima nekog iz Pule ko zna 🙂
    Joj sto volim Pulu, skoro svako ljeto tamo ljetujemo 😁

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Salvatore19

    Dal je svejedno kojo trudnicki tecaj se prode kako bi muz mogao biti na porodu? Vidim da bolnice organiziraju svoje tecajeve, ima rodin, svasta nesta. Ili je bitno imat neki i to je to?
    Vecina tih tecajeva je u radno vrijeme, sto je glupo. Bar ovi po bolnicama koje sam ja gledala

    Zavisi od rodilista, najbolje njih pitati 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Večer cure 🥰 Satsuke čuvaj se i pij puno biti će sve ok

     Meni dr nije ništa rekla o tome da trebamo proći neki tečaj da bi muž mogao prisustvovati na porodu 🤔sada dali netko zna kako je u Puli?


    U Puli je za pratnju obavezan polozen tr.tecaj, s time da otac mora prisustvovati na tecaju da bi dobio potvrdu. Isla sam prije 2-3 mjeseca, 2 x tjedno (4 termina ukupno) tamo u dom zdravlja kod trznice. Prije toga zvala patronaznu u puli za termin. Ti si Pazin, ako se ne varam, pa mores se javit tamo patronaznoj u domu ( ja sam ih zvala i slala mail ali mi se nisu javili, posto su mi bili blize od pule) 😀 sretno!

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1284

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    snowwhite1410

    Večer cure 🥰 Satsuke čuvaj se i pij puno biti će sve ok

    Meni dr nije ništa rekla o tome da trebamo proći neki tečaj da bi muž mogao prisustvovati na porodu 🤔sada dali netko zna kako je u Puli?

    Najbolje ti je poslati mail u rodiliste,jer se svako razlikuje. U nekom moras kupit odjelo jednokratno,kapu masku i test, negdje donosis samo test na covid pa te tamo testiraju a daju ti neko njihovo odjelo. Negdje se moras testirati PCR … To sve moramo paziti jos sta ce se desavati da koronom.
    Kod nas bolnici je tecaj obavezan i bez njega ne moze biti na porodu 🙄. Nase rodiliste prihvaca online rodin tečaj ali ima rodilišta gdje taj tecaj ne priznaju nego samo onaj od dzo ili bolnice … Svakako se raspitaj iako mozda ima nekog iz Pule ko zna 🙂
    Joj sto volim Pulu, skoro svako ljeto tamo ljetujemo 😁


    Buhtlica23 hvala ti na odgovoru ☺️ šaljem danas mail za prisustvo muža na porodu ,možda ima neki online tečaj za koji ja ne znam 😅za zaštitno odijelo znam i za covid test isto a drugo niš ne znam , baš mi je drago da voliš Pulu to je moj rodni grad odrasla sam tu u toj istoj bolnici je moja mama mene rodila prije 35 godina 😅sada ću ja jednu slatku curicu 💖
    Jel možete vi spavati ?meni je sada problem s rukama oteknu mi čak mi je teško uhvatiti i polpun da ga povučem i kušin tako me bole ruke

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1284

    Prijavi adminu

    Kokili

    snowwhite1410

    Večer cure 🥰 Satsuke čuvaj se i pij puno biti će sve ok

    Meni dr nije ništa rekla o tome da trebamo proći neki tečaj da bi muž mogao prisustvovati na porodu 🤔sada dali netko zna kako je u Puli?

    U Puli je za pratnju obavezan polozen tr.tecaj, s time da otac mora prisustvovati na tecaju da bi dobio potvrdu. Isla sam prije 2-3 mjeseca, 2 x tjedno (4 termina ukupno) tamo u dom zdravlja kod trznice. Prije toga zvala patronaznu u puli za termin. Ti si Pazin, ako se ne varam, pa mores se javit tamo patronaznoj u domu ( ja sam ih zvala i slala mail ali mi se nisu javili, posto su mi bili blize od pule) 😀 sretno!


    Jesam da sada sam u Pazinu ali sam iz Pule i rodit ću u Puli,šta si ti otišla samo do njih i pitala ili kako?😅 hvala ti puno na odgovoru valjda ću stići jer evo sutra ulazim u 32 tjedan 🙈🙈🙈

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.