Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Sada sam zvala patronažnu službu u Pazinu kažu oni da od korone nemaju tečajeve 😭i da bez problema može muž prisustvovat porodu tako da eto ne moramo na tečaj iako bi ja voljela zvati ću u Pulu još da vidim kako je tamo dali se održava 😄

    [tickerfactory.com]

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ima li koja od vas hemeroide? Imam valjda 3 razlicite kreme, stavljam led, ali ovako nesto do zadnjeg tromjesecja nisam nikad vidjela ni osjetila 😥😭. Ne znam vise sto bih.

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    razigrana

    Ima li koja od vas hemeroide? Imam valjda 3 razlicite kreme, stavljam led, ali ovako nesto do zadnjeg tromjesecja nisam nikad vidjela ni osjetila 😥😭. Ne znam vise sto bih.


    Ja sam ih dobila na kraju prve trudnoce, pred sam kraj doslovno mozda tjedan dva pred porod.. Nakon poroda se dugo nisu povukli iako sam mazala sa svime i svacim pd tih kremica sto imaju na trzistu..i sad su mi se opet vratili a imam jos 2mj do poroda ako izguram. Iskreno ne znam dal ima vajde pokusavati ih lijeciti sada pogotovo zbog pritiska koji ce biti sve veci sto trudnoca dalje ide.. I ja jedva cekam rijesiti ih se😤🤐😑

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    Sljedeci pregled 9.5

    [tickerfactory.com]

  • Kokili

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Sada sam zvala patronažnu službu u Pazinu kažu oni da od korone nemaju tečajeve 😭i da bez problema može muž prisustvovat porodu tako da eto ne moramo na tečaj iako bi ja voljela zvati ću u Pulu još da vidim kako je tamo dali se održava 😄


    Zanimljivo kako dobivamo oprecne informacije 😂

    32 ♏👩‍🦰,32♉🧔
    Pokusaji od 10/20
    ⏸ 5.3.2022 💜
    4.11.2022. Luna 💜

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Lavendera

    razigrana

    Ima li koja od vas hemeroide? Imam valjda 3 razlicite kreme, stavljam led, ali ovako nesto do zadnjeg tromjesecja nisam nikad vidjela ni osjetila 😥😭. Ne znam vise sto bih.

    Ja sam ih dobila na kraju prve trudnoce, pred sam kraj doslovno mozda tjedan dva pred porod.. Nakon poroda se dugo nisu povukli iako sam mazala sa svime i svacim pd tih kremica sto imaju na trzistu..i sad su mi se opet vratili a imam jos 2mj do poroda ako izguram. Iskreno ne znam dal ima vajde pokusavati ih lijeciti sada pogotovo zbog pritiska koji ce biti sve veci sto trudnoca dalje ide.. I ja jedva cekam rijesiti ih se😤🤐😑


    A bas je uzas 😭, nisam tako nesto nikad dozivjela, bas pece…

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Sreca ♥️

    ancy2010

    Ana_

    Cure, hvala na info.
    E onda je sad otprilike to vrijeme kad bih trebala vadit.
    Nakon hospitalizacije sam stalno u TA na kontrolama pa ću pitati dr da mi uz ogtt da odmah i to da vadim. Izgleda da će me i dalje tu pratiti i da ću sve kod njih rjesavati 🤷🏼‍♀️

    U Splitu sve trudnice vade na pocetku i na kraju trudnoce bez obzira na nalaz, poz ili neg, ja sam tako vadila u prvoj trudnoci, pa kad sam imala spontani i sad u ovoj na pocetku neki u 7-8 tjednu, i ceka me sad opet tamo oko 34 tjedna ..u nekim gradovima vade samo npr u prvoj trudnoci, kasnije ne, negdi samo na pocetku trudnoce, tako da ti se najbolje raspitat kod svog gin

    Nije istina, ja sam iz st i negativan faktor imam, iduci tj moram opet i onda opet u 34 tj, prvi put vadila u 8 tjednu.
    Isto tako sam imala 2 spontana prije ove trudnoce, da je bilo sve ok takoder sam morala u 6 i u 8 mjesecu trudnoce. Iza oba spontana sam primila cijepivo, koje ide i iza poroda….
    Svakako negativne trudnice vade krv 3puta u trudnoci


    Ma mislila sam da sve bilo poz ili neg vade bar dva puta,ja sam pozitivna pa me slala 2 puta svaki put a pozitivna sam, pise i na nalazu da negativne idu 3 puta..dok npr neke cure iz drugih gradova idu sam jedan put na pocetku trudnoce kasnije ih vise ne salju

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Salvatore19

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Mene upravo zvala patronazna sestra, rekla je da je dobila info od moje gin, i da bi dosla iduci tj do nas, i jos jednom pred porod. Zivimo u Zagrebu. Bas me iznenadilo, skoro se nisam javila na nepoznati broj 🤣 
    Sto ocekivati kad dode prvi put? Ne znam sto bi trebala raditi, ili ju pitati? 
    Znam da dolazi patronaza nakon poroda, al 2x prije poroda mi je cudno. 

    👱‍♀️ 28god
    🙎‍♂️ 30god
    💙👶 baby V
    18.11.2022. 💙

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Salvatore19

    Mene upravo zvala patronazna sestra, rekla je da je dobila info od moje gin, i da bi dosla iduci tj do nas, i jos jednom pred porod. Zivimo u Zagrebu. Bas me iznenadilo, skoro se nisam javila na nepoznati broj 🤣
    Sto ocekivati kad dode prvi put? Ne znam sto bi trebala raditi, ili ju pitati?
    Znam da dolazi patronaza nakon poroda, al 2x prije poroda mi je cudno.


    I meni je dolazila prije i nakon poroda, pa je dosla kad je mala imala 6 miseci pa 12 miseci pa 2 godine, to im je isto nesto novo, kao moraju pratit razvoj do 3 godine, tako da je ocekujem i sad da ce doc..možeš je pitat sve sta te zanima, vezano za porod, babinje, dojenje..sta mozes ocekivat nakon vaginalnog poroda, sta nakon carskog ako do njega dode..tako sam i ja otprilike 😊

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • leptirić007

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Salvatore19

    Mene upravo zvala patronazna sestra, rekla je da je dobila info od moje gin, i da bi dosla iduci tj do nas, i jos jednom pred porod. Zivimo u Zagrebu. Bas me iznenadilo, skoro se nisam javila na nepoznati broj 🤣
    Sto ocekivati kad dode prvi put? Ne znam sto bi trebala raditi, ili ju pitati?
    Znam da dolazi patronaza nakon poroda, al 2x prije poroda mi je cudno.


    to ti je projekt Grada Zagreba….traje već jedno 2,3 godine pri čemu bi patronažne trebale obilaziti i prije poroda trudnice….u mom domu zdravlja gdje je ginekologica čak su obljepljeni i plakati za to….

    [lilypie.com]

  • Avatar Ajetam

    Ajetam

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Hej cure kako ste? Ja sam malo aktivna pa malo samo citam, ali svaku vecer sve popratim :)) Htjela sam podijeliti s vama da smo kupili Nosiboo, jer me pomisao na dvoje djece, ususavac nasred sobe i sina koji se penje na usisavac cinila anksioznom🙈. Do sad smo nos cistili pomocu onih nastavak za usisavac i to je funkcioniralo dok mi je sin bio beba, sad s godinu i pol nema sanse. 

    Od jucer smrca i kaslje i danas smo cistili s Nosiboo. Dakle, ja sam odusevljena koliko izvuce, bas slajma i jako brzo, s usisavacem nikad nismo toliko uspjeli, i puno mi je lakse posjesti ga u krilo i cistiti nego usisavacem. Morala sam podijeliti odusevljenje jer ako je netko u dilemi (i ja sam bila), apsolutno se isplati! Prije ciscenja sam nasrocala u nos Sinomarin i to je to, stvarno sam odusevljena. 

    Ozujak 2021. - sinko jedinko
    10.01.2023., stize nam seka
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.