Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

BlairWaldorf

Broj poruka: 1648

Prijavi adminu

Popila magnezij direkt- prestalo. Idem tamanit slatko 🤷

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

buhtlica23

Broj poruka: 1664

Prijavi adminu

BlairWaldorf

A bol u visini pupka s desne strane ? Bas sad malo sjela, isto setala i nesto raduckala, pospremala kroz jutro i sad me kako nesto boli u tom dijelu, nelagodno .. nije strasno ali kao grč… Ne znam kako da objasnim 🙈

E to sam ja imala, vise puta. Najcesce mi se dogadalo dok lezim pa se prebrzo okrenem na drugu stranu. Tolika bol bude u visini pupka i onda se siri u cijeli stomak. S tim da se ja po 10 15 minuta nisam mogla pomaknuti od bola kad krene. Bas tako kao sto kazes grc i to veliki. Rekla sam dr. par puta nije pridavala preveliku vaznost tome. Tako da je to najvjerovatnije normalno…

7.4.22 ➕
    Prva BETA 11.4.2022. 318,8 ♥️🤞
    Druga BETA 13.4.2022. 885♥️🤞prvi pregled kuca ♥️ junačko!
    Termin 13.12.2022
    🤵31 👰28
    Novalac

[lilypie.com]

BlairWaldorf

Prijavi adminu

snowwhite1410

Cure 🤗 kako ste ? Jel vi imate iscjedak ja danas imam onako bijeli gusti sada mi je krenuo možda sam se jutros preforsirala 😭hodam cijelo jutro i bol onako u desni jajnik pa u lijevo isto ali kratko sada ću odmorit 🙃i za spavaćice ja sam jučer gledala KiK ima od 50-70 kn ali fali im kopčanje ja bi kupila jednu spavaćicu jednu pidžamu na kopčanje u Puli u rodilištu obučeš njihovu spavaćicu a kasnije u sobi imaš svoje a za vizitu ne znam dali pregledaju u sobi 😅 uglavnom bliži se porod evo me u 31 tjednu ☺️ Još malo

Meni je bio iscjedak prije 2 tjedna jedna cura mi je tu rekla da je rodnice čisti od bakterija i da se to povremeno dešava. 

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

BlairWaldorf

Prijavi adminu

buhtlica23

BlairWaldorf

A bol u visini pupka s desne strane ? Bas sad malo sjela, isto setala i nesto raduckala, pospremala kroz jutro i sad me kako nesto boli u tom dijelu, nelagodno .. nije strasno ali kao grč… Ne znam kako da objasnim 🙈

E to sam ja imala, vise puta. Najcesce mi se dogadalo dok lezim pa se prebrzo okrenem na drugu stranu. Tolika bol bude u visini pupka i onda se siri u cijeli stomak. S tim da se ja po 10 15 minuta nisam mogla pomaknuti od bola kad krene. Bas tako kao sto kazes grc i to veliki. Rekla sam dr. par puta nije pridavala preveliku vaznost tome. Tako da je to najvjerovatnije normalno…

Evo meni je pomogao magnezij onaj direkt kao što sam i napisala, tako da eto nije ni lose možda da pokusas s njim sljedeći put kad krene bol  

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

BlairWaldorf

Prijavi adminu

Cure ja ću onda dvije spavaćice sa onim gumbićima(moram jos guglati )  i komplet jedan, ogrtač + spavaćica… 
    https://ibb.co/S6GpgrP [ibb.co]

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

• PeTralalaa

Broj poruka: 3

Prijavi adminu

Hvala cure na odgovorima. Ni meni nije jasan moj ginekolog i bas sam razocarana. Mislim da cu ici negdje po drugo misljenje a u meduvremenu cu si uzeti aparatic i doma mjeriti razinu secera cisto da znam kakav je…

• marinelammm

Broj poruka: 107

Prijavi adminu

Ćaoo,
    Zanima me jel neka imala problema s trtičnom kosti. Kao mala sam pala na trtičnu kost i nisam je išla nikada slikati a jednom kad sam bila na masaži kod kiropraktičara rekao je da je to sve oko trtične kosti zadebljano pa se malo brinem kako bi prošao prirodan porod i bi li bile neke posljedice. Ako je neka imala problema s istom stvari i ako je već rodila kako je protekao porod i poslije poroda. 

Lucija91

Broj poruka: 77

Prijavi adminu

PeTralalaa

Hvala cure na odgovorima. Ni meni nije jasan moj ginekolog i bas sam razocarana. Mislim da cu ici negdje po drugo misljenje a u meduvremenu cu si uzeti aparatic i doma mjeriti razinu secera cisto da znam kakav je…

I mene je iznenadio gin… To vam je najpametnije 😉 

👧 31 👦 32
    Mom of 1 (Viktorija) 1/20
    Missed ab. 💔 8 tt.

Angeleyes

Broj poruka: 518

Prijavi adminu

Nameone

Angeleyes

Nameone

Split nema vizitu di se sire noge, jedino ako bas boli da se ne mozes ustati ili neko cudno krvarenje.
    Bar je meni nije bilo.

I sigurno daju svoje spavacice za porod?

Moras biti u njihovoj na porodu. Kasnije kako zelis. Meni su iskreno bile lakse njihove, zadnji dan sam obukla svoju cisto da se osjecam bolje. Iza poroda mi nije bas ni bilo do presvlacenja.

Pa i draže mi je da sam u njihovoj dok cijeli proces traje, svakalo bolje. :)

33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    [lilypie.com]

levanati95

Broj poruka: 41

Prijavi adminu

Ja sam spavavice narucila preko fejsa, Marina - oprema za trudnice. 3 komada za 199kn plus besplatna postarina. Uzela sam si 2broja vecu i odlicna mi je, cak mi skoro i koljena prekrije, bojala sam se da ce bit prekratke, a visoka sam 175cm. Oni imaju i pakete sa ogrtacem, pa si pogledajte. Meni je doslo dpd-om za 2 ili 3 dana. Javila se njima u inbox, tamo mi je teta poslikala kojih spavacica ima u tom broju, ja odabrala i to je to 😊

17.03. ➕
    01.04. UZV, imamo srčeko ❤
    OTP 19.11 🥰
    29.09. - 32tj+1 - stigao nam Karlo 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.