Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinelammm

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Lota 🌼

    Hej cure, nadam se da ste sve dobro i lako prozivljavate ovu vrucinu, jer ja sam evo na mukama, bas mi tesko pada.
    Imam kratko pitanjce, trenutno sam u 11tt i imam neke onako povremene bolove na lijevoj strani maternice, nisu jaki, ali ono, nelagodni pa me zanima jel itko to prozivljavao ? Jel to razlog za uzbunu ili ? Evo vec dva dana traje.


    Sve je to normalno ja sam to doživila i još doživljavam, to je širenje maternice, ligamenata

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    marinelammm

    Lota 🌼

    Hej cure, nadam se da ste sve dobro i lako prozivljavate ovu vrucinu, jer ja sam evo na mukama, bas mi tesko pada.
    Imam kratko pitanjce, trenutno sam u 11tt i imam neke onako povremene bolove na lijevoj strani maternice, nisu jaki, ali ono, nelagodni pa me zanima jel itko to prozivljavao ? Jel to razlog za uzbunu ili ? Evo vec dva dana traje.

    Sve je to normalno ja sam to doživila i još doživljavam, to je širenje maternice, ligamenata


    I ja isto svakodnevno…

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lavendera nekako cemo se snaci. Da slazem se, kad su bolesni onda je posebno tesko, samo bi se nosili. Moramo se paziti korone i ostalog, vjerojatno ce na jesen opet biti ludilo s tim.
    Ja cu onda donijeti natrag ovu ljulju, ionako trebam za 2 bebu, pa cu probati, hvala na savjetu.
    .
    Joooj i ja jedva cekam zimsku bebicu 🥰❤️. Poklon pod bor, najljepši 🥰

    Ajme cure, znate kad se najgore osjecam. Kad se otusiram. Od te tople vode se sva smezuram i krene me svaka kost boljeti na tijelu 😂😂.
    Eto ti sad opustanje pod tusem 🙉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Drage moje. 
    Jučer me uhvatila baš gadna upala mjehura. Bolovi, neugodan miris mokraće.. Uspjela sam čajevima i probiotikom lagamo ublažiti simptome.
    Doktor mi je jutros odmah prepisao Klavax, dok ne dođu rez urinolulture.
    Ima li koja sličnih iskustava ili iskustvo antibiotika u trudnoći? Inače sam operirala obostrano refluks, i dugo sam se borila sa uro infekcijama tako da sam se ovoga i bojala.
    Uzela sam i D manozu te pijem dosta tekućine i probiotike.
    Imate li još koji savjet? 

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Cure jutro 😁dali vama ide krv iz nosa ? Meni u zadnje vrijeme ide sinoć mi je samo odjednom počeo nos krvariti


    I meni bude kad ispusem nos u ovoj a i u prvoj trudnoci mi je tako bilo i to lijeva nosnica cesce nego desna..inace mi nikad u zivotu nije isla krv iz nosa tako da sam se u prvoj trudnoci bas pripala pa mi je gin rekla da je to sve normalno radi sirenja krvnih žila i sl. I trajalo mi je kroz cilu trudnocu 

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Nestao hematom, dobila eserihiju 🙈 pecka me dosta, i idem cesto na wc….
    o zeljezu niskom, hemoglobinu i tlaku da ne pricam… danas mi se 2 sata vrtilo
    odgodili smo vec jednom svadbu no 31.7 je def to je za par dana
    pijem ferosanol i prirodne sokove za zeljezo…. ima li jos itko ikakav savjet za krvnu sliku u trudnoci? hvala vam ❤️

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    i u 16 tjednu nismo mogli vidit spol 🙈 svi mi govore 99%da je curica jer bi se pisonja vec vidio haha
    ima li istine u tom ??

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    i u 16 tjednu nismo mogli vidit spol 🙈 svi mi govore 99%da je curica jer bi se pisonja vec vidio haha
    ima li istine u tom ??


    Ne nužno. Mi isto oko 15-16tj nismo vidjeli spol da bi nedavno saznali da je dečkić. Tako da je i dalje moguće i jedno i drugo.☺️

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    ancy2010

    snowwhite1410

    Cure jutro 😁dali vama ide krv iz nosa ? Meni u zadnje vrijeme ide sinoć mi je samo odjednom počeo nos krvariti

    I meni bude kad ispusem nos u ovoj a i u prvoj trudnoci mi je tako bilo i to lijeva nosnica cesce nego desna..inace mi nikad u zivotu nije isla krv iz nosa tako da sam se u prvoj trudnoci bas pripala pa mi je gin rekla da je to sve normalno radi sirenja krvnih žila i sl. I trajalo mi je kroz cilu trudnocu


    Jutro 😁 znači isti problem kao i ja imaš 🙈🙈🙈 meni je nos od početka trudnoće u katastrofa stanju ili curi ili je začepljen ili krvari 😩 ali dobro preživjeti cu 😅 jedino kada odem na more valjda morski zrak i sol super mi bude 😁kako si ti ancy2010?😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    UrsulaBaby

    i u 16 tjednu nismo mogli vidit spol 🙈 svi mi govore 99%da je curica jer bi se pisonja vec vidio haha
    ima li istine u tom ??


    Ja ću valjda sutra saznati u 22 tjednu jer se nije vidjelo 100%ali po onom što su visjele misle da je curica 💖 veselim se sutrašnjem pregledu 💓što se tiče pisanje ne znam dali se i to vidi drugačije 🤣samo sam čitala da se u ranim tjednima mislim već oko 11 tjedna već razvijaju spolni organi i da curice već imaju određeni broj jajašaca kako je to majka priroda tako napravila ☺️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.