Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • iness88

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozz,evo da vam se i ja pridružim zm je bila krajem 4mj. Ova beba nas je zaista iznenadila jer sam ostala trudna unatoč kontracepciji 🙈 nakon početnog šoka sada smo sve to prihvatili i veselimo se. Jučer sam bila na kontroli i rekao je dr da sam 11+5

    👩‍❤️‍👨-2007 💙❤️💙💙
    Čekamo 👶 03.02.2023

  • Doryna29

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Ja polako ulazim u 15tj. Pregled mi je 8.8. Sad se stvarno dobro osjecam, ali trebam nakon posla malo odspavati i nakon toga sam kao nova. Meni je bome trbuh vec lijepo zaokruzen, ali jos uvijek nekako sama sa sobom radim na prihvacanju tih promjena na tijelu… 
    Meni je nos cijelooo vrijeme zacepljen i stalno kisem. Nije mi curila krv sama od sebe, ali dok ispusem bude krvavog.

  • Doryna29

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    I bas mi je drago da svi imaju dobre preglede i lijepe vijesti 😊😊😊

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    UrsulaBaby

    Blair cestitam na deckicu 🥰
    i na urednoj trudnoci

    a vama curke hvala na odgovoru, jedva cekam saznat spol da mogu pomalo kupovati stvari haha

    Hvala ti ! Bas olaksanje ❤️

    Cure jesu vam stigle komplikacije ?


    Pise na stranici ministarstva da su isplate ovaj misec od 19-26.07, valjda ce danas sist🤔

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    ancy2010

    snowwhite1410

    Cure jutro 😁dali vama ide krv iz nosa ? Meni u zadnje vrijeme ide sinoć mi je samo odjednom počeo nos krvariti

    I meni bude kad ispusem nos u ovoj a i u prvoj trudnoci mi je tako bilo i to lijeva nosnica cesce nego desna..inace mi nikad u zivotu nije isla krv iz nosa tako da sam se u prvoj trudnoci bas pripala pa mi je gin rekla da je to sve normalno radi sirenja krvnih žila i sl. I trajalo mi je kroz cilu trudnocu

    Jutro 😁 znači isti problem kao i ja imaš 🙈🙈🙈 meni je nos od početka trudnoće u katastrofa stanju ili curi ili je začepljen ili krvari 😩 ali dobro preživjeti cu 😅 jedino kada odem na more valjda morski zrak i sol super mi bude 😁kako si ti ancy2010?😁


    Evo dobro sam, prosla koronu srica sa blagim simptomima, samo me 2 dana grlo bolilo i to je to, valjda cu sad bit mirna neko vrime😅 ovo mi je treci put da sam imala..
    Inace smo u điru svaki dan, s malom na moru kupamo se, uzivamo 😊
     bit ce ti sigurno lakse sta se tice sinusa, mene more spasi 

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Evo i mog trbuha kad već dijelimo ❤️

    https://ibb.co/WytKG94 [ibb.co]

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Ja nista trudnički nisam kupila, obično i nosim komotniju odjeću tako da mi nije neka promjena… Ugl sam na haljinama. Na jesen planiram kupiti neke dobre udobne tajice 😄

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1284

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Ja sam ovih dana baš dobro, glavobolja i te neke popratne tegobice su i dalje prisutne, ali što se tiče raspoloženja baš sam dobra. Imala sam posljednjih dana sa suprugom velikiiii razgovor oko poroda i mog straha te što očekivati i kako on može konkretno u tim situacijama pomoći. Budući da nam je ovo prvo, još smo prilično pogubljeni, ali sad sam puno mirnija

    Evo i mog trbuščića, malo izgleda ko beba, malo ko dupla porcija ćevapčićahttps://ibb.co/NnvYtsy [ibb.co]
    Ali ja sam morala kupovati baš dosta nove robe jer mi je sve visoki struk u ormaru


    https://ibb.co/4SM88Ht [ibb.co] evo mog trbuscica ❤️ ja i ti isti termin pa sam ti morala pokazati moj  tako i menj sve mi je usko nešto sam si kupila trudnicke tajice haljinu i dvije trenerke donji dijelovi a sada si šivam da mi ne bude dosadno pošto sam kući moram se s nečim zabavit 😄

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1284

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Evo i mog trbuha kad već dijelimo ❤️

    https://ibb.co/WytKG94 [ibb.co]


    Trbuscic lijepi 🥰🥰🥰🤰a i haljina ti baš stoji 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    BlairWaldorf

    Evo i mog trbuha kad već dijelimo ❤️

    https://ibb.co/WytKG94 [ibb.co]

    Trbuscic lijepi 🥰🥰🥰🤰a i haljina ti baš stoji 🥰


    Grudi malo nabujale sad je top 😅 i ti si slatka skroz 🤩😍

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.