Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    ancy2010

    Lonmi

    Anita1108

    Bokic cure, cestitam vam svima na super pregledima. Mene zanima ako mi moze koja od vas reci dal je vremenka razlika u pregledima skoro 6 tjedana preduga? Zadnje sam bila na pregledu 1.7., pa sam morala 1.8. medutim godisnji su i prebacili su me na 10.8. 🤔 Malo mi se to cini predugo, cak mi je i ovo do 1.8. bilo predugo p nezz sad dal bi si uplatila kod privatnika jedan pregled ili da pricekam?
    Trenutno sam 16+2tt, osim bolova u donjem dijelu leda, isijasa, tu i tamo probadanje u jajnicima drugih tegoba nemam. Hvala vam 🍀

    I ja ti imam tako zbog godisnjih, isto sam bila 01.07., a sad idem 09.08. soc ginicki, a 10.08. na 4D privat.
    A gle dugo je nama za cekati, ali ako je trudnoca uredna sve stima. Jedino da imas kakvih komplikacija onda bi bilo dugo, jer tu ipak treba cesce raditi uzv.
    Sve ce biti super i meni je koma sto tako dugo moram cekati 😒. Volim onaj osjecaj smirenosti nakon pregleda i vidjeti bebicu na uzv 😊
    .
    Cure, ja ne znam vise sta da radim s tom svojom nervozom, stalno neki stres. Svi zivi me ljute, uzrujaju, vruce vani, mala je nervozna. Eto ne prođe mi dan da nisam ljuta 😂
    Jel moze i ta nervoza imati kakvog utjecaja? Nadam se da ne. Znam da na netu svasta pise 😂
    I kad kazem da cu biti na miru, opet me nesto naljuti, u ovoj trudnoci hormoni rade onako 😂
    Pozdrav od jedne stalno stresirane trudnice 😂❤️

    Meni je moja danas rekla da mogu kroz ovaj misec ic na 3D ili 4D, ona me narucila 17.8 na redovan pregled pa ako odem oko tog datuma da joj se javim da mi pomakne termin jer da napravim pauzu između ta dva pregleda najmanje 15 dana..pisem ti jer vidim da ides 2 dana za redom


    A jel rekla zbog cega? U prosloj trudnoci sam imala isti dan, tako je ispalo i rekla je da uzv nije nista stetno. 4D je samo preko trbuha. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Lonm



    Cure, ja ne znam vise sta da radim s tom svojom nervozom, stalno neki stres. Svi zivi me ljute, uzrujaju, vruce vani, mala je nervozna. Eto ne prođe mi dan da nisam ljuta 😂
    Jel moze i ta nervoza imati kakvog utjecaja? Nadam se da ne. Znam da na netu svasta pise 😂
    I kad kazem da cu biti na miru, opet me nesto naljuti, u ovoj trudnoci hormoni rade onako 😂
    Pozdrav od jedne stalno stresirane trudnice 😂❤️


    Opet se ja ubacujem na tvoj post🤣 Suosjecam s tobom. I inace sam temperamentna osoba, muz bi mi rekao da se cesto uzrujam bez razloga. Sad se takoder trudim biti sto smirenija al cesto jednostavno ne ide. Takoder se cesto nazivciram, sto zbog gluposti sto zbog drugih oko sebe, moja mala isto nervozi kad je umorna pa nekad od umora ne moze zaspat, pa ja nervozim jer je ona nervozna i tako u krug😭 Razumijem te hahaha. Meni moja majka kaze ovako “malo se smiri jer ce ti se dijete rodit zivcano”🤣 Onda se ja nazivciram jer kao “kakve su to gluposti, svi pametujete nesto” 🙄🤷🏻‍♀️🤣
    I pozdrav od jos jedne takoder stalno stresirane trudnice 🙋🏻‍♀️💞

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Lonm



    Cure, ja ne znam vise sta da radim s tom svojom nervozom, stalno neki stres. Svi zivi me ljute, uzrujaju, vruce vani, mala je nervozna. Eto ne prođe mi dan da nisam ljuta 😂
    Jel moze i ta nervoza imati kakvog utjecaja? Nadam se da ne. Znam da na netu svasta pise 😂
    I kad kazem da cu biti na miru, opet me nesto naljuti, u ovoj trudnoci hormoni rade onako 😂
    Pozdrav od jedne stalno stresirane trudnice 😂❤️

    Opet se ja ubacujem na tvoj post🤣 Suosjecam s tobom. I inace sam temperamentna osoba, muz bi mi rekao da se cesto uzrujam bez razloga. Sad se takoder trudim biti sto smirenija al cesto jednostavno ne ide. Takoder se cesto nazivciram, sto zbog gluposti sto zbog drugih oko sebe, moja mala isto nervozi kad je umorna pa nekad od umora ne moze zaspat, pa ja nervozim jer je ona nervozna i tako u krug😭 Razumijem te hahaha. Meni moja majka kaze ovako “malo se smiri jer ce ti se dijete rodit zivcano”🤣 Onda se ja nazivciram jer kao “kakve su to gluposti, svi pametujete nesto” 🙄🤷🏻‍♀️🤣
    I pozdrav od jos jedne takoder stalno stresirane trudnice 🙋🏻‍♀️💞


    Mislim da mi s tako malom djecom ne mozemo provesti dan bez stresa 😂😂. Nema tu sad cu sjesti, opustiti se i misliti na ono sto me ne zivcira.
    Mene svi nerviraju, postala sam jako osjetljiva, stalno mislim da je sve protiv mene, emotivna sam itd., mislim da mi netko hoce pametovati 😂. Toliko se nazivciram da mi se place jer onda krenem misliti da stetim bebi u trbuhu 😬.
    Hormoni, hormoni 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Lonmi

    ancy2010

    Lonmi

    Anita1108

    Bokic cure, cestitam vam svima na super pregledima. Mene zanima ako mi moze koja od vas reci dal je vremenka razlika u pregledima skoro 6 tjedana preduga? Zadnje sam bila na pregledu 1.7., pa sam morala 1.8. medutim godisnji su i prebacili su me na 10.8. 🤔 Malo mi se to cini predugo, cak mi je i ovo do 1.8. bilo predugo p nezz sad dal bi si uplatila kod privatnika jedan pregled ili da pricekam?
    Trenutno sam 16+2tt, osim bolova u donjem dijelu leda, isijasa, tu i tamo probadanje u jajnicima drugih tegoba nemam. Hvala vam 🍀

    I ja ti imam tako zbog godisnjih, isto sam bila 01.07., a sad idem 09.08. soc ginicki, a 10.08. na 4D privat.
    A gle dugo je nama za cekati, ali ako je trudnoca uredna sve stima. Jedino da imas kakvih komplikacija onda bi bilo dugo, jer tu ipak treba cesce raditi uzv.
    Sve ce biti super i meni je koma sto tako dugo moram cekati 😒. Volim onaj osjecaj smirenosti nakon pregleda i vidjeti bebicu na uzv 😊
    .
    Cure, ja ne znam vise sta da radim s tom svojom nervozom, stalno neki stres. Svi zivi me ljute, uzrujaju, vruce vani, mala je nervozna. Eto ne prođe mi dan da nisam ljuta 😂
    Jel moze i ta nervoza imati kakvog utjecaja? Nadam se da ne. Znam da na netu svasta pise 😂
    I kad kazem da cu biti na miru, opet me nesto naljuti, u ovoj trudnoci hormoni rade onako 😂
    Pozdrav od jedne stalno stresirane trudnice 😂❤️

    Meni je moja danas rekla da mogu kroz ovaj misec ic na 3D ili 4D, ona me narucila 17.8 na redovan pregled pa ako odem oko tog datuma da joj se javim da mi pomakne termin jer da napravim pauzu između ta dva pregleda najmanje 15 dana..pisem ti jer vidim da ides 2 dana za redom

    A jel rekla zbog cega? U prosloj trudnoci sam imala isti dan, tako je ispalo i rekla je da uzv nije nista stetno. 4D je samo preko trbuha.


    Nije, rekla mi je samo da napravim pauzu, a ona inace ne voli puno gledat sa uzv, sicam se da je jedan put na pregledu rekla da ga nece puno grijat i zracit🤷

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Cure dobro jutro. Kako ste ? Stigle nam komplikacije,a jesmo bogate 😅 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Cure dobro jutro. Kako ste ? Stigle nam komplikacije,a jesmo bogate 😅


    Jutro meni tako bilo loše jučer od nosa 😭slinim uzas ubila me klima a bez klime ne mogu bas sam se jučer popodne osjećala bolesnom jutros malo bolje 🥺danas nigdje ne idem trosit cu dobivene novce preko interneta 😁😅🤣sada kada sam toliko bogata 😅vi kako ste?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Aaa snowwhite čestitke na curici i pregledu, baš mi je drago da je sve super prošlo!😍❤️♀️
    Koja si kolica kupila na kraju?

    Ja se skroz dobro osjećam, jedva čekam more. Jedino što idemo na otoke pa mi je malo frka da neću morat u bolnicu dok sam tamo, ali dobro. Neću se brinuti oko stvari koje se neće dogoditi.☺️

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Aaa snowwhite čestitke na curici i pregledu, baš mi je drago da je sve super prošlo!😍❤️♀️
    Koja si kolica kupila na kraju?

    Ja se skroz dobro osjećam, jedva čekam more. Jedino što idemo na otoke pa mi je malo frka da neću morat u bolnicu dok sam tamo, ali dobro. Neću se brinuti oko stvari koje se neće dogoditi.https://ibb.co/zbRQ4NN [ibb.co] 

    Satsuke

    Aaa snowwhite čestitke na curici i pregledu, baš mi je drago da je sve super prošlo!😍❤️♀️
    Koja si kolica kupila na kraju?

    Ja se skroz dobro osjećam, jedva čekam more. Jedino što idemo na otoke pa mi je malo frka da neću morat u bolnicu dok sam tamo, ali dobro. Neću se brinuti oko stvari koje se neće dogoditi.☺️

    https://ibb.co/zbRQ4NN [ibb.co]  ova ovdje 😁s kolicima mi je bila cijela drama plakala sam 3 dana ja sam naručila Bebetto Bresso ali su došla uzas i nisu se javljali da im vratimo kada sam pitala koliko je poštarina za Maribor 480 kn da ih vratimo tako da smo sjeli u auto i donijeli im u ducan uzela sam najbolje sto sam mogla ova su kolica jako lagana košara je teška samo 3 kg super su 670 eura meni se čini bez autosjedalic jer to ćemo posebno onu što se okreće za 360° ovdje u Hrvatskoj su ta kolica oko 6700 kn tako da ajde opet jeftinije,
    Nemoj se brinuti mi smo bili na Cresu na Malom Lošinju to nam je to za ovu godinu 🤣nema vise u hotelu Autora stvarno preporucujem 😁 ništa se neće desiti 💖 uživaj maksimalno 

    [tickerfactory.com]

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Cure dobro jutro. Kako ste ? Stigle nam komplikacije,a jesmo bogate 😅


    Koliko su stigle komplikacije,ja mislim da Ce meni bit veliki sok jer sam imala odlicnu placu al jednostavno nisam mogla izdrzat 😭😭😭

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Satsuke

    Aaa snowwhite čestitke na curici i pregledu, baš mi je drago da je sve super prošlo!😍❤️♀️
    Koja si kolica kupila na kraju?

    Ja se skroz dobro osjećam, jedva čekam more. Jedino što idemo na otoke pa mi je malo frka da neću morat u bolnicu dok sam tamo, ali dobro. Neću se brinuti oko stvari koje se neće dogoditi.https://ibb.co/zbRQ4NN [ibb.co]

    Satsuke

    Aaa snowwhite čestitke na curici i pregledu, baš mi je drago da je sve super prošlo!😍❤️♀️
    Koja si kolica kupila na kraju?

    Ja se skroz dobro osjećam, jedva čekam more. Jedino što idemo na otoke pa mi je malo frka da neću morat u bolnicu dok sam tamo, ali dobro. Neću se brinuti oko stvari koje se neće dogoditi.☺️

    https://ibb.co/zbRQ4NN [ibb.co] ova ovdje 😁s kolicima mi je bila cijela drama plakala sam 3 dana ja sam naručila Bebetto Bresso ali su došla uzas i nisu se javljali da im vratimo kada sam pitala koliko je poštarina za Maribor 480 kn da ih vratimo tako da smo sjeli u auto i donijeli im u ducan uzela sam najbolje sto sam mogla ova su kolica jako lagana košara je teška samo 3 kg super su 670 eura meni se čini bez autosjedalic jer to ćemo posebno onu što se okreće za 360° ovdje u Hrvatskoj su ta kolica oko 6700 kn tako da ajde opet jeftinije,
    Nemoj se brinuti mi smo bili na Cresu na Malom Lošinju to nam je to za ovu godinu 🤣nema vise u hotelu Autora stvarno preporucujem 😁 ništa se neće desiti 💖 uživaj maksimalno


    https://www.rajzaigracke.hr/tutis-kolica-kombinirana-uno3-2u1-black-posebno-izdanje-p362721 [rajzaigracke.hr] evo link u Hrvatskoj

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.