Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Cure,
    Evo danas dan prije termina stigla i naša curka Zora.💖
    Porod bio prirodan uz epiduralnu,jedino sam dosta popucala pa me to sad malo boli.
    Ako netko ima savjet kako tretirati ranu neka slobodno piše.😘

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Čestitke Tina ♥️♥️

  • Ana_

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Tina čestitam od ❤️
    Iz iskustva prijateljica koje su to prošle, mislim da je dobro zračiti ranu. Bar mislim da su tako rekle 🤔😊

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Tina0409

    Cure,
    Evo danas dan prije termina stigla i naša curka Zora.💖
    Porod bio prirodan uz epiduralnu,jedino sam dosta popucala pa me to sad malo boli.
    Ako netko ima savjet kako tretirati ranu neka slobodno piše.😘


    Prati sto cesce djecijim sapunom, spricsti Octeniseptom i zraciti, brze zarasta. Kad lezis, stsvi ispod sebe onaj podmetac, odvoji malo ulozak od rane i luftaj 😊

    Btw, ja sam nakon svakog mokrenja, u bolnici, ispirala ranu sa vodom. Uzela malu plasticnu flasicu sa onom dudom na vrhu (Jana) napunim tople vode i isperem. Da sto manje pipkam rukama…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Nik135

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, nisam inače aktivna na forumu, no redovno pratim teme i rasprave.
    Termin mi je prošao,  a sluzni cep je ispao jučer ujutro nakon čega sam imala redovan ctg i pregled, gdje je doktor rekao da je sve u redu, slabo se otvaram, tek prst i 3/4čl. Kontrakcije osjetim od jučer stalno, no nisu učestale. Jeli zabrinjavajuće da stalno na obris papira imam sukrvice? Rozne, smeđe do crvenkaste boje.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Ajme zene pomogajte ako ikoga ima😭 jel ijedna dobila hemeroide posle poroda? I kako lijecite!
    Ja sam na granici ludila

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.