Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Ja u zadnjih par dana bas osjetim stezanje stomaka.Najviše navečer.Bas mi je već postalo teško ovih dana,pritisak stalno na mjehur,ne spavanje po noći…

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Tina0409

    Ja u zadnjih par dana bas osjetim stezanje stomaka.Najviše navečer.Bas mi je već postalo teško ovih dana,pritisak stalno na mjehur,ne spavanje po noći…


    Nespavanje potpuno razumijem! Legneš na jedan bok pa se ukočiš i počne bolit, pa se probudiš okrečući se na drugi. Pa wc. Sva sam si teška i natečena. 

  • iness88

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    sarinjo

    iness88

    Jučer sam imala redovni pregled 1prst otvorena ,bebi glava skroz dolje u zdjelici,spremna za porod i lagani trudovi. Bebu nije uspio izmjeriti i odmah me poslao za bolnicu da naprave Ctg i procjenu bebe. Kad ono u bolnici novi gostujući doktor iz Rijeke. Jedva se i on snašao na ultrazvuku jer je stigao dan prije,al aj uspio je izbaciti mjere ali ne težinu ito nakon 30min uvz 🙈🤪. Nisu me ostavili,ali ako se što dogodi ili pojačaju bolovi da se vratim. Ako sve bude ok u ponedjeljak opet u bolnicu ctg i pregled.

    Kako osjetiš te lagane trudove? Mala bol i stvrdnjavanje trbuha ili?

    Baš smo se potrefile sve koje smo ostale s terminima skoro u dan ☺️


    Stomak me boli u dnu,osjećaj ono kao kad bole jajnici pred menstruaciju. Nekad mi se stvrdne stomak nekad ne. Čak nisam bila sigurna jesu li trudovi ili ne dok mi se to nije dogodilo na ctgu.Danas me npr 2-3 puta dolje baš probilo u sve računam krenut će,ali ništa… Jedva čekam da se porodim jer sam baš sama sebi teška,puna vode i baš mi je dosadilo. Sve poznanici oko mene s terminom su rodile,a u mene još ništa

    👩‍❤️‍👨-2007 💙❤️💙💙
    Čekamo 👶 03.02.2023

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    iness88

    sarinjo

    iness88

    Jučer sam imala redovni pregled 1prst otvorena ,bebi glava skroz dolje u zdjelici,spremna za porod i lagani trudovi. Bebu nije uspio izmjeriti i odmah me poslao za bolnicu da naprave Ctg i procjenu bebe. Kad ono u bolnici novi gostujući doktor iz Rijeke. Jedva se i on snašao na ultrazvuku jer je stigao dan prije,al aj uspio je izbaciti mjere ali ne težinu ito nakon 30min uvz 🙈🤪. Nisu me ostavili,ali ako se što dogodi ili pojačaju bolovi da se vratim. Ako sve bude ok u ponedjeljak opet u bolnicu ctg i pregled.

    Kako osjetiš te lagane trudove? Mala bol i stvrdnjavanje trbuha ili?

    Baš smo se potrefile sve koje smo ostale s terminima skoro u dan ☺️

    Stomak me boli u dnu,osjećaj ono kao kad bole jajnici pred menstruaciju. Nekad mi se stvrdne stomak nekad ne. Čak nisam bila sigurna jesu li trudovi ili ne dok mi se to nije dogodilo na ctgu.Danas me npr 2-3 puta dolje baš probilo u sve računam krenut će,ali ništa… Jedva čekam da se porodim jer sam baš sama sebi teška,puna vode i baš mi je dosadilo. Sve poznanici oko mene s terminom su rodile,a u mene još ništa


    Uf, sve te razumijem. Fizički su mi ovi posljednji tjedni najteži. 

  • Ana_

    Broj poruka: 385

    Prijavi adminu

    Evo cure da se javim i updateam.
    U subotu 21.1. stigao je naš Alex. Primljena sam s trudovima u bolnicu u petak navečer, i na kraju u subotu na carski jer se nisam otvarala.
    ❤️❤️❤️
    Došlo je i moje vrijeme očito, sve sam ispratila skoro s teme 🤣
    Ako koja cura čita koja je imala carski, može malo iskustva? Nakon koliko se ublaže bolovi da se žena može malo lakše dignuti s kreveta?
    Nakon koliko ste normalno funkcionirale? 

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ana_

    Evo cure da se javim i updateam.
    U subotu 21.1. stigao je naš Alex. Primljena sam s trudovima u bolnicu u petak navečer, i na kraju u subotu na carski jer se nisam otvarala.
    ❤️❤️❤️
    Došlo je i moje vrijeme očito, sve sam ispratila skoro s teme 🤣
    Ako koja cura čita koja je imala carski, može malo iskustva? Nakon koliko se ublaže bolovi da se žena može malo lakše dignuti s kreveta?
    Nakon koliko ste normalno funkcionirale?


    Čestitkeee 😍❤️😍🥳

  • leptirić007

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Čestitke Ana, brz oporaujak želimo!

    [lilypie.com]

  • Krijesnica206

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, zanima me kako ste se osjećale pred porod? Ja trenutno u 37+5 i povremeno osjećam grčenje u donjem dijelu trbuha, te stvrdnjavanje trbuha, ali za sad još ništa. 

    Hvala i sretno svimaaa 😊

    4.6.2022. ➕ 🤍
    Termin 9.02.2023. stiže nam dečko💙

  • iness88

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Krijesnica206

    Pozdrav žene, zanima me kako ste se osjećale pred porod? Ja trenutno u 37+5 i povremeno osjećam grčenje u donjem dijelu trbuha, te stvrdnjavanje trbuha, ali za sad još ništa.

    Hvala i sretno svimaaa 😊


    Ja sam danas 38+4 . Stvrdnjavanja trbuha i bolove osjećam već cca 3tj…Idem sama sebi već na živce. Doktor mi od 1.12 govori ,izdrži do 1.1..a evo kako je krenulo proći će i 1.2 a ja još u komadu. Sve poznanici koje su imale termin prije i poslje mene su rodile,a u mene i dalje ništa.

    👩‍❤️‍👨-2007 💙❤️💙💙
    Čekamo 👶 03.02.2023

  • Krijesnica206

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    iness88

    Krijesnica206

    Pozdrav žene, zanima me kako ste se osjećale pred porod? Ja trenutno u 37+5 i povremeno osjećam grčenje u donjem dijelu trbuha, te stvrdnjavanje trbuha, ali za sad još ništa.

    Hvala i sretno svimaaa 😊

    Ja sam danas 38+4 . Stvrdnjavanja trbuha i bolove osjećam već cca 3tj…Idem sama sebi već na živce. Doktor mi od 1.12 govori ,izdrži do 1.1..a evo kako je krenulo proći će i 1.2 a ja još u komadu. Sve poznanici koje su imale termin prije i poslje mene su rodile,a u mene i dalje ništa.


    Tako je i meni, već neko vrijeme stvrdnjavanje..
    Ajoj, držim fige da ti uskoro krene, ni ja se ne bih žalila da bude malo ranije. 
    A od jučer imam strašan poriv na čišćenje, danas nema čega se nisam primila 🙈 čula sam da i to može prethoditi porodu

    4.6.2022. ➕ 🤍
    Termin 9.02.2023. stiže nam dečko💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.