Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Cure sretno na pregledima!!!
    Romale, držim fige da se pokreće kod tebe nešto 🤞🤞🤞🎊🎊🎊
    Novasrećica, želim ti da se malecki brzo oporavi ❤️
    Čestitam na punim tjednima, idemoooo 💪💪

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Freya čestitke na 0 days to go :) 
    Ajmo cure Bela i freya!!! 
    I naravno ostale u terminu koje nemaju pregled danas, svejedno se može pokrenuti!!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Nanna

    Nanna

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Drage djevojke, slučajno sam naletjela na ovaj forum i tako mi je žao što nisam ranije ušla i razmjenjivala s vama iskustva i poruke. Već tri dana čitam vaše poruke (na preskokce, da pohvatam) i imam osjećaj kao da vas znam :). 
    Sviđa mi se kako razgovarate i pružate si podršku i stvarno imam osjećaj kad čitam kao da ste prijateljice. Trudnoća i jeste iskustvo koje je tako lijepo dijeliti s drugima :). 
    Ja sam trudna 30+4, pa bih vam se voljela pridružiti u raspravama. 
    Čestitam svim mamama koje su dobile svoje bebice! :) 
    Još jednom vas sve pozdravljam i izražavam žaljenje što nisam ranije naišla na ovo. Odličan forum! Pozz :) ;)

    👦🏻 32
    👩🏼 30
    👨‍👩‍👧 12.02.2022.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 777

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 😊
     Sretno danas na pregledima 💪💗
    Cestitam na punim tjednima 💪💗
     Sinoc manje stezanja i uspjela sam i odspavati al dizanje na wc i okretanje uzima svoj danak 😥nemogu iscekat pregled 😆
    Upitnica nasmija me na jutro 😂😂😂😂😂
    Aurora super za pregled 💪💗 bebica je bas velika 😍 super za pripreme💪 i malo setnjice uz prijatelje 💗😉 drago mi je da se seka jos bori💪💗 i samo neka tako nastavi💪 uz vas smo i saljem veliki zagrljaj i podrsku😘 i vjerujem da ce sve biti dobro 💗
    Clarissa hvala 😘  i ti si vrijedna danas 😉 sretno 😉  nasmijala si me sa oblacenjem 😂😂😂 meni su i gace “ the challenge” 😂😂😂😂 mislim da nebi trebalo biti nekih vecih problema sa posteljinicom…. samo ogradice bi trebale biti tanje da se ljepo zavrnu ili podvuku… jedino mislim da ces morati trakicu koju dositi za vezanje da ucvrstis al ti je to jednostavno 😉💪 uslikaj ako naiđes na problem pa da pronađemo rjesenje 😆 ja sam sasila sve za koljevku ali i racunala da cu mozda prebaciti na krevetic poslje pa da moze na oboje 😉
    Margo 😂😂😂😂  zelim srecu i zanemari ih 😂😉 (i ja sam tako ovaj put i hvala bogu zasad guramo da je sve ok 😉bez baksuzluka 😂😂) 
    Novasrecica 😂 duracell ima oznaku zeke 🐇😂😂😂😂😂(moja nova oznaka ) , super za dobar pregled 💪💗 i bebica je bas velika al nebrini se imas jos vremena da se polako spusti i pripremi 💗💪💪 malenom zelim brz oporavak i nadam se da ces se odmoriti kad sve obavis s djecicom 😉
    Bela_le sretno danas 💪💗
    Slee tebi posebna cestitka na punom tjednu 💪💗😘 i nek si se pocastila frizuricom 😆
    Romale super za pregled i javi za iduci 💪💗 polako ce i kod tebe krenuti.. 😉 bebice su nam nesto usporile 😂
    Freya pridruzujem se čestitkama na 0 days to go 💪💪💪💪💪💪
    * stvarno ste preterale… ajmo pokrenite se i bebice na brojanje 😍😍😍😍😂😂😂😂

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 777

    Prijavi adminu

    Nanna dobrodosla 😉 drago mi je da ti se sviđamo 😆 upisi podatke kad ti je termin i gdje planiras roditi i  ime bebice  ako ga imas vec i kad imas iduci pregled da te cure ubace u listu i onda ces biti zvanicno clan 😆😉 kad uhvatis vremena napisi nam malo o svojim tjednima do sada i naravno dobrodosla je svaka slikica sa robicom i uređenjem i svega ostaloga 😉 da nam malo i ti razbibrige doneses 😉 i naravno da cemo uskociti sa iskustvima ako imas neke dileme ili pitanja 💗

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Nanna, dobrodošla i čestitam!!! Nikad nije kasno za priključiti se, ladyD ti je sve napisala pa ćemo te ubaciti u liste preko kojih se pratimo ☺️

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Nanna

    Nanna

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala vam na dobrodošlici :). 
    Termin mi je 12.02., oko imena se još predomišljamo, čekamo djevojčicu . Rodit ću vjerojatno u Vukovaru, sljedeći pregled mi je 27.12. 
    Što se tiče same pripreme jako sam neodlučna oko svega, od kolica do krevetića i ostaloga, stalno se predomišljam, tako da još nismo ništa kupili, ali uskoro ćemo sve riješiti. Povremeno se uspaničim da će mi doći beba, a neće imati ništa. Moram priznati da me malo sve i plaši, ali neizmjerno se veselim. Čitam svašta o dojenju, nadohrani, grčevima, porodu i ponekad imam osjećaj da neću uspjeti to sve pohvatati. 
    Robice sam kupila dosta i nešto ćemo i dobiti tako da bi taj dio trebao biti u redu, jedino me brine što teško pronalazim najmanje veličine, tipa 50 i 56, većinom je sve 62, ali našla sam i te malene nešto. 
    Prva beba, sad smo u krečenju stana i uređenju njene sobe pa visim na raznim stranicama kako bih naručila sitnice za uređenje. 
    Jeste li vi sve spremne i imate već sve spremno? Vidim da je nekoliko djevojaka već rodilo, a i da vas ima dosta sad u terminu. Veselim se s vama novim bebicama .

    👦🏻 32
    👩🏼 30
    👨‍👩‍👧 12.02.2022.

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nanna dobrodosla.  Nikad nije kasno, samo se ti nama prikljuci.  ❤😊

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Romale

    Romale

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pa nadam se da se nesto pokrece jer više ne mogu ništa a da ne pričam o brijanju haha. Dolje  izgleda sve nateceno, strasno. Cure sam rodila 4 dana prije, nadam se da ce tako i sad bit. Neko je spomenio frizera, i farbanje moram obavit jer ce beba mislit da ju baka rodila 🤷‍♀️
    Freya jel se pokrece nesto kod tebe? Danas ti termin

    🙋‍♀️33🧔33
    2007,2010,2015👶tri curke
    01/2019 spontani 5+2,bez kiretaze
    Papa uredan
    01/2021 planiramo 👶
    01/2021 solgar folna
    🤰22. 12.2021 👶💜
    18.12. Petra

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jutroo curke :)
    Sretno svima na pregledu 🥳
    Freya paaa tebi je danas termin 🥰🥰
    Ja sam danas punih 36 tjedana bebica je velika i polako moze i van 😂😂😂😂
    Nanna dobrodosla 🥳🥳
    Romale nadam se da ce se pokrenut nesto brzo 🤞 oporosti na mozda neugodnom pitanju ali dali se seksate kad si otvorena? 🤔 ja bi pocekala jos tih 7 dana do termina ali poslje sam mislila prakticirat hahahaha 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.