Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Veljača ❄:
    Scarlett- 2.2. / sv. Duh/ Chiara💗
    Lori- 3.2. / Zagreb 💗
    Sedmatina- 3.2.
    Josipab- 4.2. / Split 💗
    Lota_twins -4.2. 💙💙
    Jelenko93 - 6.2. / Rea💗
    Jagodica1988- 7.2. 💗
    Upitnica_st -8.2. / Split
    Aleksandraaa90- 8.2. 💙
    Slee- 9.2. / Rijeka / Marul💙
    Teeny- 9.2. 💗
    Bambina -10.2. 💙
    Anci- 12.2. 💗
    Limunka - 12.2. / Zagreb / Gabi 💗
    Nanna - 12.2. / Vukovar/  💗
    Momoffour- 13.2. / Rijeka / Borna 💙
    Nada- 14.2. 💙
    Bruna- 15.2.
    MaLa14- 15.2. / David💙
    Coffeebean- 16.2. / Petrova/ Nola 💗
    Tigrica- 16.2. 💗
    AnnaO- 17.2. / Petrova/ 💗
    Anemi2022- 17.2. 💙
    Jelenas - 18.2. / Vinogradska 💗
    Baltazar25- 19.2. / Zagreb
    Larchi29- 20.2. 💙
    Xoxo- 22.2. 💗
    CiribilibelaMare- 26.2. /Osijek / Petar 💙
    Bette- 27.2./ Rebeka 💗

    Ožujak 🌥:
    Ninica6- 3.3.
    Bea- 4.3. 💙
    Ninica- 10.3.
    Petra1602- 19.3.
    Maslačakxx- 21.3.

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Birdy čestitaaaam :) zvuči kao da je pošlo skroz dobro! Trbuh će još ostati, to je normalno, kao i kontrakcije. Pogotovo ako ćeš dojiti. Ali to i pomaže da izađe sve šta treba :) brz oporavak i uzivaj s bebicom! 

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Ja krenula u Dm i muller pa skuzila da nemam nikakav popis ni ništa… 
    Ima li tko za zalijepiti neki popis da ne zujim? :) 

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Nanna

    Hvala vam na dobrodošlici :).
    Termin mi je 12.02., oko imena se još predomišljamo, čekamo djevojčicu. Rodit ću vjerojatno u Vukovaru, sljedeći pregled mi je 27.12.
    Što se tiče same pripreme jako sam neodlučna oko svega, od kolica do krevetića i ostaloga, stalno se predomišljam, tako da još nismo ništa kupili, ali uskoro ćemo sve riješiti. Povremeno se uspaničim da će mi doći beba, a neće imati ništa. Moram priznati da me malo sve i plaši, ali neizmjerno se veselim. Čitam svašta o dojenju, nadohrani, grčevima, porodu i ponekad imam osjećaj da neću uspjeti to sve pohvatati.
    Robice sam kupila dosta i nešto ćemo i dobiti tako da bi taj dio trebao biti u redu, jedino me brine što teško pronalazim najmanje veličine, tipa 50 i 56, većinom je sve 62, ali našla sam i te malene nešto.
    Prva beba, sad smo u krečenju stana i uređenju njene sobe pa visim na raznim stranicama kako bih naručila sitnice za uređenje.
    Jeste li vi sve spremne i imate već sve spremno? Vidim da je nekoliko djevojaka već rodilo, a i da vas ima dosta sad u terminu. Veselim se s vama novim bebicama.


    Dobro nam došla ❤️ Vidim da si ti isto iz mog kraja? Cim ces u Vukovaru rodit… 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Zaboravih napisat da je iduci pregled 13.12. i da mi je bio malo povisen tlak, ali ga moram pratit jer mi naticu ruke i noge i dobila sam kilu ipo u tjedan dana

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Birdy čestitke na maloj curici.. 💗 tebi želim brz oporavak 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Ri

    Ri

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Birdy iskrene čestitke na malenoj Ani , želim ti brz oporavak i sve najbolje ! 
    Nanna dobrodošla , ne brini sve ćeš stići , no stress 😊
    Freya držimo fige da krene to 😇

    08.05.2021 + 🎀
    25.03.2023 + 💙

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Birdy, još jednom čestitam i ovdje i brz oporavak ti želim, puno se mazite i ljubite 💗💗💗
    Romale, Bambina, Maša, da u terminu sam, al evo ništa još haha mala ne želi van 🤣
    Moj izvještaj s pregleda: ctg uredan, nema trudova, mala aktivna bila, po uzv ima cca 3700g ali sve je to relativno ☺️ otvorena sam 2 cm, skraćen vrat maternice, nadam se da će se pokrenuti ovih dana 🤞🤞🤞 idući pregled u petak, ako do tada ne rodim 😁 jedva čekam da vidim svoju malu Luciju, muž je isto nestrpljiv 🥰 
    Bela_le, ne brini se, te njihove procjene su sklone greškama, a i ako je sitnija bebica to ništa ne znači, bitno da Izak lijepo napreduje, žao mi je zbog tlaka, prati ga da :) ja hvala bogu nemam problema s oticanjem i vodom, gledam si stalno te noge jer sam u strahu 🤣🤣🤣 za sad je sve ok 🤞🤞🤞 nek i tebi bude 💋

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Nada 🍀

    Nada 🍀

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    Nanna dobrodošla 😊
    Birdy čestitam na maloj princezi, želim ti brz oporavak ❤️

  • Avatar Ditaedi

    Ditaedi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Aurora, tvoja seka je borac i vjerujem da će sve to ispasti na dobro. A beba je već pravi veliki smotuljak!
    Nanna, dobrodošla! I ja sam se tek prošli tjedan priključila, iako forum pratim već dosta i super mi je. I cure su super, brižne i sviđa mi se međusobno bodrenje. Pogotovo sad kak kreću bebice! Ti samo piši štogod te mučilo, tak i ja, vidjet ćeš, cure uvijek daju svoje mišljenje.
    Mašo, pomalo, stići će brzo i naše bebice. A za seks, mi to redovito prakticiramo😉😂. Kak nisam imala nikakvu zabranu, ja sam gotovo cijelu trudnoću ko da nisam trudna, uz eventualno malo više odmaranja. Sad mi dragi nešto šmrca, pa ga već par dana ne diram, ali inače, smo u akciji. Još pogotovo sad pred kraj, kažem: iako sam okruglica, moramo da porod bude lakši. Baš se nadam da tak bu i bilo! S time da planiram piti čaj od lista maline i prakticirati masažu međice od sljedećeg tjedna. Mame sa iskustvom, jeste to prakticirale, je bilo učinka?
    Birdy, čestitam na lijepoj bebici! Nek ti oporavak prođe što brže!
    Bela, niš ti ne brini zbog malenog, to oni sve +/- izmjere. Ti se pripazi još to malo i želim ti da čim prije rodiš.
    Freya, beba je prava štruca već i polako ćeš i ti krenuti.
    Ja sam ok, bila sam jučer i danas kod svojih doma, pa mi je vrijeme preletilo. Imam super vijesti, sa mojeg posla, rekli mi da su mi našli mjesto u Puli kad se vratim sa porodiljnog, tak da neću morati putovati svaki dan na posao u Rovinj.
    Stigao rezultat urina, sve ok, bez upala! To zato jer se nalivam hektolitrima čaja dnevno😉. Još čekam nalaz brisa, nadam se da je i to ok. I to je to. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.