ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Probaj si pojest nesto slatko, popit nesto hladno pa onda prilec malo, obicno ih slatko i mrzlo razbudi malo 😉
    Al vjerujem sa je nesto mirnija beba. Mene prva curka izudarala ko vrecu za boks dok druga curka je bila toliko slaba i manja nego je trebala da valjda nije imala snage ili ju nisam mogla tako dobro osjetit. Ovaj malac je bas rano poceo sa mlataranjem, sve me strah kak bude poslije kad opali 🥴


    Neznam mama kaze da sam ja kao beba u trbuhu bila bas mirna, vjerojatno spavala i kad sam se rodila i vec malo bila veca bebica igrala bi se sa igrackama i ni amo ni tamo. Kaze da me covjek ostavio na sat vremena na jednom mjestu tu bi i bila. Nadam se eto da je to okej i da nist ne znači lose kaj je tak mirna..pojedem slatko pa cekam ali eto…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    MaRe

    A ništa tražimo i dalje pa ako ne nađemo pristat ćemo na ovaj pa šta bude da bude. Svugdje svi samo traže studente a za djecu i kućne ljubimce ni čuti xD
    Bome i ja ću kupiti ovo ulje i kremu za tijelo..baš sam neki dan u Milleru gledala al mi sve nešto bzvz bilo.


    MaRe gdje u Baranji ste gledali? BM? Zbog posla ili? Ja sam u Osijeku

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Braco mila 😂😂 sta je ovo,odakle da krenem ili samo da nastavim tipkati.
    Hvala Vanessa i Goga na odgovoru o uzini, morat cu malo poraditi na tome. 😁 inace svega se brzo zasitim a uvijek gladna 😤
    Jaivanpa budi bez brige,mislim da je rijec o mirnoj bebi,takva je i moja bila. Svaki pokret bi doslovno proslavila jer je bio rijedak. Ponekad sam i lagala kad bi me pitali osjetim li bebu,jer nebi mogla podnijeti pitanje ZAstooo? Pa kako to?? Pa trebala bi. Zato okolinu samo skinem s tim odg. 😁
    Zapravo se radilo o jednoj velikoj naprednoj bebi ali jako mirnoj,vecinom je samo spavao i spavao. Takav je bio i kad se rodio,jako miran. Po tome sam zakljucila zene, kakva vam je beba u trbuhu, takva ce biti i van!! 😂😂😂   Angie i Vanessa pa nek vas i dalje lupaju 😂😂😂😝

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Vanessa.

    sutra lidl cure!bit ce borbi i otimanja hihi


    Sretno sutra u stampedu u 8.00h 😂😂

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Annika sad gledamo BM i Dardu samo zato što u Os nismo uspjeli zasad ništa naći jer traže suho zlato za stanove a stanovi ko iz prvog svjetskog rata xd Ma da bi na više odgovaralo nešto nenamješteno ili polunamješteno pošto imamo većinu svojih stvari tako da su veće šanse da ćemo tamo nešto naći.

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    18.7.- flower
    18.7.- mala.le.90.
    22.7.- Lavica27
    22.7.- samojed
    22.7.- Tockica37
    23.7.- ena10
    23.7.- Jaivanpa
    23.7.- Angelly
    24.7.- njurko
    25.7.- Nasty
    25.7.- Red Fox
    25.7. - lorija
    25.7.- iva4
    25.7.- Nova19
    25.7.- Mom2911
    26.7.- Chappie
    29.7.- Reserved123
    29.7.- Mangomum
    29.7.- Katarina1990
    30.7.- Eleonoré
    31.7.- Simbalija
    01.8.- Juno
    02.8.- May4
    02.8.- DeeSB
    06.8.- Omerta
    07.8.- sofio9
    07.8.- valentina
    07.8.- C1M4
    08.8.- TinchiSk
    09.8.- MaRe
    09.8.- Stelle123
    12.8.- mikio
    13.8.- tonkica1
    13.8.- Anna
    20.8.- Lala27
    20.8.- Grizli
    20.8.- MaybeBaby
    23.8.- Angie1205
    27.8.- annika
    28.8.- Gogga_V
    29.8.- petra31

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    lorija

    Braco mila 😂😂 sta je ovo,odakle da krenem ili samo da nastavim tipkati.
    Hvala Vanessa i Goga na odgovoru o uzini, morat cu malo poraditi na tome. 😁 inace svega se brzo zasitim a uvijek gladna 😤
    Jaivanpabudi bez brige,mislim da je rijec o mirnoj bebi,takva je i moja bila. Svaki pokret bi doslovno proslavila jer je bio rijedak. Ponekad sam i lagala kad bi me pitali osjetim li bebu,jer nebi mogla podnijeti pitanje ZAstooo? Pa kako to?? Pa trebala bi. Zato okolinu samo skinem s tim odg. 😁
    Zapravo se radilo o jednoj velikoj naprednoj bebi ali jako mirnoj,vecinom je samo spavao i spavao. Takav je bio i kad se rodio,jako miran. Po tome sam zakljucila zene, kakva vam je beba u trbuhu, takva ce biti i van!! 😂😂😂 Angie i Vanessa pa nek vas i dalje lupaju 😂😂😂😝


    Nadam se iskreno… obicno jedva cekam pregled da vidim jel sve okej….al kazem osjetim par puta u danu kao pritisak oko pupka ili nisko, vjerujem da su i to neki pokreti koje ja tako osjetim.   ima momenata kad osjecam pritisak dolje pa svakih 5 min odem na wc …onaj dan nakon pregleda sam prvi put osjetila bas pravi udarac….i mazim trbuh, stisnem ne jako onako u nadi da ce se pomaknuti ali eto takva je .. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jaivanpa 😁 kao da sebe citam. Jednostavno je mirna, jos ako je posteljica sprijeda, sve ti je onda jasno. 😀 dovoljno je i to kratko za pocetak. Poslije ce ti ucestiti. Osjetiti ces kako se i okrece,stuca.  Vidim da si na pola trudnoce. Bit ce tu jos javljanja. Meni su savjetovali lezi poslije rucka i umiri se,ali dzaba. Bilo je sve u redu 😁 

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    lorija

    Jaivanpa 😁 kao da sebe citam. Jednostavno je mirna, jos ako je posteljica sprijeda, sve ti je onda jasno. 😀 dovoljno je i to kratko za pocetak. Poslije ce ti ucestiti. Osjetiti ces kako se i okrece,stuca. Vidim da si na pola trudnoce. Bit ce tu jos javljanja. Meni su savjetovali lezi poslije rucka i umiri se,ali dzaba. Bilo je sve u redu 😁


    Meni je posteljica straga ..a neznam eto sad me malo briga uhvatila …☹️ Bolje da odem spavati. .

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nemoj da te hvata,to je samo mirna bebica svojoj mami. Ti samo mazi svoju busicu javit ce se ona. Ili ako ne mozes cekati pojedi nesto slatko ili popij soka javit ce se. Sve sam to prosla,znam da nema utjehe. Ali kad prodjes, smijat ces se i ti 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.