ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Da me se krivo ne skuzi, nije sva dječja robica loša iz zare,ja sam dosta uzimala tamo na snimanjima bude jeftinije nego u hm-u itekako, pidjamice,majice i bodici su ok,samo pripaziti njihovi brojevi su manji. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Iva već duže razmišljam o kremi za tijelo za trudnice i nisam znala gdje to naći, peomakla mi je ova Biobaza iz DMa, super da si stavila slikicu, sada točno znam šta tražiti! 👌🏼👌🏼
    Ja već 2 dana imam prave mučnine, ali bez povraćanja… još… imam osjećaj da bi j to moglo krenuti.. i spava mi se kao luda… želudac me stalno peče i jede mi se puno više slano nego slatko (a inače sam Ja više slatko orijentirana).
    Sve je nekako intenzivnije nego kada sam bila trudna sa svojom curkom.
    Ali neka, nekako me to sve i smiruje. Jedva čekam prvi pregled! Tek sam 5+2 i jedva čekam da vas malo sustignem😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    A ništa tražimo i dalje pa ako ne nađemo pristat ćemo na ovaj pa šta bude da bude. Svugdje svi samo traže studente a za djecu i kućne ljubimce ni čuti xD
    Bome i ja ću kupiti ovo ulje i kremu za tijelo..baš sam neki dan u Milleru gledala al mi sve nešto bzvz bilo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Cure, vi koje ste trudne koliko i ja.. jel vama beba nekad bas neaktivna? mislim jel ima koja od vas bas mirnu bebu…. Moja onaj dan nakon doktora je toliko divljala i opet mir ko i prije pregleda..na momente osjetim pritisak na nekim djelovima trbuha pa stane. Bas je neka mirna….

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jaivanpa ja sam nesto manje trudna od tebe al evo danas je bas nekako bio miran kroz dan i sad sam legla malo na lijevi bok i odmah se javlja, iako cim ja ili mm stavimo ruku meni na trbuh on se odmah smiri…al evo zadnja tri dana ga svakodnevno osjetim bas onako posteno. Je da sam sad 17+2 al dr mi od pocetka govori da je malo veci pa ocito i jaci ☺️

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    I da, osjetim ga jaaaakooo nisko. Meni posteljica i je nize pa mozda zato al obzirom da ima vec blizu 15cm, ko zna kaj vec izvodi po trbuhu. Na uzv-u je papao sakice i mlatio nogama sve u 16 🙈
    Sad jedva cekam 4D da malo bolje pogledamo to malo zivahno stvorenje 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Moja je bas jakoo mirna… Do sad sam ju osjetila na momente kratko … A onaj dan kak je ginekolog radio uzv vjv se razdivljala pa cijelii dan sam ju osjetila a nevecer me dva puta udarila da sam se zbrecala od iznenađenja.. i opet mirna.i na zadnja dva uzv mirna ko bubica…ni amo ni tamo..valjda je to normalno

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Probaj si pojest nesto slatko, popit nesto hladno pa onda prilec malo, obicno ih slatko i mrzlo razbudi malo 😉
    Al vjerujem sa je nesto mirnija beba. Mene prva curka izudarala ko vrecu za boks dok druga curka je bila toliko slaba i manja nego je trebala da valjda nije imala snage ili ju nisam mogla tako dobro osjetit. Ovaj malac je bas rano poceo sa mlataranjem, sve me strah kak bude poslije kad opali 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Meni se po danu javi kad njoj dode, ali samo ako mirujem, cim se krecem nista. a navecer u 11 e o vec tjedan dana obavezno se nabija svom snagom glavom u mjehur ko da ce se baviti skokovima.u vodu u buducnosti i suta i rasteze se da na neke momente bude bas nelagodno.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Vanessa.

    Vanessa.

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    sutra lidl cure!bit ce borbi i otimanja hihi

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.